AGNEKIA SRL
CUI 27211530 · J12/1174/2010
AGNEKIA SRL are CUI 27211530, nr. de înregistrare J12/1174/2010, înmatriculată pe 23.07.2010. Sediul social e în Sat Valea Luncii, Comuna Mica, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 119. În 2017: cifră de afaceri 213.773 lei, profit net 94.924 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 8 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 11.857 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 213.773 | 105.346 | 96.630 | 120.230 | 61.340 | 57.131 | 62.054 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 213.773 | 105.346 | 96.630 | 120.230 | 61.340 | 57.132 | 62.055 |
| Cheltuieli totale | — | — | 16.601 | 116.711 | 89.040 | 55.845 | 60.207 | 39.034 | 45.062 | 48.638 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -16.601 | 97.062 | 16.306 | 40.785 | 60.023 | 22.306 | 12.070 | 13.417 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -16.601 | 94.924 | 14.199 | 37.887 | 56.416 | 20.466 | 10.356 | 11.555 |
| Active circulante | 10.359 | 10.358 | 10.358 | 254.681 | 159.136 | 144.126 | 107.094 | 49.281 | 28.785 | 19.068 |
| Creanțe | 10.359 | 10.358 | 10.358 | 20.204 | 4.330 | 3.990 | 4.348 | 5.000 | 2.005 | 1.480 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | 234.477 | 154.806 | 140.136 | 102.746 | 44.281 | 26.780 | 17.588 |
| Datorii | 21.186 | 21.186 | 21.186 | 3.104 | 2.483 | 1.673 | 2.528 | 1.131 | 1.101 | 1.740 |
| Capitaluri proprii | -10.827 | -10.828 | -10.828 | 251.577 | 156.653 | 142.453 | 104.566 | 48.150 | 27.684 | 17.328 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.07.2010 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Dej |
| CAEN principal | 119 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AGNEKIA SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1174/2010 |
| EUID | ROONRC.J12/1174/2010 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-07-23 |
| Sediu social | , 2, Sat Valea Luncii Com. Mica, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, SAT VALEA LUNCII COM. MICA, , NR.2 |
| Telefon | 0727305095 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 119 | 2018 – 2020 |
| 4120 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 17949850 | FRAGNES SRL inactiv |
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25