SALON OPERA FRIZERIE SRL
CUI 28033385 · J2011000284125
SALON OPERA FRIZERIE SRL are CUI 28033385, nr. de înregistrare J2011000284125, înmatriculată pe 14.02.2011. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 312.783 lei, profit net 40.450 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 313 mii lei · mediana 129 mii lei | 242% din mediană |
| Profit net | 40 mii lei · mediana 4 mii lei | de 11× mediana |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 12.9% · mediana 3.6% | 358% din mediană |
| Cifră pe salariat | 78 mii lei · mediana 112 mii lei | 70% din mediană |
Comparat cu 30.787 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 312.783 | 254.331 | 167.670 | 151.324 | 136.141 | 113.633 | 144.297 | 140.960 | 158.932 | 145.784 | 143.827 | 0 | 154.356 | 158.010 | 75.255 |
| Venituri totale | 312.783 | 254.331 | 220.370 | 151.324 | 136.141 | 126.503 | 144.297 | 140.960 | 158.932 | 145.784 | 143.827 | 0 | 154.356 | 158.010 | 75.255 |
| Cheltuieli totale | 267.651 | 242.351 | 171.536 | 127.315 | 94.228 | 116.677 | 160.891 | 139.341 | 153.136 | 158.664 | 161.348 | — | 151.534 | 157.474 | 129.930 |
| Profit / pierdere brută | 45.132 | 11.980 | 48.834 | 24.009 | 41.913 | 9.826 | -16.594 | 1.619 | 5.796 | -12.880 | -17.521 | 0 | 2.822 | 536 | -54.675 |
| Profit / pierdere netă | 40.450 | 9.437 | 46.630 | 22.496 | 40.917 | 8.995 | -18.037 | 210 | 4.206 | -14.337 | -21.836 | 0 | -1.342 | 536 | -54.675 |
| Active circulante | 53.596 | 19.295 | 5.463 | 2.566 | 7.702 | 16.961 | 9.669 | 16.710 | 17.259 | 13.623 | 7.339 | — | 5.192 | 822 | 2.101 |
| Creanțe | 3.657 | 5.957 | 2.417 | 2.417 | 5.717 | 7.184 | 4.100 | 4.100 | 5.900 | 3.200 | 1.700 | — | 800 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 49.939 | 13.338 | 3.046 | 149 | 1.985 | 9.777 | 5.569 | 12.610 | 11.359 | 10.423 | 5.639 | — | 4.392 | 822 | 2.101 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 35 |
| Datorii | 13.419 | 19.568 | 15.173 | 58.906 | 86.538 | 136.714 | 138.417 | 127.421 | 128.180 | 128.751 | 108.130 | 0 | 60.474 | 54.761 | 56.611 |
| Capitaluri proprii | 40.177 | -273 | -9.710 | -56.340 | -78.836 | -119.753 | -128.748 | -110.711 | -110.921 | -115.128 | -100.791 | — | -55.282 | -53.939 | -54.475 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 | 8 | 9 | 11 | 11 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.02.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SALON OPERA FRIZERIE SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000284125 |
| EUID | ROONRC.J2011000284125 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-02-14 |
| Sediu social | Str. Baba Novac, 18A, colţ cu str. BRĂTIANU. nr.55, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BABA NOVAC, NR.18A, COLŢ CU STR. BRĂTIANU. NR.55 |
| Telefon | 0742040495 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACCENT JOBS FOR PEOPLE ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| DENTASMILE SRL | aceeași clădire |
| EDITURA SFERA SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXPERT VOYAGE SRL inactiv | aceeași clădire |
| TERVIT INVEST SRL inactiv | aceeași clădire |
| VALUE FINANCIAL INVESTMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| BIOGAS GREEN-AL ENERGY S.R.L. inactiv | 32 m |
| GENETYP SOLUTIONS SRL | 32 m |
| MM MEDIA SRL | 32 m |
| ROMIPORT S.R.L. | 32 m |
| VMX CONNECT S.R.L. | 32 m |
| ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI PROTOCOLULUI DE STAT RA BUCURESTI SUCURSALA PENTRU REPREZENTARE SI PROTOCOL VICTORIA CLUJ NAPOCA | 33 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25