FAST SAFE ASIG SRL
CUI 28060690 · J13/383/2011 · radiată
FAST SAFE ASIG SRL are CUI 28060690, nr. de înregistrare J13/383/2011, înmatriculată pe 18.02.2011. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2016: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 10.187 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -800 lei · mediana 23 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 14.295 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 120.275 | 137.311 | 99.196 | 57.517 | 38.713 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 120.275 | 137.326 | 99.197 | 57.520 | 38.774 |
| Cheltuieli totale | 800 | 1.200 | 2.924 | 16.371 | 3.089 | 1.906 | 4.605 | 9.380 | 10.187 | 65.087 | 110.584 | 73.894 | 79.421 | 44.774 |
| Profit / pierdere brută | -800 | -1.200 | -2.924 | -16.371 | -3.089 | -1.906 | -4.605 | -9.380 | -10.187 | 55.188 | 26.742 | 25.303 | -21.901 | -6.000 |
| Profit / pierdere netă | -800 | -1.200 | -2.924 | -16.371 | -3.089 | -1.906 | -4.605 | -9.380 | -10.187 | 51.579 | 22.623 | 22.277 | -22.153 | -8.126 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 | 0 | 1.906 | 6.512 | 0 | 2.845 | 15.382 | 7.257 | 2.257 | — |
| Active circulante | 2.300 | 2.600 | 0 | 140 | 2.825 | — | — | 0 | 67.297 | 64.846 | 6.700 | 2.126 | 3.671 | 998 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.068 | — | 571 |
| Casa și conturi la bănci | 2.300 | 2.600 | 0 | 140 | 2.825 | — | — | 0 | 67.297 | 64.846 | 6.700 | 58 | 3.671 | 427 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.300 | — | — | — | — |
| Datorii | 39.933 | 39.433 | 35.633 | 32.849 | 19.163 | 13.249 | 13.249 | 13.251 | 11.615 | 3.162 | 7.832 | 17.755 | 36.579 | 8.924 |
| Capitaluri proprii | -37.633 | -36.833 | -35.633 | -32.709 | -16.338 | -13.249 | -11.343 | -6.739 | 55.682 | 65.829 | 14.250 | -8.372 | -30.651 | -7.926 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | — | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 28.05.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FAST SAFE ASIG SRL |
| Nr. reg. com. | J13/383/2011 |
| EUID | ROONRC.J13/383/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-02-18 |
| Sediu social | Str. Cpt. Dobrilă Eugeniu, 1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CPT. DOBRILĂ EUGENIU, NR.1, BL.I, SC.A, ET.PARTER, AP.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6622 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25