MUD RECYCLING S.R.L.
CUI 27550359 · J38/367/2010
MUD RECYCLING S.R.L. are CUI 27550359, nr. de înregistrare J38/367/2010, înmatriculată pe 15.10.2010. Sediul social e în Sat Pauseşti-Maglasi, Comuna Păuseşti-Măglaşi, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3811. În 2025: cifră de afaceri 32.121.046 lei, profit net 13.195.504 lei, 23 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 32 mil lei · mediana 392 mii lei | de 82× mediana |
| Profit net | 13 mil lei · mediana 10 mii lei | de 1.278× mediana |
| Salariați | 23 · mediana 3 | 767% din mediană |
| Marjă netă | 41.1% · mediana 2.7% | de 15× mediana |
| Cifră pe salariat | 1,4 mil lei · mediana 186 mii lei | 750% din mediană |
Comparat cu 4.547 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.121.046 | 41.084.451 | 36.244.426 | 32.256.252 | 17.352.826 | 17.628.960 | 20.280.726 | 14.875.537 | 8.173.000 | 2.650.000 | 2.140.000 | 978.194 | 593.387 | 85.129 |
| Venituri totale | 32.686.976 | 41.084.547 | 36.425.126 | 32.256.252 | 17.352.826 | 17.628.960 | 20.280.726 | 14.931.739 | 8.174.343 | 2.657.500 | 2.140.000 | 978.194 | 593.387 | 85.129 |
| Cheltuieli totale | 16.819.919 | 21.156.616 | 19.571.622 | 13.459.198 | 13.310.832 | 14.904.434 | 18.005.578 | 12.102.298 | 5.657.497 | 2.808.935 | 2.043.816 | 904.228 | 451.708 | 399.445 |
| Profit / pierdere brută | 15.867.057 | 19.927.931 | 16.853.504 | 18.797.054 | 4.041.994 | 2.724.526 | 2.275.148 | 2.829.441 | 2.516.846 | -151.435 | 96.184 | 73.966 | 141.679 | -314.316 |
| Profit / pierdere netă | 13.195.504 | 16.705.358 | 14.026.988 | 15.547.580 | 3.231.177 | 2.223.042 | 1.820.648 | 2.063.049 | 2.152.305 | -155.331 | 81.568 | 62.131 | 124.477 | -316.870 |
| Active imobilizate | 17.509.924 | 18.750.414 | 13.322.349 | 16.149.200 | 9.365.302 | 10.653.341 | 8.684.006 | 6.327.490 | 1.492.359 | 380.602 | 1.004.446 | 116.961 | 205.191 | 86.009 |
| Active circulante | 38.279.616 | 33.868.546 | 32.509.829 | 22.434.061 | 11.636.199 | 10.791.607 | 7.149.515 | 1.802.603 | 582.496 | 1.408.293 | 41.830 | 97.190 | 93.656 | 63.970 |
| Stocuri | — | — | — | 1.466 | 1.466 | 1.466 | 1.466 | 1.466 | 4.982 | 4.982 | 200 | 200 | 47.891 | — |
| Creanțe | 38.137.315 | 33.442.013 | 31.623.984 | 22.003.252 | 11.500.047 | 10.761.059 | 7.113.363 | 1.699.334 | 552.517 | 1.330.573 | 24.845 | 82.800 | 43.177 | 43.602 |
| Casa și conturi la bănci | 142.301 | 426.533 | 885.845 | 429.343 | 134.686 | 29.082 | 34.686 | 101.803 | 24.997 | 72.738 | 16.785 | 14.190 | 2.588 | 20.368 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.183.430 | 14.034 | 457.418 | — | — |
| Datorii | 20.527.344 | 21.250.268 | 17.772.810 | 16.419.933 | 10.226.694 | 15.131.801 | 11.743.415 | 5.828.611 | 436.919 | 4.486.695 | 1.455.208 | 1.148.035 | 491.979 | 467.588 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | 183.800 | 183.800 | 183.800 | 183.800 | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 35.262.196 | 31.368.692 | 28.059.368 | 22.163.328 | 10.591.007 | 6.129.347 | 3.906.306 | 2.117.682 | 1.637.936 | -514.370 | -394.898 | -476.466 | -193.132 | -317.609 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 23 | 33 | 33 | 33 | 8 | 6 | — | — | — | — | — | 6 | — | 6 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.10.2010 |
| Organ fiscal | Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vâlcea |
| CAEN principal | 3811 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MUD RECYCLING SRL |
| Nr. reg. com. | J38/367/2010 |
| EUID | ROONRC.J38/367/2010 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-10-15 |
| Sediu social | 208, Sat Păuşeşti-Măglaşi Com. Păuşeşti-Măglaşi, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, SAT PĂUŞEŞTI-MĂGLAŞI COM. PĂUŞEŞTI-MĂGLAŞI, NR.208 |
| Telefon | 0724234267 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 3811 | 2020 – 2025 |
| 3812 | 2019 |
| 3811 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Vâlcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25