DENTELISE CARE SRL
CUI 27782014 · J40/11903/2010
DENTELISE CARE SRL are CUI 27782014, nr. de înregistrare J40/11903/2010, înmatriculată pe 07.12.2010. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 191.871 lei, profit net 123.745 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 192 mii lei · mediana 220 mii lei | 87% din mediană |
| Profit net | 124 mii lei · mediana 40 mii lei | 308% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 64.5% · mediana 22.2% | 291% din mediană |
| Cifră pe salariat | 192 mii lei · mediana 202 mii lei | 95% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2023 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 191.871 | 235.484 | 208.254 | 128.499 | 113.525 | 79.723 | 70.503 | 101.257 | 71.012 | 88.776 | 103.703 |
| Venituri totale | 191.871 | 235.484 | 208.254 | 128.543 | 116.337 | 79.778 | 70.681 | 101.257 | 71.016 | 88.776 | 103.710 |
| Cheltuieli totale | 63.960 | 50.422 | 58.263 | 56.622 | 86.626 | 49.193 | 39.812 | 89.622 | 70.490 | 85.407 | 102.930 |
| Profit / pierdere brută | 127.911 | 185.062 | 149.991 | 71.921 | 29.711 | 30.585 | 30.869 | 11.635 | 526 | 3.369 | 780 |
| Profit / pierdere netă | 123.745 | 183.299 | 147.908 | 70.636 | 28.548 | 28.989 | 28.750 | 8.598 | -1.608 | 2.834 | -180 |
| Active imobilizate | 3.995 | 3.995 | 9.002 | 10.542 | 12.339 | 12.323 | 12.323 | — | — | — | — |
| Active circulante | 773.373 | 546.090 | 215.826 | 182.115 | 116.843 | 74.822 | 27.631 | 11.315 | 9.917 | 7.740 | 4.065 |
| Stocuri | 689 | 1.375 | 639 | 640 | 1.271 | 800 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 455.899 | 447.216 | 40.080 | 19.676 | 12.563 | 585 | — | — | 667 | 2.810 | — |
| Casa și conturi la bănci | 316.785 | 97.499 | 175.107 | 161.799 | 103.009 | 73.437 | 27.631 | 11.315 | 9.250 | 4.930 | 4.065 |
| Cheltuieli în avans | 14 | 14 | 14 | 14 | 113 | 14 | 14 | — | — | — | 16.000 |
| Datorii | 27.409 | 28.517 | 19.505 | 32.983 | 33.236 | 19.648 | 1.446 | 1.543 | 8.743 | 4.958 | 20.117 |
| Capitaluri proprii | 749.973 | 521.582 | 205.337 | 159.688 | 96.059 | 67.511 | 38.522 | 9.772 | 1.174 | 2.782 | -52 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 18.12.2012 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENTELISE CARE SRL |
| Nr. reg. com. | J40/11903/2010 |
| EUID | ROONRC.J40/11903/2010 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2010-12-07 |
| Sediu social | Str. THEODOR SPERANŢIA, 14, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. THEODOR D. SPERANŢIA, NR.14, ET.4 |
| Telefon | 0747491224 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| APRICOT TREE SRL inactiv | aceeași clădire |
| AROGANT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ATOM EDUCATION S.R.L. | aceeași clădire |
| BETA WELLNESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONDOR QUATRO SRL inactiv | aceeași clădire |
| DALLMACO GmbH WELLE GERMANIA SUCURSALA BUCURESTI inactiv | aceeași clădire |
| DOCTOR ANGHEL MEDICAL CENTER SRL | aceeași clădire |
| INTERACTIV AUTO TEAM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LOGO 3D SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| M-STYLE QUATRO IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| NEOCLINIQUE NEOCARE SRL | aceeași clădire |
| NEOCLINIQUE NEW DENTISTRY SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 28578943 | CĂRUNTU RAMONA-CRISTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 31089696 | TOADER CRISTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 34754637 | NEOCLINIQUE NEW DENTISTRY SRL |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25