GRAND SLAM SRL
CUI 26420334 · J2010000079351
GRAND SLAM SRL are CUI 26420334, nr. de înregistrare J2010000079351, înmatriculată pe 20.01.2010. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2019: cifră de afaceri 578 lei, pierdere netă 162.365 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -64 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | 578 | 1.052.930 | 1.590.404 | 1.532.734 | 1.239.974 | 1.096.278 | 1.081.944 | 713.485 | 601.807 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 11.602 | 0 | 0 | 3.646 | 1.440.374 | 2.330.216 | 2.390.827 | 1.780.703 | 1.577.210 | 1.573.041 | 1.028.366 | 849.627 |
| Cheltuieli totale | 63.543 | 59.770 | 50.708 | 47.518 | 41.976 | 68.922 | 165.974 | 1.273.845 | 1.906.700 | 1.907.511 | 1.596.197 | 1.650.346 | 1.629.708 | 1.214.462 | 1.024.113 |
| Profit / pierdere brută | -63.543 | -59.770 | -50.708 | -35.916 | -41.976 | -68.922 | -162.328 | 166.529 | 423.516 | 483.316 | 184.506 | -73.136 | -56.667 | -186.096 | -174.486 |
| Profit / pierdere netă | -63.543 | -59.770 | -50.708 | -36.032 | -41.976 | -68.923 | -162.365 | 155.810 | 408.267 | 453.826 | 184.506 | -73.136 | -56.667 | -186.096 | -174.486 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 335 | 1.175 | 6.105 | 12.248 | 18.868 | 132.517 | 162.127 | 103.260 | 144.871 | 162.071 |
| Active circulante | 3.468 | 14.860 | 46.349 | 3.485 | 18.507 | 9.373 | 15.184 | 178.791 | 444.525 | 88.500 | 111.029 | 131.783 | 176.575 | 62.985 | 53.109 |
| Stocuri | — | — | — | — | 2.542 | 2.542 | 2.542 | 2.542 | 21.356 | 15.947 | 30.341 | 38.451 | 47.715 | 36.372 | 36.123 |
| Creanțe | — | — | — | — | 848 | 848 | 848 | 54.441 | 53.822 | 55.902 | 69.254 | 55.563 | 119.666 | 806 | 6.012 |
| Casa și conturi la bănci | 3.468 | 14.860 | 46.349 | 3.485 | 15.117 | 5.983 | 11.794 | 121.808 | 367.856 | 15.779 | 11.196 | 37.566 | 8.996 | 25.739 | 10.758 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.204 | 12.894 | 25.971 |
| Datorii | 486.525 | 434.374 | 406.093 | 312.521 | 291.511 | 240.736 | 178.464 | 28.826 | 48.246 | 69.712 | 659.736 | 894.606 | 808.599 | 691.643 | 531.491 |
| Capitaluri proprii | -483.057 | -419.514 | -359.744 | -309.036 | -273.004 | -231.028 | -162.105 | 156.070 | 408.527 | 37.656 | -416.190 | -600.696 | -527.560 | -470.893 | -290.340 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | 11 | 10 | 11 | 10 | 11 | 8 | 8 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.01.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GRAND SLAM SRL |
| Nr. reg. com. | J2010000079351 |
| EUID | ROONRC.J2010000079351 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-01-20 |
| Sediu social | Str. Augustin Coman, 8-10, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. AUGUSTIN COMAN, NR.8-10, SC.E, ET.PARTER, AP.4 |
| Telefon | 0731722833 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.A.A MEDIA&SIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ABD EMBEDDED SOLUTIONS PRO S.R.L. | aceeași clădire |
| ACVILE TECH SRL | aceeași clădire |
| AGRODASOR SRL | aceeași clădire |
| AID IMOBILE S.R.L. | aceeași clădire |
| ARES IMPORT-EXPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| ART BALANCE NESTA S.R.L. | aceeași clădire |
| AXA RIDESHARING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| C.G.A. SRL | aceeași clădire |
| CAVAN SMARIAVI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CLEANSPACE TM S.R.L. | aceeași clădire |
| CLEVER EXPANDING S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5611 | 2025 |
| 5610 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Timiş
| 1801708 | DORNA SRL |
| 1804208 | ROCCO MB SRL |
| 1820904 | ZIUA SI NOAPTEA SRL |
| 1822956 | ADRIA SRL |
| 1829334 | PUFFY SRL |
| 1832976 | COSEI SRL |
| 1854478 | DI-ANA-TOM SRL |
| 2487906 | ANGI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25