Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

SORVAN SRL

CUI 28045029 · J33/157/2011 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

SORVAN SRL are CUI 28045029, nr. de înregistrare J33/157/2011, înmatriculată pe 16.02.2011. Sediul social e în Sat Poiana Mărului, Comuna Mălini, jud. Suceava. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1610. În 2018: cifră de afaceri 721.046 lei, profit net 5.179 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
+1 Cifra de afaceri a crescut 5125%
+1 5 salariați
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 15 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 721 mii lei · mediana 224 mii lei 322% din mediană
Profit net 5 mii lei · mediana 6 mii lei 94% din mediană
Salariați 5 · mediana 2 250% din mediană
Marjă netă 0.7% · mediana 2.6% 27% din mediană
Cifră pe salariat 144 mii lei · mediana 143 mii lei 101% din mediană

Comparat cu 80.485 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 721 mii lei
2011: 484 mii lei 112012: 639 mii lei 122013: 695 mii lei 132014: 282 mii lei 142015: 733 mii lei 152016: 320 mii lei 162017: 14 mii lei 172018: 721 mii lei 18
Profit net 5 mii lei
2011: 76 mii lei 112012: 29 mii lei 122013: 78 mii lei 132014: 22 mii lei 142015: 146 mii lei 152016: 93 mii lei 162017: -22 mii lei 172018: 5 mii lei 18
Salariați 5
2011: 2 112012: 4 122013: 4 132014: 3 142015: 2 152016: 1 162017: 1 172018: 5 18
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20182017201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă721.04613.799319.954733.103282.265694.752639.093484.184
Venituri totale1.111.33213.884292.406743.743290.200703.002639.152490.338
Cheltuieli totale1.095.03935.441181.762569.655264.121610.225604.034400.000
Profit / pierdere brută16.293-21.557110.644174.08826.07992.77735.11890.338
Profit / pierdere netă5.179-21.97192.757146.23421.87177.73529.29275.585
Active imobilizate403.4667.23610.75119.12930.70444.21821.92522.415
Active circulante793.071574.541749.860537.436267.953214.740118.750114.026
Stocuri640.26474.76718.48162.65727.55342.49413.17728.125
Creanțe133.60660.295240.66881.84267.58637.92622.15056.710
Casa și conturi la bănci19.201439.479490.711392.937172.814134.32083.42329.191
Datorii769.654160.073316.936205.64793.97376.14635.59860.656
Capitaluri proprii426.883421.704443.675350.918204.684182.812105.07775.785
Capital subscris vărsat200200200200200200200200
Număr mediu de salariați51123442

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 14.11.2019
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Fălticeni
CAEN principal1610
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCSORVAN SRL
Nr. reg. com.J33/157/2011
EUIDROONRC.J33/157/2011
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2011-02-16
Sediu socialStr. Malaiu, 336, Sat Poiana Mărului Com. Mălini, SUCEAVA
Domiciliu fiscalJUD. SUCEAVA, SAT POIANA MĂRULUI COM. MĂLINI, STR. MALAIU, NR.336
Telefon0747878999
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

16102011 – 2018

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

40897054 MARGRI FOR S.R.L.
49255112 CRISTI DIN S.R.L.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Suceava

716540 NORD FORESTA SRL
723008 CAUS FAIG SRL
736504 ROMEC TRANS SRL
742476 REGNAFOR SA
753084 PALTINUL SRL
753564 VALEA PINTEI PROD SRL
753700 LORE GUSTE AGROFORESTA SRL
754233 CRACIUN-COMIMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-08-12 · ONRC: 2026-09-06