DEDE DRIVE S.R.L.
CUI 26748340 · J18/170/2010
DEDE DRIVE S.R.L. are CUI 26748340, nr. de înregistrare J18/170/2010, înmatriculată pe 06.04.2010. Sediul social e în Municipiul Motru, jud. Gorj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2024: cifră de afaceri 3.412 lei, pierdere netă 1.971 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -5 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 94.305 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 3.412 | 300.404 | 327.495 | 216.616 | 202.063 | 231.611 | 136.850 | 58.831 | 119.838 | 72.940 | 115.377 | 119.460 | 122.832 | 108.789 |
| Venituri totale | — | 3.412 | 300.404 | 327.595 | 216.641 | 202.063 | 231.611 | 136.850 | 58.831 | 119.838 | 72.940 | 116.051 | 119.461 | 122.836 | 108.791 |
| Cheltuieli totale | 4.616 | 5.383 | 237.337 | 258.899 | 212.139 | 171.224 | 203.750 | 112.557 | 60.620 | 79.566 | 71.226 | 106.472 | 118.138 | 78.570 | 101.731 |
| Profit / pierdere brută | -4.616 | -1.971 | 63.067 | 68.696 | 4.502 | 30.839 | 27.861 | 24.293 | -1.789 | 40.272 | 1.714 | 9.579 | 1.323 | 44.266 | 7.060 |
| Profit / pierdere netă | -4.616 | -1.971 | 60.063 | 65.420 | 2.336 | 28.961 | 25.545 | 22.924 | -2.378 | 37.876 | -474 | 6.097 | -2.314 | 36.767 | 4.690 |
| Active imobilizate | 488 | 488 | 755 | 1.287 | 1.784 | 1.962 | 231 | 231 | 231 | 231 | 261 | 384 | 41.246 | 42.418 | 752 |
| Active circulante | 57.597 | 62.214 | 85.782 | 198.062 | 141.059 | 157.003 | 159.341 | 152.879 | 121.001 | 159.854 | 113.318 | 112.392 | 94.459 | 126.742 | 64.417 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 649 | 1.948 | 999 | — | — | 1.025 | 1.021 | — |
| Creanțe | 37.715 | 37.716 | 53.288 | 73.190 | 53.977 | 66.737 | 82.650 | 66.569 | 48.785 | 63.490 | 40.123 | 22.700 | 23.674 | 125.161 | 32.321 |
| Casa și conturi la bănci | 19.882 | 24.498 | 32.494 | 124.872 | 87.082 | 90.266 | 76.691 | 85.661 | 70.268 | 95.365 | 73.195 | 89.692 | 69.760 | 560 | 32.096 |
| Datorii | 4.355 | 4.355 | 26.220 | 41.594 | 50.508 | 41.966 | 48.534 | 44.458 | 35.504 | 40.401 | 31.772 | 30.495 | 59.521 | 90.662 | 23.438 |
| Capitaluri proprii | 53.730 | 58.347 | 60.317 | 157.755 | 92.335 | 116.999 | 111.038 | 108.652 | 85.728 | 119.684 | 81.807 | 82.281 | 76.184 | 78.498 | 41.731 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 78.498 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.04.2010 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Motru |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEDE DRIVE SRL |
| Nr. reg. com. | J18/170/2010 |
| EUID | ROONRC.J18/170/2010 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-04-06 |
| Sediu social | Str. Macului, 2, Mun. Motru, GORJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. GORJ, MUN. MOTRU, STR. MACULUI, NR.2, BL.1, SC.4, ET.1, AP.65 |
| Telefon | 0765294354 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEN&BEN GAZ SRL inactiv | aceeași clădire |
| FAVORIT IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| HARYDANY GYO SRL | aceeași clădire |
| REVUCIEL IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| STARGYM SPORTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| WILLOUGHBY ENTERPRISE S.R.L. | aceeași clădire |
| AMAKE SRL | 85 m |
| AUTO USED PARTS 888 S.R.L. | 85 m |
| BENMANUGEO TEX S.R.L. | 85 m |
| CEG EMAND SRL | 85 m |
| COCONUT IDEA SRL | 85 m |
| CONDENRAL S.R.L. inactiv | 85 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Gorj
| 2161496 | GIANT SRL |
| 2165617 | DAM-LTD SRL |
| 2170605 | SANEX SRL |
| 2171384 | CATALTRANS SRL |
| 2172185 | BILA SRL |
| 2174925 | ALFACHIM PROD SRL |
| 2175246 | MOTO NOVACI SRL |
| 2177670 | PADEXIM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25