GASIDA PROD S.R.L.
CUI 26799646 · J40/4069/2010
GASIDA PROD S.R.L. are CUI 26799646, nr. de înregistrare J40/4069/2010, înmatriculată pe 20.04.2010. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4339. În 2025: cifră de afaceri 1.018.003 lei, profit net 154.892 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,0 mil lei · mediana 221 mii lei | 461% din mediană |
| Profit net | 155 mii lei · mediana 19 mii lei | 830% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 15.2% · mediana 9.3% | 163% din mediană |
| Cifră pe salariat | 509 mii lei · mediana 141 mii lei | 360% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.018.003 | 625.932 | 344.604 | 177.052 | 255.341 | 186.383 | 805.557 | 898.740 | 558.646 | 663.701 | 213.802 | 142.723 | 196.001 | 77.698 | 166.584 |
| Venituri totale | 1.018.006 | 625.939 | 533.804 | 177.052 | 465.941 | 309.396 | 808.760 | 899.315 | 567.537 | 664.150 | 213.802 | 142.723 | 196.001 | 77.698 | 166.584 |
| Cheltuieli totale | 833.182 | 478.447 | 525.758 | 174.777 | 454.213 | 298.684 | 876.398 | 670.964 | 526.876 | 466.640 | 262.503 | 137.997 | 173.127 | 80.063 | 157.973 |
| Profit / pierdere brută | 184.824 | 147.492 | 8.046 | 2.275 | 11.728 | 10.712 | -67.638 | 228.351 | 40.661 | 197.510 | -48.701 | 4.726 | 22.874 | -2.365 | 8.611 |
| Profit / pierdere netă | 154.892 | 130.208 | 2.815 | 505 | 7.234 | 7.779 | -75.657 | 218.312 | 35.287 | 166.230 | -55.115 | 444 | 17.096 | -2.365 | 3.613 |
| Active imobilizate | — | — | 9.225 | 32.314 | 56.169 | 80.337 | 95.759 | 4.909 | 2.375 | — | — | 961 | 961 | 961 | 1.445 |
| Active circulante | 475.991 | 626.069 | 238.634 | 286.973 | 251.340 | 181.853 | 367.583 | 404.949 | 303.933 | 196.673 | 22.698 | 28.802 | 70.470 | 20.535 | 18.096 |
| Stocuri | 238.474 | 341.458 | 181.521 | 221.565 | 115.708 | 86.833 | 41.300 | 36.384 | 102.138 | 4.078 | — | 7.280 | 10.606 | 9.296 | 8.482 |
| Creanțe | 181.931 | 134.238 | 51.827 | 50.688 | 134.213 | 74.874 | 322.582 | 40.250 | 42.371 | 57.648 | 14.222 | 13.766 | 21.155 | 7.560 | 4.053 |
| Casa și conturi la bănci | 55.586 | 150.373 | 5.286 | 14.720 | 1.419 | 20.146 | 3.701 | 328.315 | 159.424 | 134.947 | 8.476 | 7.756 | 38.709 | 3.679 | 5.561 |
| Cheltuieli în avans | 1.124 | 763 | 763 | 763 | 763 | 763 | 763 | — | — | 836 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 329.934 | 300.099 | 52.097 | 126.340 | 115.067 | 76.982 | 285.913 | 156.009 | 270.772 | 71.019 | 62.438 | 14.388 | 56.501 | 23.661 | 15.728 |
| Capitaluri proprii | 147.181 | 326.733 | 196.525 | 193.710 | 193.205 | 185.971 | 178.192 | 253.849 | 35.536 | 126.490 | -39.740 | 15.375 | 14.930 | -2.165 | 3.813 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 7 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Sep 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.04.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4339 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GASIDA PROD SRL |
| Nr. reg. com. | J40/4069/2010 |
| EUID | ROONRC.J40/4069/2010 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-04-20 |
| Sediu social | Bld. Ghica Tei, 112, cam.2, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL GHICA TEI, NR.112, CAM.2, BL.41, SC.A, ET.2, AP.13 |
| Telefon | 0726039722 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGENTIA KINGSMEN S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIER DE INTERIOR S.R.L. | aceeași clădire |
| BARON TRADING SRL | aceeași clădire |
| BEAUTY ARCHITECTURE SRL | aceeași clădire |
| C.A.F. FAMILY BUSINESS SRL | aceeași clădire |
| CRIS ACTIV TRANS SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| DREAM FLUENT LANGUAGE S.R.L. | aceeași clădire |
| ECOLIFE HABITAT SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| ELGA PRODIMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELGA-COM-95 SRL inactiv | aceeași clădire |
| FINANCIAL BUREAU INVESTIGATION SRL | aceeași clădire |
| GASTRO PROIECT SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4339 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (32)
Sunt 32 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (17)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25