JORDAN D & A SRL
CUI 26438838 · J2010000103124
JORDAN D & A SRL are CUI 26438838, nr. de înregistrare J2010000103124, înmatriculată pe 26.01.2010. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4722. În 2025: cifră de afaceri 1.575.049 lei, profit net 4.129 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,6 mil lei · mediana 199 mii lei | 793% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 3 mii lei | 146% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 0.3% · mediana 1.6% | 19% din mediană |
| Cifră pe salariat | 788 mii lei · mediana 224 mii lei | 352% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.575.049 | 1.410.992 | 1.339.162 | 1.275.284 | 1.169.762 | 759.236 | 642.219 | 599.826 | 544.082 | 680.104 | 353.755 | 343.350 | 357.827 | 287.767 | 295.321 |
| Venituri totale | 1.575.049 | 1.410.992 | 1.339.162 | 1.276.588 | 1.169.762 | 759.236 | 642.303 | 599.826 | 544.082 | 727.133 | 353.755 | 343.350 | 362.057 | 287.767 | 295.321 |
| Cheltuieli totale | 1.568.913 | 1.385.828 | 1.257.173 | 1.222.175 | 1.140.423 | 747.176 | 667.080 | 635.798 | 547.660 | 760.282 | 366.605 | 351.228 | 376.812 | 304.645 | 298.361 |
| Profit / pierdere brută | 6.136 | 25.164 | 81.989 | 54.413 | 29.339 | 12.060 | -24.777 | -35.972 | -3.578 | -33.149 | -12.850 | -7.878 | -14.755 | -16.878 | -3.040 |
| Profit / pierdere netă | 4.129 | 15.337 | 68.597 | 41.646 | 17.641 | 4.467 | -31.200 | -41.970 | -8.851 | -37.503 | -12.850 | -7.878 | -14.755 | -16.878 | -3.040 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.506 | 2.506 |
| Active circulante | 131.686 | 127.228 | 132.964 | 135.009 | 65.874 | 57.955 | 39.214 | 91.838 | 21.937 | 18.693 | 17.407 | 7.799 | 14.612 | 15.246 | 14.092 |
| Stocuri | 8.859 | 8.440 | 14.773 | 6.305 | 5.949 | 5.865 | 6.154 | 2.998 | 2.941 | 2.821 | 2.821 | 466 | 1.613 | 1.652 | 1.652 |
| Creanțe | 101.516 | 85.244 | 103.660 | 121.639 | 48.990 | 39.458 | 21.483 | 69.620 | 2.627 | 3.134 | 2.891 | 3.130 | 3.947 | 669 | 669 |
| Casa și conturi la bănci | 21.311 | 33.544 | 14.531 | 7.065 | 10.935 | 12.632 | 11.577 | 19.220 | 16.369 | 12.738 | 11.695 | 4.203 | 9.052 | 12.925 | 11.771 |
| Cheltuieli în avans | 7.195 | 7.195 | 7.195 | 7.195 | 7.195 | 7.195 | 7.195 | 7.195 | 7.195 | 7.195 | 7.195 | — | — | — | — |
| Datorii | 179.357 | 179.028 | 200.101 | 270.743 | 243.254 | 252.976 | 238.702 | 260.126 | 148.255 | 136.159 | 97.371 | 67.717 | 66.652 | 55.037 | 37.004 |
| Capitaluri proprii | -40.476 | -44.605 | -59.942 | -128.539 | -170.185 | -187.826 | -192.293 | -161.093 | -119.123 | -110.271 | -72.769 | -59.918 | -52.040 | -37.285 | -20.406 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 7 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.01.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4722 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JORDAN D & A SRL |
| Nr. reg. com. | J2010000103124 |
| EUID | ROONRC.J2010000103124 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-01-26 |
| Sediu social | Str. Mureşului, 50, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MUREŞULUI, NR.50, AP.9 |
| Telefon | 0769435881 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CAMPAN TAXI SRL | aceeași clădire |
| CARLEM SERVCOM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| CIMNS PROD SRL | aceeași clădire |
| CIMS COM SRL | aceeași clădire |
| ACTUAL MEDIA SRL | 36 m |
| DEDE & KIKI SRL | 36 m |
| LAVY EURO TRANS SRL | 36 m |
| POLITRANSPORT HYBRID S.R.L. inactiv | 36 m |
| SAMY & CHRIS SRL | 36 m |
| SMR FLOSORISERV S.R.L. inactiv | 36 m |
| STAR POWER LED S.R.L. inactiv | 36 m |
| TESTRANSPORT S.R.L. | 36 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4722 | 2025 |
| 4711 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 2898782 | CARLEM SERVCOM IMPEX S.R.L. |
| 17182110 | DAREN SRL |
| 21461520 | NISTOR VALENTIN GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25