SFM TEXTRADE S.R.L.
CUI 28074628 · J27/124/2011
SFM TEXTRADE S.R.L. are CUI 28074628, nr. de înregistrare J27/124/2011, înmatriculată pe 22.02.2011. Sediul social e în Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1414. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 4.374 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 254 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -4 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Cifră pe salariat | 0 lei · mediana 162 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 611.011 | 592.984 | 793.704 | 789.089 | 1.036.405 | 766.812 | 997.152 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.323 | 0 | 611.011 | 592.984 | 793.704 | 789.089 | 1.036.405 | 766.812 | 997.152 |
| Cheltuieli totale | 4.374 | 4.369 | 4.054 | 6.198 | 4.121 | 4.278 | 4.386 | 3.963 | 341.554 | 585.362 | 785.603 | 772.823 | 1.026.905 | 1.132.963 | 967.933 |
| Profit / pierdere brută | -4.374 | -4.369 | -4.054 | -6.198 | -4.121 | -4.278 | -3.063 | -3.963 | 269.457 | 7.622 | 8.101 | 16.266 | 9.500 | -366.151 | 29.219 |
| Profit / pierdere netă | -4.374 | -4.369 | -4.054 | -6.198 | -4.121 | -4.278 | -3.063 | -3.963 | 263.347 | 6.402 | 6.804 | 13.922 | 7.980 | -366.151 | 22.535 |
| Active circulante | 515 | 374 | 540 | 254 | 2.472 | 1.990 | 1.324 | 2.186 | 87.300 | 96.758 | 562.883 | 516.570 | 519.197 | 254.300 | 550.591 |
| Creanțe | — | — | — | 0 | 1.999 | 1.999 | 1.999 | 1.999 | 86.779 | 91.457 | 559.326 | 511.013 | 517.212 | 248.211 | 550.287 |
| Casa și conturi la bănci | 515 | 374 | 540 | 254 | 473 | -9 | -675 | 187 | 521 | 5.301 | 3.557 | 5.557 | 1.985 | 6.089 | 304 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 3.000 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 80.742 | 76.227 | 72.023 | 67.683 | 63.703 | 59.100 | 54.156 | 51.955 | 133.106 | 408.911 | 878.438 | 838.930 | 854.632 | 597.716 | 446.218 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 81.638 |
| Capitaluri proprii | -80.227 | -75.853 | -71.483 | -67.429 | -61.231 | -57.110 | -52.832 | -49.769 | -45.806 | -309.153 | -315.555 | -322.360 | -335.435 | -343.416 | 22.735 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 | 24 | 32 | 46 | 64 | 79 | 89 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.02.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ |
| CAEN principal | 1414 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SFM TEXTRADE SRL |
| Nr. reg. com. | J27/124/2011 |
| EUID | ROONRC.J27/124/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-02-22 |
| Sediu social | Bld. Ştefan cel Mare, 341, Orş. Târgu Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, BLD. ŞTEFAN CEL MARE, NR.341, ET.1 |
| Telefon | 0233662708 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1414 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Neamţ
| 18052118 | TIA CONF SRL |
| 18528905 | MAGLIEROM SRL |
| 36305693 | TIATEX CONCEPT SRL |
| 40097051 | AMI SAND S.R.L. |
| 41858509 | ROZI CONF S.R.L. |
| 44332052 | CORELIA CONF S.R.L. |
| 51001876 | TIA CONF NEAMŢ DISTRIBUTION S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25