MUNICIPAL SECURITY SRL
CUI 27488656 · J2010000497153
MUNICIPAL SECURITY SRL are CUI 27488656, nr. de înregistrare J2010000497153, înmatriculată pe 08.10.2010. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8001. În 2025: cifră de afaceri 5.388.160 lei, profit net 4.736 lei, 98 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 5,4 mil lei · mediana 188 mii lei | de 29× mediana |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 26 mii lei | 19% din mediană |
| Salariați | 98 · mediana 1 | de 98× mediana |
| Marjă netă | 0.1% · mediana 15.2% | 1% din mediană |
| Cifră pe salariat | 55 mii lei · mediana 127 mii lei | 43% din mediană |
Comparat cu 43.046 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 5.388.160 | 5.215.244 | 3.415.658 | 3.740.168 | 6.133.683 | 6.824.688 | 7.908.297 | 7.446.781 | 5.876.754 | 4.390.486 | 4.362.694 | 4.073.064 | 3.366.273 | 2.900.280 | 2.784.270 |
| Venituri totale | 5.448.035 | 5.294.096 | 3.498.330 | 3.858.522 | 6.312.831 | 7.152.433 | 7.999.032 | 7.507.113 | 5.949.805 | 4.457.976 | 4.437.657 | 4.098.285 | 3.366.545 | 2.900.354 | 2.784.391 |
| Cheltuieli totale | 5.439.255 | 5.292.239 | 3.497.246 | 3.723.522 | 6.657.594 | 7.827.206 | 7.880.573 | 7.342.053 | 5.977.102 | 4.610.472 | 4.411.583 | 3.990.362 | 3.233.317 | 2.885.723 | 2.770.652 |
| Profit / pierdere brută | 8.780 | 1.857 | 1.084 | 135.000 | -344.763 | -674.773 | 118.459 | 165.060 | -27.297 | -152.496 | 26.074 | 107.923 | 133.228 | 14.631 | 13.739 |
| Profit / pierdere netă | 4.736 | 1.857 | 1.084 | 129.556 | -344.763 | -674.773 | 85.873 | 133.139 | -37.490 | -152.496 | 11.872 | 85.354 | 122.550 | 14.631 | 13.739 |
| Active imobilizate | 6.727 | 6.632 | 1.404 | 2.937 | — | — | — | 9.520 | 20.943 | 32.366 | 43.832 | 55.212 | — | 201.870 | 111.171 |
| Active circulante | 2.292.269 | 1.316.128 | 1.325.000 | 1.058.862 | 1.842.127 | 2.672.485 | 2.617.960 | 2.084.584 | 1.601.457 | 1.729.291 | 1.569.338 | 1.399.365 | 767.977 | 419.798 | 245.666 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 140.819 | 125.184 | 112.524 | 92.047 | 88.300 | 73.693 | 40.030 | 5.648 | — |
| Creanțe | 2.258.875 | 1.305.628 | 1.310.721 | 1.055.217 | 1.785.929 | 2.640.168 | 2.456.103 | 1.932.196 | 1.468.089 | 1.629.910 | 1.469.040 | 1.316.113 | 705.568 | 402.783 | 102.171 |
| Casa și conturi la bănci | 33.394 | 10.500 | 14.279 | 3.645 | 56.198 | 32.317 | 21.038 | 27.204 | 20.844 | 7.334 | 11.998 | 9.559 | 22.379 | 11.367 | 143.495 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 9.536 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 2.534.727 | 1.527.461 | 1.703.522 | 1.381.379 | 2.103.761 | 2.429.185 | 2.041.752 | 1.603.769 | 1.265.304 | 1.367.070 | 1.066.088 | 919.367 | 817.921 | 699.549 | 543.963 |
| Venituri în avans | 9.856 | 7.108 | 1.276 | 2.809 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Provizioane | 158.630 | 197.144 | 32.415 | 94.948 | 294.796 | 445.431 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -404.217 | -408.953 | -410.809 | -417.337 | -546.894 | -202.131 | 576.208 | 490.335 | 357.096 | 394.587 | 547.082 | 535.210 | -49.944 | -77.881 | -187.126 |
| Capital subscris vărsat | 500.100 | 500.100 | 500.100 | 500.100 | 500.100 | 500.100 | 500.100 | 500.100 | 500.000 | 500.000 | 500.000 | 500.000 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 98 | 101 | 80 | 106 | 206 | 226 | 262 | 273 | 239 | 224 | 243 | 246 | 237 | — | 195 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.10.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa |
| CAEN principal | 8001 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MUNICIPAL SECURITY SRL |
| Nr. reg. com. | J2010000497153 |
| EUID | ROONRC.J2010000497153 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-10-08 |
| Sediu social | Bld. Independenţei, 2, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.2 |
| Telefon | 0245631895 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADIEM CONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALCHIMISTUL8 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DR AMUZA SIMONA-DANIELA S.R.L. | aceeași clădire |
| FEI DA SOLID IMPORT-EXPORT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FISH BIZZ SRL | aceeași clădire |
| TALII SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACCES PROGRAM CONSULTING SRL inactiv | 112 m |
| AMICIISHOP S.R.L. | 112 m |
| ARIANA-TRANS SRL inactiv | 112 m |
| BABEL TRAINING CENTER S.R.L. | 112 m |
| BROMAG TÂRGOVIŞTE S.R.L. | 112 m |
| CARPATMONTANA SERV SA | 112 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8001 | 2025 |
| 8010 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Dâmboviţa
| 914156 | D.A.F. SRL |
| 2651218 | EUROGUARD SRL |
| 14996083 | PANTERA GUARD SRL |
| 25403068 | OVISORAM SRL |
| 29439307 | CNM GUARD SRL |
| 29789230 | IQ GUARD SRL |
| 31416500 | RAV PRIM PROTECT S.R.L. |
| 32089538 | GOAJĂGUARD S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25