RUBYCAR INVEST SRL
CUI 28019259 · J2011000168171
RUBYCAR INVEST SRL are CUI 28019259, nr. de înregistrare J2011000168171, înmatriculată pe 11.02.2011. Sediul social e în Sat Smârdan, Comuna Smârdan, jud. Galaţi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4685. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 4.283 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -4 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 20.000 | 0 | 97.843 | 44.508 | 140.628 | 68.604 | 85.016 | 53.990 | 12.620 | 43.750 | 68.642 | 48.591 | 40.487 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 20.000 | 0 | 97.843 | 44.508 | 140.667 | 68.604 | 98.570 | 53.991 | 12.620 | 43.750 | 68.643 | 76.282 | 40.488 |
| Cheltuieli totale | 4.283 | 3.721 | 20.369 | 49.506 | 69.582 | 100.343 | 100.688 | 68.764 | 15.880 | 40.870 | 45.103 | 80.710 | 70.290 | 77.168 | 50.823 |
| Profit / pierdere brută | -4.283 | -3.721 | -369 | -49.506 | 28.261 | -55.835 | 39.979 | -160 | 82.690 | 13.121 | -32.483 | -36.960 | -1.647 | -886 | -10.335 |
| Profit / pierdere netă | -4.283 | -3.721 | -969 | -49.806 | 27.583 | -56.765 | 38.863 | -1.254 | 79.733 | 11.502 | -32.862 | -38.272 | -3.706 | -3.174 | -11.550 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.063 | 3.613 | 5.384 | 462 | 462 | 17.362 | 48.345 | 79.328 | 112.666 |
| Active circulante | 14.361 | 18.362 | 22.682 | 20.855 | 64.171 | 36.653 | 99.958 | 32.136 | 12.664 | 33.928 | 34.634 | 38.657 | 9.003 | 7.679 | 13.246 |
| Stocuri | 408 | 1.121 | 1.121 | 409 | -6.678 | 5.282 | 3.324 | 1 | — | 314 | 314 | 314 | 0 | 242 | — |
| Creanțe | 12.338 | 12.335 | 11.934 | 10.808 | 51.775 | 19.064 | 10.734 | 8.058 | 6.877 | 9.878 | 23.416 | 7.767 | 58 | 2.380 | 5.578 |
| Casa și conturi la bănci | 1.615 | 4.906 | 9.627 | 9.638 | 19.074 | 12.307 | 85.900 | 24.077 | 5.787 | 23.736 | 10.904 | 30.576 | 8.945 | 5.057 | 7.668 |
| Datorii | 62.842 | 62.560 | 63.159 | 60.362 | 53.872 | 53.937 | 61.540 | 35.131 | 16.176 | 112.252 | 124.460 | 112.521 | 75.578 | 101.531 | 137.262 |
| Capitaluri proprii | -48.481 | -44.198 | -40.477 | -39.507 | 10.299 | -17.284 | 39.481 | 618 | 1.872 | -77.862 | -89.364 | -56.502 | -18.230 | -14.524 | -11.350 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | — | — | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.02.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi |
| CAEN principal | 4685 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RUBYCAR INVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000168171 |
| EUID | ROONRC.J2011000168171 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-02-11 |
| Sediu social | Str. Galaţi, 96, Sat Smârdan Com. Smârdan, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, SAT SMÂRDAN COM. SMÂRDAN, STR. GALAŢI, NR.96 |
| Telefon | 0749523634 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATE MAREO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BYA SOR MEDELYN S.R.L. | aceeași clădire |
| DOI FRESH MUNTERAS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GALTECH SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| LUSAMAT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAVAGO GROUP S.R.L. | 348 m |
| DAVIDTRANS OLTEANU S.R.L. inactiv | 348 m |
| A2 NET S.R.L. | 383 m |
| AVA VERTEX PREMIUM S.R.L. | 383 m |
| MALORAN NET S.R.L. | 383 m |
| NINIFRUCT S.R.L. | 383 m |
| ANTREPRIZA VOLODYMYR S.R.L. | 433 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Galaţi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25