LUCKY DANCE CLUB SRL
CUI 26660876 · J27/175/2010
LUCKY DANCE CLUB SRL are CUI 26660876, nr. de înregistrare J27/175/2010, înmatriculată pe 17.03.2010. Sediul social e în Municipiul Roman, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9002. În 2025: cifră de afaceri 62.220 lei, profit net 7.719 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 62 mii lei · mediana 220 mii lei | 28% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 40 mii lei | 19% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 12.4% · mediana 22.2% | 56% din mediană |
| Cifră pe salariat | 62 mii lei · mediana 202 mii lei | 31% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 62.220 | 58.560 | 35.220 | 24.240 | 19.320 | 15.960 | 16.564 | 21.330 | 12.050 | 8.011 | 9.150 | 4.320 | 4.980 | 32.000 | 38.264 |
| Venituri totale | 62.220 | 58.560 | 35.220 | 24.240 | 19.320 | 16.935 | 16.564 | 21.330 | 12.050 | 8.011 | 9.150 | 4.320 | 4.980 | 32.000 | 38.264 |
| Cheltuieli totale | 53.891 | 47.153 | 40.759 | 24.671 | 17.956 | 20.620 | 32.512 | 25.262 | 13.347 | 10.419 | 10.854 | 7.977 | 12.652 | 113.247 | 90.453 |
| Profit / pierdere brută | 8.329 | 11.407 | -5.539 | -431 | 1.364 | -3.685 | -15.948 | -3.932 | -1.297 | -2.408 | -1.704 | -3.657 | -7.672 | -81.247 | -52.189 |
| Profit / pierdere netă | 7.719 | 10.833 | -5.891 | -897 | 784 | -3.905 | -16.114 | -4.146 | -1.659 | -2.648 | -1.979 | -3.787 | -7.672 | -81.247 | -52.282 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.138 | 3.138 | 3.138 | 3.665 | 4.611 |
| Active circulante | 12.218 | 8.053 | 6.776 | 1.971 | 1.383 | 154 | 1.463 | 31 | 656 | 76 | 18.119 | 17.760 | 17.813 | 17.949 | 3.241 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 17.616 | 17.616 | 17.616 | 17.616 | 2.801 |
| Casa și conturi la bănci | 12.218 | 8.053 | 6.776 | 1.971 | 1.383 | 154 | 1.463 | 31 | 656 | 76 | 503 | 144 | 197 | 333 | 440 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 16.416 | 16.416 | 16.416 |
| Datorii | 4.299 | 3.940 | 13.496 | 2.800 | 42.404 | 41.959 | 39.363 | 21.817 | 18.297 | 16.058 | 34.591 | 32.253 | 44.839 | 119.077 | 76.350 |
| Capitaluri proprii | 7.919 | 4.113 | -6.720 | -829 | -41.021 | -41.805 | -37.900 | -21.786 | -17.641 | -15.982 | -13.334 | -11.355 | -7.472 | -81.047 | -52.082 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.03.2010 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală ROMAN |
| CAEN principal | 9002 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUCKY DANCE CLUB SRL |
| Nr. reg. com. | J27/175/2010 |
| EUID | ROONRC.J27/175/2010 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-03-17 |
| Sediu social | Bld. Roman Muşat, Mun. Roman, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, STR. OITUZ, NR.11, ET.3 |
| Telefon | 0727889883 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3B SOFTWARE S.R.L. | aceeași clădire |
| A & D MANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
| A M GEORGIANA INVEST SRL | aceeași clădire |
| ABMAR SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AD INFINITUM S.R.L. | aceeași clădire |
| ADD GOURMET SRL | aceeași clădire |
| ADINVEST 2007 SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGE BODY NUTRITION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AGENŢIA IMOBILIARĂ PLUS SRL | aceeași clădire |
| ALAS DERMA MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| ALBERTO CAFE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALEMMAR TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9002 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (332)
Sunt 332 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08