HOTEL ANA INN SRL
CUI 26720404 · J02/250/2010
HOTEL ANA INN SRL are CUI 26720404, nr. de înregistrare J02/250/2010, înmatriculată pe 29.03.2010. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5510. În 2025: cifră de afaceri 310.146 lei, profit net 99.217 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 310 mii lei · mediana 166 mii lei | 187% din mediană |
| Profit net | 99 mii lei · mediana 1 mii lei | de 77× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 32% · mediana 1% | de 32× mediana |
| Cifră pe salariat | 310 mii lei · mediana 131 mii lei | 236% din mediană |
Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 310.146 | 193.669 | 17.089 | 32.589 | 6.286 | 71.875 | 378.347 | 387.051 | 389.662 | 399.546 | 471.512 | 455.213 | 424.018 | 451.717 | 492.183 |
| Venituri totale | 310.147 | 193.669 | 17.089 | 32.589 | 6.286 | 86.779 | 379.867 | 387.051 | 395.806 | 400.701 | 475.112 | 457.912 | 424.018 | 453.565 | 492.190 |
| Cheltuieli totale | 201.971 | 159.726 | 44.608 | 71.535 | 34.637 | 119.116 | 375.275 | 371.011 | 358.265 | 392.696 | 445.843 | 453.344 | 414.851 | 416.728 | 435.511 |
| Profit / pierdere brută | 108.176 | 33.943 | -27.519 | -38.946 | -28.351 | -32.337 | 4.592 | 16.040 | 37.541 | 8.005 | 29.269 | 4.568 | 9.167 | 36.837 | 56.679 |
| Profit / pierdere netă | 99.217 | 28.133 | -27.519 | -38.946 | -28.480 | -33.056 | 809 | 12.172 | 33.642 | 6.573 | 22.587 | 1.684 | 6.999 | 29.032 | 44.856 |
| Active imobilizate | 12.958 | 14.698 | 0 | 67 | 867 | 5.034 | 56.608 | 63.880 | 71.813 | 46.461 | 44.639 | 42.018 | — | 175 | 1.250 |
| Active circulante | 187.066 | 36.362 | 39.775 | 87.231 | 134.981 | 94.687 | 95.486 | 200.464 | 151.709 | 195.393 | 207.261 | 185.427 | 164.437 | 204.137 | 153.542 |
| Stocuri | — | — | 824 | — | — | — | 1.718 | 38.110 | 32.962 | 38.783 | 26.590 | 29.380 | 13.797 | 8.136 | 6.390 |
| Creanțe | 177.254 | 22.032 | 26.526 | 65.952 | 104.776 | 90.879 | 92.272 | 158.702 | 108.849 | 151.132 | 175.807 | 141.520 | 111.250 | 3.541 | 549 |
| Casa și conturi la bănci | 9.812 | 14.330 | 12.425 | 21.279 | 30.205 | 3.808 | 1.496 | 3.652 | 9.898 | 5.478 | 4.864 | 14.527 | 39.390 | 192.460 | 146.603 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 6.484 | — | 25.000 | 25.000 | 37.776 | 34.600 | 25.000 | 25.000 |
| Datorii | 190.156 | 140.409 | 145.643 | 148.557 | 125.573 | 122.260 | 141.577 | 218.200 | 183.067 | 260.041 | 244.161 | 255.070 | 190.570 | 155.224 | 134.736 |
| Venituri în avans | — | — | 11.615 | 28.705 | 61.294 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 9.868 | -89.349 | -117.483 | -89.964 | -51.019 | -22.539 | 10.517 | 52.628 | 40.455 | 6.813 | 32.739 | 10.151 | 8.467 | 74.088 | 45.056 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | 7 | 8 | 9 | 12 | 14 | 14 | 14 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.06.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 5510 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HOTEL ANA INN SRL |
| Nr. reg. com. | J02/250/2010 |
| EUID | ROONRC.J02/250/2010 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-03-29 |
| Sediu social | Cal. Radnei, 133, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, CAL. RADNEI, NR.133 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANA CEREAL SRL | aceeași clădire |
| GIL TRANS SRL | aceeași clădire |
| B.N.BUSINESS SRL | 31 m |
| DEPOZITUL BN BUSINESS SRL | 31 m |
| STUDIOURILE FOTO INSOMNIA SRL | 31 m |
| ARRA MOTORS SRL inactiv | 50 m |
| PAUZA CAFFE SRL inactiv | 50 m |
| CRISTIN A-M SRL | 57 m |
| DAN & NIK S.R.L. | 57 m |
| EVOLVING COMMERCE SRL inactiv | 57 m |
| INSPIRING GRAND COMMERCE SRL | 57 m |
| NIK & SEBI SRL | 57 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5510 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Arad
| 1674760 | CENTRAL SA |
| 1684616 | PREMIER SRL |
| 1688146 | COANDI SRL |
| 1703343 | MIKY SRL |
| 1703564 | ALKO SRL |
| 1715941 | SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP INEU |
| 1717241 | MARA-LUCIA SRL |
| 1718476 | FALEZA MURES SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25