STEMAR HOUSE SRL
CUI 26644170 · J23/3979/2016
STEMAR HOUSE SRL are CUI 26644170, nr. de înregistrare J23/3979/2016, înmatriculată pe 06.10.2016. Sediul social e în Oraş Voluntari, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4753. În 2023: cifră de afaceri 391.686 lei, pierdere netă 1.881 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -14 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 391.686 | 334.148 | 68.555 | 11.029 | — | 286.273 | 206.210 | 7.956 | 41.300 | 62.455 | 12.403 | 41.511 | 3.226 |
| Venituri totale | 0 | 2 | 391.871 | 341.940 | 68.559 | 11.029 | 0 | 286.273 | 206.210 | 7.956 | 41.300 | 62.455 | 12.403 | 40.589 | 3.343 |
| Cheltuieli totale | 13.926 | 29.960 | 389.835 | 276.112 | 12.164 | 14.116 | 20 | 73.966 | 40.390 | 868 | 1.868 | 8.574 | 15.642 | 68.264 | 32.577 |
| Profit / pierdere brută | -13.926 | -29.958 | 2.036 | 65.828 | 56.395 | -3.087 | -20 | 212.307 | 165.820 | 7.088 | 39.432 | 53.881 | -3.239 | -27.675 | -29.234 |
| Profit / pierdere netă | -13.926 | -29.958 | -1.881 | 60.740 | 54.280 | -3.391 | -20 | 209.492 | 163.585 | 7.019 | 39.432 | 53.881 | -3.239 | -27.675 | -29.234 |
| Active imobilizate | 135.069 | 135.069 | 139.619 | 43.013 | -615 | 2.357 | -616 | -595 | -575 | 222 | 1.089 | 1.957 | 5.870 | 6.773 | 16.717 |
| Active circulante | 185.992 | 180.910 | 190.379 | 199.843 | 280.924 | 424.343 | 565.735 | 566.875 | 241.958 | 18.815 | 10.859 | 24.852 | 79.012 | 71.686 | 64.951 |
| Stocuri | 153 | 153 | 153 | 34.067 | 100.868 | 63.398 | 31.363 | 31.363 | 31.363 | 2.877 | 2.877 | 1.788 | 48.097 | 45.212 | 42.614 |
| Creanțe | 79.112 | 74.003 | 69.922 | 68.953 | 54.182 | 90.914 | 99.155 | 99.155 | 221.953 | 14.387 | 6.431 | 21.513 | 22.046 | 23.661 | 16.214 |
| Casa și conturi la bănci | 106.727 | 106.754 | 120.304 | 96.823 | 125.874 | 270.031 | 435.217 | 436.357 | -11.358 | 1.551 | 1.551 | 1.551 | 8.869 | 2.813 | 6.123 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -12.730 | -12.730 | -12.730 | -1.157 | 2.315 | 35.480 |
| Datorii | 169.545 | 150.537 | 134.598 | 45.575 | 24.126 | 224.797 | 215.406 | 216.547 | 101.142 | 29.578 | 34.777 | 35.189 | 143.359 | 108.563 | 144.696 |
| Capitaluri proprii | 151.516 | 165.442 | 195.400 | 197.281 | 256.183 | 201.903 | 349.713 | 349.733 | 140.241 | -23.271 | -35.559 | -21.110 | -59.634 | -27.789 | -27.548 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 2.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 3 | 2 | — | — | — | 3 | 4 | — | — | 1 | 2 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 05.10.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 4753 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STEMAR HOUSE SRL |
| Nr. reg. com. | J23/3979/2016 |
| EUID | ROONRC.J23/3979/2016 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-10-06 |
| Sediu social | Bld. Pipera, 1H, VILA M15, CAMERA NR. 1, Orş. Voluntari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. PIPERA, NR.1H, VILA M15, CAMERA 1 |
| Telefon | 0758872872 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3ATM MECHANICAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| A&P QUALITY MANAGEMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AEDIFICIA TRUST SRL | aceeași clădire |
| AERA KIDS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALPHA STYLE DESIGN SRL SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANYELA TURISM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ARIA BEST INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTICLE TEN S.R.L. | aceeași clădire |
| ATLAS CONSTRUCT POWER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BLACK TA OPERATIV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BOSSANI GREAT CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| COMAN PRODUCT FILIALA BUCURESTI SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4753 | 2017 – 2025 |
| 6832 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (74)
Sunt 74 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-21 · ONRC: 2026-10-25