PESTCONTROL ECOLOGIC S.R.L.
CUI 28057333 · J2021016224408
PESTCONTROL ECOLOGIC S.R.L. are CUI 28057333, nr. de înregistrare J2021016224408, înmatriculată pe 20.09.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8123. În 2025: cifră de afaceri 41.796 lei, pierdere netă 14.875 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-26 | SCOALA GIMNAZIALA PETRACHE POENARU | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 2 mii lei |
| 2024-06-12 | UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA RUCAR | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 2 mii lei |
| 2024-05-29 | Consiliul Economic si Social | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 1 mii lei |
| 2024-04-11 | LICEUL TEORETIC ION MIHALACHE | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 5 mii lei |
| 2024-04-01 | GRADINITA NR. 137 | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 1 mii lei |
| 2024-03-23 | COLEGIUL GERMAN GOETHE | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 3 mii lei |
| 2024-03-20 | SCOALA GIMNAZIALA PETRACHE POENARU | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 4 mii lei |
| 2024-03-14 | SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 5 mii lei |
| 2024-01-26 | Scoala Nationala de Studii Politice si Adminis | Servicii de deratizare (Rev.2) | 5 mii lei |
| 2024-01-09 | GRADINITA NR. 137 | Servicii de dezinfectie si de dezinsecti | 1 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 42 mii lei · mediana 188 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | -15 mii lei · mediana 26 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -35.6% · mediana 15.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 42 mii lei · mediana 127 mii lei | 33% din mediană |
Comparat cu 43.055 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 41.796 | 63.954 | 41.365 | — | — | — | — | — | — | 4.831 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 41.796 | 63.955 | 41.365 | 0 | 0 | 558 | 0 | 0 | 0 | 4.831 | 0 | 0 | 1 | 27 |
| Cheltuieli totale | 56.671 | 66.197 | 44.631 | — | 614 | 7.630 | 3.789 | 15.995 | 4.344 | 4.065 | — | 1.081 | 13.365 | 17.609 |
| Profit / pierdere brută | -14.875 | -2.242 | -3.266 | 0 | -614 | -7.072 | -3.789 | -15.995 | -4.344 | 766 | 0 | -1.081 | -13.364 | -17.582 |
| Profit / pierdere netă | -14.875 | -2.242 | -3.266 | 0 | -614 | -7.072 | -3.789 | -15.995 | -4.344 | 621 | 0 | -1.081 | -13.364 | -17.582 |
| Active circulante | 218 | 8.365 | 7.182 | — | — | 10 | — | 230 | 36 | 2.566 | 12 | 12 | 9 | 4.868 |
| Stocuri | — | — | 7.156 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | — | 6.740 | — | — | — | — | — | — | — | 1.100 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 218 | 1.625 | 26 | — | — | 10 | — | 230 | 36 | 1.466 | 12 | 12 | 9 | 4.868 |
| Datorii | 83.421 | 76.693 | 73.268 | 62.820 | 62.820 | 62.216 | 55.135 | 51.575 | 35.486 | 33.673 | 31.840 | 31.840 | 30.756 | 22.250 |
| Capitaluri proprii | -83.203 | -68.328 | -66.086 | -62.820 | -62.820 | -62.206 | -55.135 | -51.345 | -35.450 | -31.107 | -31.828 | -31.828 | -30.747 | -17.382 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 300 | 300 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | — | 0 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 17.09.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8123 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PESTCONTROL ECOLOGIC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021016224408 |
| EUID | ROONRC.J2021016224408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-09-20 |
| Sediu social | Şos. Olteniţei, 103, INCINTA ICTCM SA. IMOBILUL C2 - ACP. CAM. C209B. 27 MP, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS OLTENIŢEI, NR.103, INCINTA ICTCM SA. IMOBILUL C2 - ACP. CAM. C209B. 27 MP, ET.2 |
| Telefon | 0734717558 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABATE FITNESS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ACOMA BEAUTY STYLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| BARCELONA PROJECT MANAGER SRL inactiv | aceeași clădire |
| BETACO AUTO MULTIMEDIA SRL | aceeași clădire |
| BETACO AUTOMOTIVE SRL inactiv | aceeași clădire |
| BETACO CAROSERIA SRL | aceeași clădire |
| BZN SPORT & FUN S.R.L. | aceeași clădire |
| CITY-TAXI RUAD SRL inactiv | aceeași clădire |
| CORN IMPEX CEREAL OIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| DECO ART POLISTIREN SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIAL FORMAC EUROPROJECT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIVINE BEST S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8129 | 2022 – 2025 |
| 8020 | 2017 – 2020 |
| 8129 | 2011 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08