CONDOR 92 SRL
CUI 2699640 · J1992004049293
CONDOR 92 SRL are CUI 2699640, nr. de înregistrare J1992004049293, înmatriculată pe 16.12.1992. Sediul social e în Sat Miroslaveşti, Comuna Puchenii Mari, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4649. În 2025: cifră de afaceri 76.154 lei, profit net 94.728 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 76 mii lei · mediana 199 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | 95 mii lei · mediana 3 mii lei | de 33× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 124.4% · mediana 1.6% | de 78× mediana |
| Cifră pe salariat | 76 mii lei · mediana 224 mii lei | 34% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 76.154 | 168.807 | 97.564 | 243.196 | 62.203 | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 911.724 | 168.807 | 97.564 | 243.196 | 62.203 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 791.111 | 99.553 | 65.793 | 97.453 | 51.653 | 112 | — | — | — | 1.003 | 2.649 | 0 | 0 | 0 | — |
| Profit / pierdere brută | 120.613 | 69.254 | 31.771 | 145.743 | 10.550 | -112 | 0 | 0 | 0 | -1.003 | -2.649 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 94.728 | 67.785 | 30.942 | 139.918 | 8.721 | -112 | 0 | 0 | 0 | -1.003 | -2.649 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 1.715.432 | 782.563 | 666.756 | 682.257 | 689.474 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 320.798 | 465.284 | 335.926 | 298.534 | 60.486 | 48.591 | — | 13.203 | 13.203 | 13.203 | 14.206 | 16.855 | 16.855 | 16.855 | 16.855 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 5.881 | — | 5.881 | 5.881 | 5.881 | 5.881 | 5.881 | 5.881 | 5.881 | 5.881 |
| Creanțe | 236.948 | 343.397 | 182.334 | 135.775 | 22.308 | 39.000 | — | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 |
| Casa și conturi la bănci | -8.822 | 29.215 | 60.920 | 70.087 | 38.178 | 3.710 | — | 3.322 | 3.322 | 3.322 | 4.325 | 6.974 | 6.974 | 6.974 | 6.974 |
| Cheltuieli în avans | 2.032 | — | 1.325 | 1.415 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.682.297 | 986.610 | 810.555 | 819.696 | 723.186 | 35.500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 4.962 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 355.965 | 261.237 | 193.452 | 162.510 | 21.812 | 13.091 | 0 | 13.203 | 13.203 | 13.203 | 14.206 | 16.855 | 16.855 | 16.855 | 16.855 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 220 | 220 | — | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 02.06.2015 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni |
| CAEN principal | 4649 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONDOR 92 SRL |
| Nr. reg. com. | J1992004049293 |
| EUID | ROONRC.J1992004049293 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-12-16 |
| Sediu social | MIROSLĂVEŞTI, 49, Sat Miroslăveşti Com. Puchenii Mari, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT MIROSLĂVEŞTI COM. PUCHENII MARI, MIROSLĂVEŞTI, NR.49 |
| Telefon | 0344802490 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 4649 | 2025 |
| 4619 | 2022 – 2024 |
| 6622 | 2020 – 2021 |
| 6619 | 2015 – 2019 |
| 4711 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Prahova
| 1301427 | APROMAT SA |
| 1344339 | IOAN NON STOP SNC |
| 1349816 | EAGLE IMPEX S.R.L. |
| 3195772 | ANDRADA INTERCOM SRL |
| 3564241 | ARCOSROM SRL |
| 4789811 | BANCEANU IMPEX SNC |
| 5878577 | ZUNICO ROM-ITA SRL |
| 6182890 | TRECO MOLDROM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08