NOVO CUBIERTAS SRL
CUI 28093328 · J23/117/2017
NOVO CUBIERTAS SRL are CUI 28093328, nr. de înregistrare J23/117/2017, înmatriculată pe 17.01.2017. Sediul social e în Sat Roşu, Comuna Chiajna, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 8.000 lei, profit net 402 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 8 mii lei · mediana 199 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | 402 lei · mediana 3 mii lei | 14% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 5% · mediana 1.6% | 313% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.000 | 0 | 209.932 | 320.722 | 306.956 | 388.189 | 665.473 | 679.497 | 944.028 | 926.753 | 834.772 | 657.012 | 729.691 | 554.146 | 405.195 |
| Venituri totale | 8.000 | 0 | 209.932 | 320.722 | 315.049 | 409.391 | 665.473 | 679.497 | 944.159 | 930.850 | 834.805 | 682.501 | 729.691 | 554.146 | 405.195 |
| Cheltuieli totale | 7.521 | 2.973 | 240.280 | 325.400 | 340.403 | 458.258 | 687.630 | 692.769 | 887.711 | 861.757 | 810.020 | 674.749 | 696.866 | 544.339 | 403.366 |
| Profit / pierdere brută | 479 | -2.973 | -30.348 | -4.678 | -25.354 | -48.867 | -22.157 | -13.272 | 56.448 | 69.093 | 24.785 | 7.752 | 32.825 | 9.807 | 1.829 |
| Profit / pierdere netă | 402 | -2.973 | -31.628 | -13.990 | -32.730 | -52.749 | -28.797 | -20.067 | 46.935 | 56.381 | 20.243 | 4.164 | 27.552 | 8.238 | 1.472 |
| Active imobilizate | 0 | 343 | 1.636 | 13.414 | 15.156 | 34.305 | 58.714 | 82.798 | 106.885 | 127.070 | 42.602 | 23.456 | 14.846 | 17.583 | 8.640 |
| Active circulante | 38.395 | 59.245 | 186.904 | 208.408 | 222.339 | 176.009 | 190.386 | 194.952 | 262.615 | 131.644 | 99.437 | 80.113 | 109.172 | 77.641 | 58.403 |
| Stocuri | 0 | 3.178 | 3.178 | 93.721 | 118.483 | 100.896 | 102.878 | 91.654 | 112.455 | 76.701 | 83.438 | 74.885 | 59.350 | 24.521 | 15.111 |
| Creanțe | 38.222 | 54.222 | 181.814 | 108.185 | 99.028 | 72.001 | 79.760 | 80.637 | 44.380 | 42.411 | 4.968 | 65 | 46.980 | 42.974 | 42.916 |
| Casa și conturi la bănci | 173 | 1.845 | 1.912 | 6.502 | 4.828 | 3.112 | 7.748 | 22.661 | 105.780 | 12.532 | 11.031 | 5.163 | 2.842 | 10.146 | 376 |
| Datorii | 23.742 | 37.337 | 60.366 | 124.123 | 150.035 | 123.119 | 132.779 | 132.631 | 204.315 | 140.464 | 80.170 | 61.943 | 86.556 | 85.314 | 65.371 |
| Venituri în avans | 32.000 | 40.000 | 142.950 | 80.847 | 56.618 | 23.623 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | -17.347 | -17.749 | -14.776 | 16.852 | 30.842 | 63.572 | 116.321 | 145.119 | 165.185 | 118.250 | 61.869 | 41.626 | 37.462 | 9.910 | 1.672 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 16.01.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NOVO CUBIERTAS SRL |
| Nr. reg. com. | J23/117/2017 |
| EUID | ROONRC.J23/117/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-01-17 |
| Sediu social | Str. Drumul BACRIULUI, 36B, LOT 1, CAMERA 5, Sat Roşu Com. Chiajna, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, DRM. BACRIULUI, NR.36B, LOT 1, CAMERA 5, ET.4, AP.36 |
| Telefon | 0745932262 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DAL DESIGN FLOOR S.R.L. | aceeași clădire |
| DARWIN CONSULTING SERVICES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DCL SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROPLANT MARKET SRL | 32 m |
| CAR MANAGEMENT SERVICES SRL | 32 m |
| CREDIT HUB SRL | 32 m |
| DYATEK SMARTDRIVE S.R.L. | 32 m |
| ENT EVOCARE S.R.L. | 32 m |
| GESIMA SERV IMPEX SRL inactiv | 32 m |
| DSTM TEAM SRL inactiv | 50 m |
| IDEAL ONLINE SERVICES SRL | 50 m |
| COMPLETE DISTRIBUTIONS AND SERVICES SRL | 51 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Ilfov
| 16295 | MACOMI EX SRL |
| 16309 | ALCOM R X R SRL |
| 17312 | GRISMID IMPEX SRL |
| 20369 | ARGESEL IMPEX SRL |
| 21968 | BOGALI EXIM S.R.L. |
| 22394 | FIDES PROD COM SRL |
| 26523 | COMERT SERVICII MERY VAS IMPEX SRL |
| 30877 | TAMIGA SERCO S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-22 · ONRC: 2026-11-08