BRAVIA CONSULTING SRL
CUI 26922918 · J2010000262018
BRAVIA CONSULTING SRL are CUI 26922918, nr. de înregistrare J2010000262018, înmatriculată pe 13.05.2010. Sediul social e în Municipiul Sebeş, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 40.586 lei, pierdere netă 5.730 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 41 mii lei · mediana 172 mii lei | 24% din mediană |
| Profit net | -6 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -14.1% · mediana 23.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 41 mii lei · mediana 176 mii lei | 23% din mediană |
Comparat cu 103.298 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 40.586 | 117.522 | 160.500 | 185.950 | 128.194 | 26.893 | 49.550 | 20.105 | 191.482 | 127.685 | 199.548 | 104.095 | 19.779 | 209.046 | 12.310 |
| Venituri totale | 40.586 | 117.522 | 160.500 | 195.146 | 128.194 | 26.893 | 50.017 | 24.202 | 194.437 | 130.194 | 215.645 | 104.095 | 19.779 | 291.964 | 12.312 |
| Cheltuieli totale | 45.381 | 60.280 | 148.582 | 20.024 | 9.530 | 8.282 | 34.145 | 80.223 | 188.533 | 186.362 | 257.186 | 156.446 | 114.766 | 289.090 | 56.770 |
| Profit / pierdere brută | -4.795 | 57.242 | 11.918 | 175.122 | 118.664 | 18.611 | 15.872 | -56.021 | 5.904 | -56.168 | -41.541 | -52.351 | -94.987 | 2.874 | -44.458 |
| Profit / pierdere netă | -5.730 | 47.118 | 7.975 | 172.102 | 114.819 | 17.804 | 14.385 | -56.554 | 3.989 | -58.732 | -41.541 | -52.351 | -94.987 | 2.874 | -44.458 |
| Active imobilizate | 4.580 | 7.002 | 2.759 | — | — | 2.444 | 5.111 | 11.111 | 23.750 | 46.250 | 69.042 | 114.322 | 123.665 | 178.529 | 55.000 |
| Active circulante | 37.232 | 63.577 | 36.933 | 22.521 | 37.214 | 9.713 | 22.819 | 41.176 | 82.058 | 62.304 | 83.897 | 67.975 | 38.903 | 55.938 | 1.770 |
| Stocuri | — | 506 | 60 | — | — | — | — | — | — | — | — | 160 | — | — | — |
| Creanțe | 2.618 | 33.368 | 26.554 | 3.554 | 22.554 | 3.554 | 11.553 | 32.537 | 46.293 | 40.557 | 65.922 | 46.755 | 33.074 | 20.773 | 607 |
| Casa și conturi la bănci | 34.614 | 29.703 | 10.319 | 18.967 | 14.660 | 6.159 | 11.266 | 8.639 | 35.765 | 21.747 | 17.975 | 21.060 | 5.829 | 35.165 | 1.163 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 438 | 476 | 882 | 1.387 | 1.829 | 2.511 | 3.243 | 3.626 | 3.680 | 3.999 | 4.404 |
| Datorii | 24.115 | 47.152 | 63.383 | 54.187 | 241.420 | 331.220 | 365.203 | 404.451 | 401.860 | 409.277 | 395.662 | 383.862 | 311.836 | 289.068 | 114.650 |
| Capitaluri proprii | 17.697 | 23.427 | -23.691 | -31.666 | -203.768 | -318.587 | -336.391 | -350.777 | -294.223 | -298.212 | -239.480 | -197.939 | -145.588 | -50.602 | -53.476 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.05.2010 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Sebeş |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BRAVIA CONSULTING SRL |
| Nr. reg. com. | J2010000262018 |
| EUID | ROONRC.J2010000262018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-05-13 |
| Sediu social | Str. Dorin Pavel, 131, Mun. Sebeş, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. DORIN PAVEL, NR.131 |
| Telefon | 0742074327 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COMPASS CONSULTING SRL inactiv | 34 m |
| STRATEG CONSULTING SRL inactiv | 34 m |
| ARCODE INNOVATIONS S.R.L. | 54 m |
| SOFARGONE S.R.L. | 54 m |
| ALPHA SKY INVEST S.R.L. | 65 m |
| ATHON LOGISTIC S.R.L. | 65 m |
| ATHON LOOG S.R.L. | 65 m |
| AUTO ULI S.R.L. | 65 m |
| BOBO COM SRL | 65 m |
| CADISOLA HOME S.R.L. | 65 m |
| CONINSTAL PROIECT COM SRL inactiv | 65 m |
| D ONE PARTNERS S.R.L. | 65 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08