DELMAR BAR SRL
CUI 28007190 · J2011001316403
DELMAR BAR SRL are CUI 28007190, nr. de înregistrare J2011001316403, înmatriculată pe 09.02.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 72.575 lei, pierdere netă 10.745 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 73 mii lei · mediana 129 mii lei | 56% din mediană |
| Profit net | -11 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -14.8% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 73 mii lei · mediana 112 mii lei | 65% din mediană |
Comparat cu 30.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 72.575 | 85.945 | 60.000 | — | 65.440 | 41.786 | 35.268 | 31.146 | 38.504 | 30.356 | 20.238 | 12.768 | 10.710 | 69.715 | 96.136 |
| Venituri totale | 72.575 | 85.945 | 60.000 | 0 | 65.440 | 44.561 | 35.268 | 36.146 | 44.986 | 30.356 | 20.238 | 12.768 | 10.710 | 69.715 | 96.136 |
| Cheltuieli totale | 82.703 | 51.528 | 75.008 | — | 47.764 | 33.209 | 26.896 | 30.969 | 24.776 | 18.986 | 11.492 | 9.955 | 9.518 | 112.613 | 107.497 |
| Profit / pierdere brută | -10.128 | 34.417 | -15.008 | 0 | 17.676 | 11.352 | 8.372 | 5.177 | 20.210 | 11.370 | 8.746 | 2.813 | 1.192 | -42.898 | -11.361 |
| Profit / pierdere netă | -10.745 | 33.554 | -15.609 | 0 | 17.100 | 10.952 | 8.019 | 4.854 | 19.785 | 10.718 | 8.140 | 2.431 | 871 | -42.898 | -11.361 |
| Active imobilizate | 950 | 1.550 | 2.150 | — | 3.350 | — | — | — | — | — | — | — | 1.436 | 1.435 | 1.061 |
| Active circulante | 16.419 | 26.554 | 4.119 | — | 26.710 | 12.750 | 6.794 | 2.698 | 5.732 | 2.061 | 1.594 | 67 | 2.186 | 16 | 38.583 |
| Stocuri | 5.976 | 2.978 | 1.812 | — | 1.497 | 1.497 | 6.135 | 2.296 | 2.878 | 1.894 | 1.297 | — | — | — | 33.705 |
| Creanțe | 18 | 18.018 | — | — | 24.500 | 9.500 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 10.425 | 5.558 | 2.307 | — | 713 | 1.753 | 659 | 402 | 2.854 | 167 | 297 | 67 | 2.186 | 16 | 4.878 |
| Datorii | 2.013 | 2.003 | 13.721 | 0 | 1.248 | 1.039 | 6.035 | 9.958 | 17.846 | 33.960 | 44.211 | 50.824 | 56.810 | 55.510 | 50.805 |
| Capitaluri proprii | 15.356 | 26.101 | -7.452 | 0 | 28.812 | 11.711 | 759 | -7.260 | -12.114 | -31.899 | -42.617 | -50.757 | -53.188 | -54.059 | -11.161 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 26.10.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DELMAR BAR SRL |
| Nr. reg. com. | J2011001316403 |
| EUID | ROONRC.J2011001316403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-02-09 |
| Sediu social | Str. Danubiu, 19, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR DANUBIU, NR.19, BL.31, SC.1, ET.5, AP.30 |
| Telefon | 0735535864 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTOCORE ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
| BIOACQUA SERVICE SRL | aceeași clădire |
| BRIEF SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| CHRISTIES CONSULT SRL | aceeași clădire |
| COMIDAN IMPEX SRL | aceeași clădire |
| CONGRESS MASTER EVENT SRL | aceeași clădire |
| DANA PETRINA MAKE-UP SRL | aceeași clădire |
| DOMINIQUE IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| FIRE RISQUE PROTECT SERV SRL | aceeași clădire |
| FIT EXPRESSION SRL | aceeași clădire |
| FLAIR GRUP MANAGEMENT SRL | aceeași clădire |
| GET-CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9602 | 2015 – 2025 |
| 4724 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08