CAMELIA CROITORU SUCCESOR SOCIETATE IN NUME COLECTIV
CUI 2699682 · J29/4087/1992
CAMELIA CROITORU SUCCESOR SOCIETATE IN NUME COLECTIV are CUI 2699682, nr. de înregistrare J29/4087/1992, înmatriculată pe 18.12.1992. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2024: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 50 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 5 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24.392 | 43.529 | 31.401 | 29.638 | 30.762 | 32.080 | 42.754 | 42.635 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27.186 | 44.325 | 31.401 | 30.083 | 30.762 | 32.512 | 42.754 | 42.635 |
| Cheltuieli totale | — | 50 | 300 | 650 | 708 | 660 | 750 | 23.099 | 33.398 | 32.101 | 24.065 | 26.459 | 19.633 | 34.717 | 50.434 |
| Profit / pierdere brută | 0 | -50 | -300 | -650 | -708 | -660 | -750 | 4.087 | 10.927 | -700 | 6.018 | 4.303 | 12.879 | 8.037 | -7.799 |
| Profit / pierdere netă | 0 | -50 | -300 | -650 | -708 | -660 | -750 | 3.271 | 10.484 | -1.408 | 5.116 | 3.380 | 11.836 | 5.443 | -9.159 |
| Active imobilizate | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 | 60 | 60 | 60 | 60 | 935 | 60 | 0 | — |
| Active circulante | 37.959 | 37.959 | 38.009 | 38.309 | 38.959 | 39.667 | 40.267 | 41.101 | 39.419 | 37.906 | 37.840 | 37.581 | 37.345 | 38.037 | 39.216 |
| Creanțe | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 | 37.000 |
| Casa și conturi la bănci | 959 | 959 | 1.009 | 1.309 | 1.959 | 2.667 | 3.267 | 4.101 | 2.419 | 906 | 840 | 581 | 345 | 1.037 | 2.216 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 236 | 364 | 209 | 799 | 169 | 192 | 130 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84 | 1.909 | 11.007 | 9.379 | 15.701 | 17.340 | 29.830 | 36.390 |
| Capitaluri proprii | 37.959 | 37.959 | 38.009 | 38.309 | 38.959 | 39.667 | 40.327 | 41.077 | 37.806 | 27.323 | 28.730 | 23.614 | 20.234 | 8.399 | 2.956 |
| Capital subscris vărsat | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.01.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAMELIA CROITORU SUCCESOR SOCIETATE IN NUME COLECTIV |
| Nr. reg. com. | J29/4087/1992 |
| EUID | ROONRC.J29/4087/1992 |
| Formă juridică | SNC |
| Înmatriculare | 1992-12-18 |
| Sediu social | Str. Oltului, 1B, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. OLTULUI, NR.1B, BL.51D, SC.A, ET.1, AP.6 |
| Telefon | 0728009973 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEXYTAX TRANS SPEED S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DASTERA SERVICES SRL | aceeași clădire |
| DR. MAGDA MED S.R.L. | aceeași clădire |
| GLAMSOFT DEV SRL | aceeași clădire |
| I.M. TESORO S.R.L. | aceeași clădire |
| LILY ARTISAN CARE S.R.L. | aceeași clădire |
| MAAPARTSSERV S.R.L. | aceeași clădire |
| MARLENNE - DAY OPTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| NEGRO MONDIAL PAVCONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| NIRAM BRAND PERSONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| PDC EXPRESS LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| RYBPAV CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Prahova
| 1312604 | ADYLU SRL |
| 3193631 | EDUARD-PLOIESTI SRL |
| 5331498 | EUROTUR SRL |
| 8948766 | LICAUTO SRL |
| 10238809 | OBERWEG COM SRL |
| 13549435 | IMPERIAL CEDRU SRL |
| 14474977 | ERBU TRANS SRL |
| 14506297 | ANTAGI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25