MACIRO IMPEX S.R.L.
CUI 27928 · J40/13764/1992
MACIRO IMPEX S.R.L. are CUI 27928, nr. de înregistrare J40/13764/1992, înmatriculată pe 28.05.1992. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2018: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 52.452 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -42 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | 0 | — | 30.940 | 42.528 | 50.582 | 61.955 | 89.055 | 97.254 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30.940 | 42.528 | 50.582 | 61.955 | 89.057 | 97.254 |
| Cheltuieli totale | 41.720 | 56.448 | 54.720 | 51.048 | 52.452 | 49.250 | 264.793 | 100.499 | 86.863 | 109.425 | 124.073 | 151.119 |
| Profit / pierdere brută | -41.720 | -56.448 | -54.720 | -51.048 | -52.452 | -49.250 | -233.853 | -57.971 | -36.281 | -47.470 | -35.016 | -53.865 |
| Profit / pierdere netă | -41.720 | -56.448 | -54.720 | -51.048 | -52.452 | -49.250 | -234.163 | -58.968 | -37.798 | -49.329 | -35.016 | -53.865 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.176 | 2.176 | 36.597 | 33.695 |
| Active circulante | 12.254 | 12.254 | 12.254 | 13.598 | 13.636 | 13.598 | 19.049 | 126.367 | 133.877 | 120.208 | 76.888 | 62.996 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 112.256 | 121.680 | 109.296 | 75.508 | 62.644 |
| Creanțe | 12.254 | 12.254 | 12.254 | 12.254 | 12.254 | 12.254 | 17.747 | 13.188 | 10.889 | 8.518 | 1.123 | 50 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | 1.344 | 1.382 | 1.344 | 1.302 | 923 | 1.308 | 2.394 | 257 | 302 |
| Datorii | 885.143 | 843.422 | 786.975 | 733.599 | 682.589 | 630.099 | 586.300 | 518.423 | 469.141 | 417.674 | 359.446 | 307.636 |
| Capitaluri proprii | -872.889 | -831.168 | -774.721 | -720.001 | -668.953 | -616.501 | -567.251 | -392.056 | -333.088 | -295.290 | -245.961 | -210.945 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | — | — | 3 | 2 | 3 | — | 7 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.05.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MACIRO IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J40/13764/1992 |
| EUID | ROONRC.J40/13764/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-05-28 |
| Sediu social | Sos. COLENTINA, 434, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, SOS. COLENTINA, NR.434 |
| Telefon | 0727330330 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| NICO VILA CONSTRUCT SRL | 32 m |
| ANDALI CONCEPT SRL | 38 m |
| VIVERA ORIGINAL SRL inactiv | 38 m |
| NAKAMURA STORE S.R.L. inactiv | 39 m |
| NAKAMURA STYLE S.R.L. inactiv | 39 m |
| TNT DRIVE S.R.L. | 39 m |
| JUST INOX S.R.L. | 47 m |
| SEILER PRODCOM SRL | 47 m |
| VALDAN MOLDOVLAHIA SRL inactiv | 47 m |
| ALEV CED SH S.R.L. | 53 m |
| AVONMIRO SRL | 61 m |
| COSLYL COMERCIAL SRL inactiv | 61 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
| 19 | BUCUR OBOR SA |
| 94 | COMPIL PIPERA SA |
| 116 | CONECT BUSINESS PARK SA |
| 124 | JECO TRADING SA |
| 132 | DIASFIN SA |
| 167 | CI-CO SA |
| 302 | UNISEM SA |
| 337 | METALOGLOBUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25