ADALIMACO FARM SRL
CUI 27008570 · J2010000265099
ADALIMACO FARM SRL are CUI 27008570, nr. de înregistrare J2010000265099, înmatriculată pe 02.06.2010. Sediul social e în Sat Romanu, Comuna Romanu, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 111. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 254 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 7 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | — | — | 6.968 | 0 | 3.165 | 23.217 | 21.025 | 22.715 | 19.106 | 17.137 | 17.032 | 57.871 | 71.281 | 0 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 17.801 | 0 | 3.165 | 25.562 | 23.611 | 25.301 | 21.692 | 43.163 | 47.746 | 91.141 | 103.686 | 5.118 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 8.264 | — | 5.528 | 58.479 | 54.289 | 52.828 | 43.755 | 67.932 | 78.142 | 87.233 | 101.964 | 10.296 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 9.537 | 0 | -2.363 | -32.917 | -30.678 | -27.527 | -22.063 | -24.769 | -30.396 | 3.908 | 1.722 | -5.178 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 9.166 | 0 | -2.458 | -33.149 | -30.889 | -27.753 | -22.254 | -25.283 | -30.907 | 2.172 | 1.722 | -5.178 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 473 | 11.834 | 16.203 | 20.572 | 24.941 | 56.553 | 102.880 | 149.206 | 195.532 |
| Active circulante | 5.154 | 5.154 | 5.154 | 5.154 | 1.698 | 1.698 | 3.491 | 1.246 | 3.938 | 1.222 | 4.886 | 20.698 | 45.125 | 24.174 | 136.304 |
| Creanțe | — | — | — | — | 1.475 | 1.475 | 1.058 | 1.164 | 722 | 1.077 | 823 | 5.254 | 44.849 | 23.969 | 136.119 |
| Casa și conturi la bănci | 5.154 | 5.154 | 5.154 | 5.154 | 223 | 223 | 2.433 | 82 | 3.216 | 145 | 4.063 | 15.444 | 276 | 205 | 185 |
| Datorii | 172.812 | 172.812 | 172.812 | 172.812 | 178.728 | 178.728 | 178.536 | 152.159 | 125.539 | 96.853 | 80.046 | 76.161 | 85.294 | 79.570 | 206.286 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 2.345 | 4.931 | 7.517 | 10.103 | 36.129 | 66.843 | 100.113 | 130.821 |
| Capitaluri proprii | -167.658 | -167.658 | -167.658 | -167.658 | -177.030 | -177.030 | -174.572 | -141.424 | -110.329 | -82.576 | -60.322 | -35.039 | -4.132 | -6.303 | -5.271 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.06.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ADALIMACO FARM SRL |
| Nr. reg. com. | J2010000265099 |
| EUID | ROONRC.J2010000265099 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-06-02 |
| Sediu social | Str. Şcolii, 29, Sat Romanu Com. Romanu, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, SAT ROMANU COM. ROMANU, STR. ŞCOLII, NR.29 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CASUTA SRL inactiv | aceeași clădire |
| GENICO SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| LUVIGEDO SRL | aceeași clădire |
| MOCFIAGAB TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| ROHIGRADE SRL | 156 m |
| VALSTART S.R.L. | 156 m |
| MĂCRIANDREEA S.R.L. | 250 m |
| MĂCRIVALENTIN S.R.L. | 250 m |
| IVIZZIT RO SRL | 281 m |
| OCEAN WORLD COMPANY SRL | 281 m |
| VIONICA DISCO CLUB SRL | 281 m |
| AIMIRI WASH&GO S.R.L. | 299 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 111 | 2025 |
| 7022 | 2022 – 2024 |
| 161 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (21)
Alte firme din Brăila
| 2238522 | TARAVERDE SA |
| 2238875 | DANBO IMPEX SRL |
| 2239935 | START SA |
| 2243588 | PRACTIC SERV SRL |
| 2250976 | OMNIA IMPEX SRL |
| 2259088 | ABRAHAM PROD SRL |
| 2272559 | AGROMEC ROMANU SA |
| 2272966 | AGROLEG SILISTRARU S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25