ERREMME R & M SRL
CUI 27753302 · J2011001238024
ERREMME R & M SRL are CUI 27753302, nr. de înregistrare J2011001238024, înmatriculată pe 25.10.2011. Sediul social e în Sat Vladimirescu, Comuna Vladimirescu, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3319. În 2025: cifră de afaceri 129.419 lei, profit net 36.417 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 129 mii lei · mediana 254 mii lei | 51% din mediană |
| Profit net | 36 mii lei · mediana 7 mii lei | 486% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 28.1% · mediana 3% | 937% din mediană |
| Cifră pe salariat | 129 mii lei · mediana 162 mii lei | 80% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 129.419 | 295.311 | 281.494 | 210.942 | 259.891 | 176.510 | 321.964 | 285.477 | 258.595 | 298.679 | 415.090 | 277.295 | 252.801 | 207.652 | 107.640 |
| Venituri totale | 129.419 | 295.311 | 281.494 | 210.942 | 259.891 | 176.510 | 321.964 | 285.477 | 258.615 | 298.679 | 415.090 | 277.295 | 252.801 | 207.652 | 107.640 |
| Cheltuieli totale | 91.708 | 90.799 | 105.359 | 86.858 | 74.706 | 65.981 | 106.278 | 104.773 | 145.560 | 206.825 | 249.336 | 38.291 | 102.083 | 189.637 | 96.698 |
| Profit / pierdere brută | 37.711 | 204.512 | 176.135 | 124.084 | 185.185 | 110.529 | 215.686 | 180.704 | 113.055 | 91.854 | 165.754 | 239.004 | 150.718 | 18.015 | 10.942 |
| Profit / pierdere netă | 36.417 | 201.019 | 173.319 | 121.975 | 182.587 | 108.765 | 212.466 | 177.849 | 110.418 | 78.420 | 139.233 | 230.685 | 142.439 | 14.472 | 9.169 |
| Active imobilizate | 3.093 | 3.093 | 4.639 | 4.639 | — | — | — | 1.477 | 34.325 | 67.471 | 113.161 | 159.975 | 26.500 | — | 4.271 |
| Active circulante | 155.427 | 222.230 | 197.085 | 146.213 | 195.240 | 180.043 | 322.696 | 269.911 | 252.087 | 375.413 | 511.714 | 305.098 | 214.302 | 92.220 | 60.634 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 3.351 | — | 30.574 | 930 | 33.156 | 3.176 | — | — |
| Creanțe | 103.284 | 109.527 | 136.595 | 127.946 | 148.290 | 140.894 | 219.484 | 161.247 | 102.128 | 221.644 | 213.347 | 154.167 | 46.872 | 25.077 | 22.067 |
| Casa și conturi la bănci | 52.143 | 112.703 | 60.490 | 18.267 | 46.950 | 39.149 | 103.212 | 105.313 | 149.959 | 123.195 | 297.437 | 117.775 | 164.254 | 67.143 | 38.567 |
| Datorii | 47.509 | 20.729 | 28.149 | 25.597 | 12.453 | 17.047 | 18.465 | 29.623 | 22.496 | 38.123 | 88.534 | 67.965 | 74.379 | 68.235 | 55.392 |
| Capitaluri proprii | 111.011 | 204.594 | 173.575 | 125.255 | 182.787 | 162.996 | 304.231 | 241.765 | 263.916 | 404.761 | 536.341 | 397.108 | 166.423 | 23.985 | 9.513 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | — | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 25.10.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 3319 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ERREMME R & M SRL |
| Nr. reg. com. | J2011001238024 |
| EUID | ROONRC.J2011001238024 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-10-25 |
| Sediu social | Str. Bisericii, 57, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. BISERICII, NR.57 |
| Telefon | 0743802778 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIANCO SORRISO UNO S.R.L. | aceeași clădire |
| CARDIN VINO SRL inactiv | aceeași clădire |
| ENERCONS GUŞET SRL | aceeași clădire |
| NO BORDER CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TECNOGROUP MULTITRADE S.R.L. | aceeași clădire |
| BEST AUDIO MUSIC BAND 2018 S.R.L. | 46 m |
| CARPOL GRUP SRL | 46 m |
| FINANCE & ACCOUNTING ACTIVITIES SRL | 46 m |
| ITALIANCIBUS S.R.L. | 46 m |
| MAB BAUUNTERNEHMEN S.R.L. | 46 m |
| MEIN MINI HUND 2017 SRL | 46 m |
| MIZAMED S.R.L. | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3319 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Arad
| 32145050 | TOLNAI CONSULT SRL |
| 35668747 | ITRO SERV MOB SRL |
| 46151419 | NOVA POLISHING RO S.R.L. |
| 50141014 | TOMATO DRINKS S.R.L. |
| 52446562 | HĂRDĂLĂU COSMIN SERVICE S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25