ANGELS QUARTZ SRL
CUI 28080948 · J23/448/2011
ANGELS QUARTZ SRL are CUI 28080948, nr. de înregistrare J23/448/2011, înmatriculată pe 23.02.2011. Sediul social e în Sat Tunari, Comuna Tunari, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4639. În 2025: cifră de afaceri 117.383 lei, pierdere netă 49.387 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 117 mii lei · mediana 199 mii lei | 59% din mediană |
| Profit net | -49 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -42.1% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 117 mii lei · mediana 224 mii lei | 52% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 117.383 | 256.261 | 281.210 | 136.440 | 95.530 | 47.471 | 51.953 | 42.803 | 16.777 | 29.129 | 8.718 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 130.355 | 292.620 | 296.765 | 146.174 | 108.530 | 47.471 | 51.953 | 42.803 | 16.777 | 29.129 | 8.718 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 179.742 | 326.962 | 319.026 | 252.734 | 92.534 | 72.870 | 25.784 | 13.993 | 4.173 | 16.059 | 6.767 | — | — | 35 | 223 |
| Profit / pierdere brută | -49.387 | -34.342 | -22.261 | -106.560 | 15.996 | -25.399 | 26.169 | 28.810 | 12.604 | 13.070 | 1.951 | 0 | 0 | -35 | -223 |
| Profit / pierdere netă | -49.387 | -34.342 | -22.261 | -110.945 | 12.740 | -26.822 | 24.610 | 27.525 | 12.168 | 12.196 | 1.689 | 0 | 0 | -35 | -223 |
| Active imobilizate | 77.469 | 0 | 0 | 13.520 | 13.520 | 7.300 | 7.300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 499 | 499 | 499 | 499 |
| Active circulante | 249.616 | 206.348 | 224.023 | 274.984 | 210.444 | 128.585 | 74.767 | 55.253 | 27.676 | 15.622 | 2.112 | 163 | 113 | 113 | 148 |
| Stocuri | 231.092 | 174.484 | 197.653 | 136.237 | 103.426 | 34.817 | — | — | — | — | — | 26 | 26 | 26 | 26 |
| Creanțe | 18.100 | 17.483 | 1.280 | 54.250 | 38.820 | 25.950 | 25.950 | 25.950 | 25.950 | 15.600 | 2.000 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 424 | 14.381 | 25.090 | 84.497 | 68.198 | 67.818 | 48.817 | 29.303 | 1.726 | 22 | 112 | 137 | 87 | 87 | 122 |
| Datorii | 479.972 | 309.848 | 293.181 | 335.402 | 159.917 | 84.578 | 3.937 | 1.733 | 1.681 | 1.795 | 481 | 720 | 670 | 670 | 670 |
| Capitaluri proprii | -152.887 | -103.500 | -69.158 | -46.898 | 64.047 | 51.307 | 78.130 | 53.520 | 25.995 | 13.827 | 1.631 | -58 | -58 | -58 | -23 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.02.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 4639 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANGEL'S QUARTZ SRL |
| Nr. reg. com. | J23/448/2011 |
| EUID | ROONRC.J23/448/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-02-23 |
| Sediu social | Str. Câmpului, 89, cam. 2, Sat Tunari Com. Tunari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT TUNARI COM. TUNARI, STR. CÂMPULUI, NR.89, CAM. 2 |
| Telefon | 0727245707 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRIMONT INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| AIO CLUB AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| BALKAN MEDCHIM SRL | aceeași clădire |
| CRISTIAN TRANS SRL | aceeași clădire |
| CUSTOM ENGINE TABLES SRL | aceeași clădire |
| DVD ONE BUILDING S.R.L. | aceeași clădire |
| FIREFLY SPARK S.R.L. | aceeași clădire |
| FIXUPMEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOBAL ENERGY ASSET S.R.L. | aceeași clădire |
| GRY MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| JOSUA DAV CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| LUXISSE CONCEPT TRADE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4759 | 2022 – 2025 |
| 4730 | 2021 |
| 4759 | 2011 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25