SYSTEMATIC SRL
CUI 2806452 · J1993000030357
SYSTEMATIC SRL are CUI 2806452, nr. de înregistrare J1993000030357, înmatriculată pe 11.01.1993. Sediul social e în Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4690. În 2025: cifră de afaceri 65.091 lei, pierdere netă 43.964 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 65 mii lei · mediana 199 mii lei | 33% din mediană |
| Profit net | -44 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -67.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 65 mii lei · mediana 224 mii lei | 29% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 65.091 | 65.862 | 60.353 | 84.480 | 79.002 | 65.020 | 58.722 | 72.386 | 85.764 | 50.252 | 54.466 | 70.814 | 75.522 | 113.136 | 97.339 |
| Venituri totale | 65.091 | 65.862 | 60.451 | 84.480 | 79.002 | 65.026 | 58.722 | 72.386 | 85.764 | 66.737 | 54.466 | 71.030 | 87.423 | 116.035 | 97.569 |
| Cheltuieli totale | 108.404 | 85.559 | 117.004 | 101.100 | 90.204 | 107.735 | 103.878 | 86.299 | 94.931 | 84.060 | 85.862 | 84.066 | 73.331 | 96.409 | 95.209 |
| Profit / pierdere brută | -43.313 | -19.697 | -56.553 | -16.620 | -11.202 | -42.709 | -45.156 | -13.913 | -9.167 | -17.323 | -31.396 | -13.036 | 14.092 | 19.626 | 2.360 |
| Profit / pierdere netă | -43.964 | -20.356 | -57.158 | -17.466 | -11.992 | -43.219 | -45.743 | -14.638 | -10.024 | -18.658 | -33.030 | -15.167 | 11.826 | 16.232 | -567 |
| Active imobilizate | 17.468 | 30.771 | 48.508 | 66.246 | 83.983 | 101.720 | 122.213 | 141.429 | 157.688 | 175.425 | 137.927 | 146.194 | 155.380 | 166.404 | 163.499 |
| Active circulante | 140.164 | 151.721 | 161.407 | 166.845 | 163.931 | 159.728 | 151.368 | 170.801 | 159.332 | 138.224 | 107.215 | 118.880 | 150.943 | 118.165 | 86.224 |
| Stocuri | 32.690 | 31.422 | 40.214 | 37.583 | 36.199 | 34.044 | 31.407 | 31.753 | 27.983 | 25.870 | 25.024 | 23.443 | 21.954 | 18.362 | 13.311 |
| Creanțe | 99.792 | 114.000 | 110.155 | 111.185 | 104.759 | 103.221 | 106.428 | 122.853 | 121.467 | 107.595 | 79.724 | 91.591 | 76.146 | 98.019 | 71.244 |
| Casa și conturi la bănci | 7.682 | 6.299 | 11.038 | 18.077 | 22.973 | 22.463 | 13.533 | 16.195 | 9.882 | 4.759 | 2.467 | 3.846 | 52.843 | 1.784 | 1.669 |
| Cheltuieli în avans | 179 | 313 | 44 | 154 | 3.120 | 2.845 | 10.718 | 19.247 | 27.583 | 35.390 | 2.707 | 2.727 | 2.187 | 2.187 | 2.187 |
| Datorii | 285.492 | 266.522 | 273.320 | 239.448 | 239.772 | 241.039 | 217.826 | 219.260 | 217.748 | 212.160 | 92.312 | 79.234 | 104.776 | 94.848 | 76.235 |
| Capitaluri proprii | -127.681 | -83.717 | -63.361 | -6.203 | 11.262 | 23.254 | 66.473 | 112.217 | 126.855 | 136.879 | 155.537 | 188.567 | 203.734 | 191.908 | 175.675 |
| Capital subscris vărsat | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.01.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 4690 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SYSTEMATIC SRL |
| Nr. reg. com. | J1993000030357 |
| EUID | ROONRC.J1993000030357 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-01-11 |
| Sediu social | Str. Venus, 4, CAMERA 1, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. VENUS, NR.4, CAMERA 1 |
| Telefon | 0723511494 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALVIRA MINA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CC DIENSTLEISTUNGEN S.R.L. | aceeași clădire |
| CLINICA GINECOLOGIE DR.MUNTEAN S.R.L. | aceeași clădire |
| CUBICON VENTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| DEO TERM PLAST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ENAASTERI S.R.L. | aceeași clădire |
| FAST TUNNEL CAR SRL | aceeași clădire |
| FTC RESIDENCE SRL | aceeași clădire |
| GENERAL LOGISTIC SUPPORT SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| KIDSMEDICA SRL | aceeași clădire |
| LEASING HR PRO SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| MUNTEAN RM IMOBILIARE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5811 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Timiş
| 1808234 | SIMBOL SRL |
| 1810048 | DE IMI SRL |
| 1832240 | REFUGIU SRL |
| 1832810 | AFRA SRL |
| 1852531 | CRISANA SRL |
| 1856487 | BOLY IMPORT-EXPORT SRL |
| 3289001 | SELENIUM SRL |
| 3686672 | BAIUNGO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25