STEFI ACCES SRL
CUI 26969236 · J2010000926138
STEFI ACCES SRL are CUI 26969236, nr. de înregistrare J2010000926138, înmatriculată pe 21.05.2010. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2025: cifră de afaceri 239.276 lei, pierdere netă 44.358 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 239 mii lei · mediana 199 mii lei | 120% din mediană |
| Profit net | -44 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -18.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 239 mii lei · mediana 224 mii lei | 107% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 239.276 | 262.948 | 211.294 | 257.119 | 39.231 | 26.782 | 30.065 | 45.400 | 66.001 | 41.606 | 95.536 | 90.481 | 85.254 | 24.114 | 0 |
| Venituri totale | 239.276 | 262.948 | 211.294 | 257.119 | 39.231 | 26.782 | 30.065 | 45.400 | 66.001 | 41.606 | 95.536 | 90.481 | 85.254 | 24.114 | 0 |
| Cheltuieli totale | 281.232 | 277.223 | 223.777 | 239.412 | 112.515 | 44.751 | 68.270 | 68.983 | 109.799 | 74.338 | 115.401 | 117.435 | 112.798 | 44.968 | 592 |
| Profit / pierdere brută | -41.956 | -14.275 | -12.483 | 17.707 | -73.284 | -17.969 | -38.205 | -23.583 | -43.798 | -32.732 | -19.865 | -26.954 | -27.544 | -20.854 | -592 |
| Profit / pierdere netă | -44.358 | -16.970 | -14.597 | 15.136 | -73.503 | -18.696 | -39.107 | -24.945 | -45.778 | -33.984 | -22.731 | -29.679 | -29.401 | -20.854 | -592 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 3.443 | — | — | — | — | — | — | 768 | 768 |
| Active circulante | 24.728 | 39.492 | 39.508 | 36.681 | 62.997 | 127.084 | 168.795 | 105.763 | 74.369 | 84.031 | 87.471 | 95.612 | 147.862 | 152.819 | 710 |
| Stocuri | 658 | 1.815 | 7.925 | 7.774 | 14.417 | 66.732 | 63.575 | 29.405 | 10.817 | 31.339 | 30.943 | 42.863 | 81.055 | 107.494 | — |
| Creanțe | 16.825 | 20.973 | 22.696 | 26.586 | 48.580 | 60.352 | 103.981 | 76.358 | 63.552 | 52.684 | 56.528 | 52.749 | 66.807 | 36.363 | 710 |
| Casa și conturi la bănci | 7.245 | 16.704 | 8.887 | 2.321 | — | — | 1.239 | — | — | 8 | — | — | — | 8.962 | — |
| Datorii | 173.477 | 143.883 | 126.930 | 109.506 | 150.958 | 141.542 | 422.035 | 316.454 | 260.114 | 223.998 | 193.454 | 178.864 | 201.436 | 177.017 | 4.054 |
| Capitaluri proprii | -148.749 | -104.391 | -87.422 | -72.825 | -87.961 | -14.458 | -249.797 | -210.691 | -185.745 | -139.967 | -105.983 | -83.252 | -53.574 | -23.430 | -2.576 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 01.06.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STEFI ACCES SRL |
| Nr. reg. com. | J2010000926138 |
| EUID | ROONRC.J2010000926138 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-05-21 |
| Sediu social | Aleea Zmeurei, 20, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA ZMEUREI, NR.20, BL.U8, SC.C, ET.P, AP.44 |
| Telefon | 0788501052 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DIDA REAL INVESTMENT SRL | aceeași clădire |
| DUOI S.R.L. | aceeași clădire |
| EVIL ASTRAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| GRACE MUSIC TEACHERS S.R.L. | aceeași clădire |
| M&A PROPERTY INVESTMENT GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| MIHAI PRODUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROCONT ACTIV SRL | aceeași clădire |
| SHOPYRO MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| SIA TRANS LOGISTICA S.R.L. | aceeași clădire |
| SKY DELUXE HOLDING S.R.L. | aceeași clădire |
| VERASANTE SRL | aceeași clădire |
| ALLFORART S.R.L. inactiv | 24 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2014 – 2025 |
| 2512 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Constanţa
| 1858062 | SANDY BELLE SRL |
| 1861327 | SERVCOM ADINA SRL |
| 1864498 | ENIGMA COMTUR SRL |
| 1870678 | CRISTEX SRL |
| 1887629 | SEA AND SEA SRL |
| 1901030 | CARMEN MAR SRL |
| 1904347 | VIDEO CAPRICORN SRL |
| 1906488 | CADOURI TURIST SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25