ELESTY MANAGEMENT S.R.L.
CUI 27282140 · J2010007760401
ELESTY MANAGEMENT S.R.L. are CUI 27282140, nr. de înregistrare J2010007760401, înmatriculată pe 16.08.2010. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 321.503 lei, profit net 82.663 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 322 mii lei · mediana 172 mii lei | 187% din mediană |
| Profit net | 83 mii lei · mediana 31 mii lei | 262% din mediană |
| Marjă netă | 25.7% · mediana 23.7% | 108% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 321.503 | 289.135 | 251.307 | 107.952 | 149.576 | 96.212 | 55.312 | 22.134 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 321.503 | 289.135 | 251.307 | 107.952 | 149.576 | 96.212 | 55.312 | 22.134 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 235.625 | 239.661 | 171.824 | 102.042 | 142.637 | 60.691 | 44.119 | 18.408 | — | — | — | — | — | — | 7.159 |
| Profit / pierdere brută | 85.878 | 49.474 | 79.483 | 5.910 | 6.939 | 35.521 | 11.193 | 3.726 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | -7.159 |
| Profit / pierdere netă | 82.663 | 46.583 | 76.970 | 4.386 | 2.835 | 34.559 | 10.492 | 3.524 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | -7.159 |
| Active imobilizate | 9.706 | 10.095 | 8.557 | 6.680 | — | 0 | 1.308 | 1.308 | 1.308 | 1.308 | — | 1.309 | 1.309 | 1.309 | 1.309 |
| Active circulante | 247.022 | 247.288 | 176.267 | 89.723 | 15.785 | 39.143 | 6.398 | 7.607 | 67 | 67 | — | 67 | 67 | 67 | 67 |
| Stocuri | 216.532 | 238.377 | 154.542 | 67.622 | 3.109 | 3.109 | 567 | 567 | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 22.671 | 3.900 | 1.030 | 6.937 | 1.030 | — | 4.467 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.819 | 5.011 | 20.695 | 15.164 | 11.646 | 36.034 | 1.364 | 7.040 | 67 | 67 | — | 67 | 67 | 67 | 67 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 9.485 | 9.485 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 31.744 | 114.165 | 88.189 | 76.738 | 506 | 0 | 12.473 | 24.173 | 10.673 | 10.673 | 0 | 10.673 | 10.673 | 10.673 | 10.673 |
| Capitaluri proprii | 224.984 | 143.218 | 96.635 | 19.665 | 15.279 | 39.143 | 4.718 | -5.773 | -9.298 | -9.298 | — | -9.297 | -9.297 | -9.297 | -9.297 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.08.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ELESTY MANAGEMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2010007760401 |
| EUID | ROONRC.J2010007760401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-08-16 |
| Sediu social | Str. Împăratul Traian, 9, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. ÎMPĂRATUL TRAIAN, NR.9, BL.B9, SC.1, ET.3, AP.13 |
| Telefon | 0722719110 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADEMORE S.R.L. | aceeași clădire |
| AMINTEX SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| ARTEMIS DESIGN SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| B & A FASHION TEXTILE SRL | aceeași clădire |
| BEST ROMANIAN ADVENTURE EVENTS SRL | aceeași clădire |
| BIAROX COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUDDHI THERAPY CENTRE S.R.L. | aceeași clădire |
| CARMEN COR SERV '99 SRL | aceeași clădire |
| DIB COMPACT TAXI SRL | aceeași clădire |
| DIB COMPACT TRANS SRL | aceeași clădire |
| DIBO WORLD TRANS SRL | aceeași clădire |
| ELANCO COMIMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8210 | 2025 |
| 8211 | 2022 – 2024 |
| 9001 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 16816472 | TECHNO GLOBAL EUROTRADE SRL inactiv |
| 25608080 | PLĂIAŞU ADRIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 25855667 | MEGELEA GHEORGHE-IULIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 29326162 | DIB COMPACT TAXI SRL |
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25