TOTAL ENERGI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 28053480 · J2011000084527
TOTAL ENERGI CONSTRUCT S.R.L. are CUI 28053480, nr. de înregistrare J2011000084527, înmatriculată pe 17.02.2011. Sediul social e în Sat Putineiu, Comuna Putineiu, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 81.651 lei, profit net 1.501 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 82 mii lei · mediana 166 mii lei | 49% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 1 mii lei | 116% din mediană |
| Marjă netă | 1.8% · mediana 1% | 180% din mediană |
Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 81.651 | 89.566 | 100.665 | 128.695 | 98.092 | 99.185 | 107.250 | 6.000 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 81.778 | 101.024 | 117.184 | 128.733 | 98.092 | 117.880 | 138.964 | 6.000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 79.998 | 84.290 | 105.685 | 100.998 | 47.193 | 80.991 | 95.146 | 1.202 | — | — | — | — | 4.233 |
| Profit / pierdere brută | 1.780 | 16.734 | 11.499 | 27.735 | 50.899 | 36.889 | 43.818 | 4.798 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4.233 |
| Profit / pierdere netă | 1.501 | 14.378 | 10.641 | 25.669 | 48.061 | 35.896 | 42.746 | 4.738 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4.233 |
| Active circulante | 32.024 | 128.669 | 134.684 | 132.160 | 120.069 | 100.061 | 56.078 | 6.315 | 217 | 217 | 217 | 217 | 217 |
| Stocuri | 4.565 | 4.267 | 2.824 | 1.665 | 2.015 | 1.404 | 2.668 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 230 | 86.524 | 87.778 | 104.450 | 116.950 | 95.000 | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 27.229 | 37.878 | 44.082 | 26.045 | 1.104 | 3.657 | 53.410 | 6.315 | 217 | 217 | 217 | 217 | 217 |
| Datorii | 27.073 | 29.619 | 50.012 | 58.083 | 71.661 | 20.714 | 12.627 | 5.610 | 4.250 | 4.250 | 4.250 | 4.250 | 4.250 |
| Capitaluri proprii | 4.951 | 99.050 | 84.672 | 74.077 | 48.408 | 79.347 | 43.451 | 705 | -4.033 | -4.033 | -4.033 | -4.033 | -4.033 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | 0 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.02.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TOTAL ENERGI CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2011000084527 |
| EUID | ROONRC.J2011000084527 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-02-17 |
| Sediu social | Str. Migdalei, 21, CAMERA 1, Sat Putineiu Com. Putineiu, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT PUTINEIU COM. PUTINEIU, STR. MIGDALEI, NR.21, CAMERA 1 |
| Telefon | 0762115854 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| VIOGRUP SRL | aceeași clădire |
| GOR INSTAL LOGISTIC S.R.L. | 113 m |
| LAZAR ART DESIGN S.R.L. | 221 m |
| DRAGAN TRANSPORT INT SRL | 315 m |
| AFR FORM PROF S.R.L. inactiv | 468 m |
| AMRA PLUS AGRO S.R.L. | 468 m |
| AMRA RSR SERV SRL | 468 m |
| BALEX AGRICOM S.R.L. inactiv | 468 m |
| FICUS DANALIN S.R.L. | 468 m |
| PROJECT TOTAL SERVICES S.R.L. | 468 m |
| DANYROX DALY S.R.L. | 515 m |
| COSTIN-ANDREI-CONSTRUCT S.R.L. | 849 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 8299 | 2019 – 2025 |
| 1107 | 2018 |
| 8299 | 2017 |
| 1107 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Giurgiu
| 326644 | TAKA IMPEX SRL |
| 411979 | ME & A SPECTRAL IMPEX SRL |
| 1288093 | GOSSIP SRL |
| 1291749 | ACAPULCO SRL |
| 1293057 | DALIA SRL |
| 1295902 | FLORIS SRL |
| 1298160 | CIUPERCA SRL |
| 1298739 | CRISTEA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25