LENAS CONFECTION SRL
CUI 2767027 · J1992001231013
LENAS CONFECTION SRL are CUI 2767027, nr. de înregistrare J1992001231013, înmatriculată pe 11.11.1992. Sediul social e în Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 42.830 lei, profit net 8.309 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 43 mii lei · mediana 199 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 3 mii lei | 294% din mediană |
| Marjă netă | 19.4% · mediana 1.6% | de 12× mediana |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 42.830 | 42.130 | 30.295 | 25.200 | 22.000 | 17.610 | 162.937 | 311.521 | 136.535 | 8.986 | 4.480 | 800 | 2.974 | 3.243 | 7.398 |
| Venituri totale | 42.830 | 42.130 | 30.295 | 25.200 | 22.000 | 17.611 | 173.691 | 311.521 | 136.535 | 11.715 | 4.480 | 800 | 2.974 | 3.243 | 7.499 |
| Cheltuieli totale | 32.461 | 13.355 | 21.457 | 11.251 | 8.950 | 8.519 | 21.214 | 36.261 | 16.948 | 6.700 | 6.370 | 5.579 | 8.181 | 48.540 | 11.367 |
| Profit / pierdere brută | 10.369 | 28.775 | 8.838 | 13.949 | 13.050 | 9.092 | 152.477 | 275.260 | 119.587 | 5.015 | -1.890 | -4.779 | -5.207 | -45.297 | -3.868 |
| Profit / pierdere netă | 8.309 | 24.768 | 7.636 | 13.276 | 12.469 | 8.564 | 149.426 | 272.145 | 117.996 | 4.663 | -2.024 | -4.804 | -5.288 | -45.297 | -3.868 |
| Active imobilizate | 141.876 | 39.283 | 40.992 | 42.701 | 44.410 | 46.119 | 47.827 | 49.536 | 51.123 | 53.006 | 55.060 | 57.112 | 59.261 | 61.023 | 86.696 |
| Active circulante | 12.082 | 43.372 | 37.652 | 27.903 | 22.766 | 12.890 | 435.394 | 336.627 | 113.711 | 958 | 406 | 218 | 718 | 4.281 | 13.013 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.412 | 11.611 |
| Creanțe | 1.100 | 53 | 52 | 52 | 52 | — | 47.348 | 46.566 | 8 | — | — | — | — | — | 107 |
| Casa și conturi la bănci | 10.982 | 43.319 | 37.600 | 27.851 | 22.714 | 12.890 | 388.046 | 290.061 | 113.703 | 958 | 406 | 218 | 718 | 1.869 | 1.295 |
| Datorii | 66.742 | 3.748 | 3.635 | 3.232 | 2.554 | 6.855 | 17.632 | 70.000 | 120.816 | 127.942 | 134.107 | 133.948 | 131.792 | 131.831 | 129.466 |
| Capitaluri proprii | 87.216 | 78.907 | 75.009 | 67.372 | 64.622 | 52.154 | 465.589 | 316.163 | 44.018 | -73.978 | -78.641 | -76.617 | -71.815 | -66.525 | -29.668 |
| Capital subscris vărsat | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 | 7.310 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 05.01.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 4712 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LENA'S CONFECTION SRL |
| Nr. reg. com. | J1992001231013 |
| EUID | ROONRC.J1992001231013 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-11-11 |
| Sediu social | Str. VIOLETELOR, 15, Mun. Alba Iulia, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. VIOLETELOR, NR.15 |
| Telefon | 0742354493 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONTEXP SRL | aceeași clădire |
| VOCODE TECHNOLOGY S.R.L. | aceeași clădire |
| MEDIAKIT SRL | 19 m |
| URBANDECOR S.R.L. | 39 m |
| ARON ACCOUNTING S.R.L. | 45 m |
| WORKSHOP CC PRODUCTS S.R.L. | 45 m |
| PORTANT-CONSTRUCT SRL | 58 m |
| ECO TYM CONSULT SRL | 67 m |
| FUN ART S.R.L. inactiv | 70 m |
| STEIN HAL SRL inactiv | 70 m |
| DORADIA DESIGN SRL inactiv | 84 m |
| CURSURI ISCI S.R.L. | 87 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 4719 | 2018 – 2025 |
| 9604 | 2016 – 2017 |
| 4719 | 2015 |
| 9604 | 2014 |
| 4719 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25