DERMA GRAPHICS SRL
CUI 27239558 · J2010001212351
DERMA GRAPHICS SRL are CUI 27239558, nr. de înregistrare J2010001212351, înmatriculată pe 03.08.2010. Sediul social e în Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9699. În 2025: cifră de afaceri 136.889 lei, pierdere netă 61.647 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 137 mii lei · mediana 129 mii lei | 106% din mediană |
| Profit net | -62 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -45% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 137 mii lei · mediana 112 mii lei | 123% din mediană |
Comparat cu 30.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 136.889 | 168.563 | 132.415 | 119.817 | 290.274 | 237.281 | 248.498 | 207.417 | 47.528 |
| Venituri totale | 136.891 | 168.563 | 132.415 | 119.817 | 295.551 | 237.281 | 248.498 | 210.819 | 48.338 |
| Cheltuieli totale | 198.137 | 180.852 | 136.341 | 179.740 | 292.113 | 254.826 | 147.815 | 120.823 | 49.279 |
| Profit / pierdere brută | -61.246 | -12.289 | -3.926 | -59.923 | 3.438 | -17.545 | 100.683 | 89.996 | -941 |
| Profit / pierdere netă | -61.647 | -12.247 | -3.926 | -62.081 | 790 | -19.918 | 96.964 | 87.922 | -941 |
| Active imobilizate | 100.184 | 160.207 | 219.051 | 276.103 | 34.130 | 14.008 | 10.944 | 11.490 | 0 |
| Active circulante | 9.109 | 8.414 | 8.204 | 1.430 | 43.225 | 68.727 | 68.874 | 54.963 | 7.451 |
| Stocuri | — | — | — | 0 | 7.577 | 4.105 | 3.436 | 559 | 6.160 |
| Creanțe | 6.828 | 358 | 1.176 | 1.175 | 2.617 | 2.244 | 1.768 | 1.888 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 2.281 | 8.056 | 7.028 | 255 | 33.031 | 62.378 | 63.670 | 52.516 | 1.291 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 13.879 | 9.801 | 3.870 | 0 | 0 | 3.870 |
| Datorii | 191.638 | 189.320 | 235.706 | 282.059 | 31.745 | 31.984 | 5.279 | 88.878 | 39.213 |
| Capitaluri proprii | -82.345 | -20.699 | -8.451 | 9.353 | 55.411 | 54.621 | 74.539 | -22.425 | -27.892 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.08.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 9699 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DERMA GRAPHICS SRL |
| Nr. reg. com. | J35/1212/2010 |
| EUID | ROONRC.J2010001212351 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-08-03 |
| Sediu social | Str. Aurel Vlaicu, 22, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. AUREL VLAICU, NR.22 |
| Telefon | 0722800769 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CARBON SHARK SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ECO PEVA CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| GLEMPIXART S.R.L. | aceeași clădire |
| MONTHERA ADVANCED STRUCTURES S.R.L. | aceeași clădire |
| NEW LIGHTING SRL | aceeași clădire |
| XAXAUTO EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| BON AMI BUSINESS SRL inactiv | 102 m |
| ANA IMO & DEVELOPMENT S.R.L. | 135 m |
| AUTOPIA SRL | 135 m |
| EAGLE AL S.R.L. | 135 m |
| GREEN CREDIT CORPORATION S.R.L. inactiv | 135 m |
| HEALING HUB S.R.L. | 135 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 9699 | 2025 |
| 9609 | 2024 |
| 9602 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Timiş
| 15340736 | GLITTER SRL |
| 18049104 | BENEFINI SRL |
| 18454859 | TOP DOG K9 SRL |
| 19241085 | DIA-SERV T.V. SRL |
| 23584146 | VESTICO SRL |
| 26930678 | IGOR LAND SRL |
| 31236053 | NITAI SAN SRL |
| 32470825 | ELLE ADRIANA S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08