AVIS DOR ECOLOGIC SRL
CUI 28098457 · J40/3223/2014
AVIS DOR ECOLOGIC SRL are CUI 28098457, nr. de înregistrare J40/3223/2014, înmatriculată pe 17.03.2014. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 147. În 2025: cifră de afaceri 515.020 lei, profit net 58.390 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 515 mii lei · mediana 254 mii lei | 203% din mediană |
| Profit net | 58 mii lei · mediana 8 mii lei | 774% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 2 | 150% din mediană |
| Marjă netă | 11.3% · mediana 3.2% | 353% din mediană |
| Cifră pe salariat | 172 mii lei · mediana 214 mii lei | 80% din mediană |
Comparat cu 11.857 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 515.020 | 495.391 | 489.011 | 460.914 | 559.632 | 397.297 | 465.395 | 430.104 | 307.154 | 260.798 | 265.828 | 377.422 | 693.070 | 101.286 | 0 |
| Venituri totale | 515.020 | 495.580 | 489.011 | 460.914 | 559.632 | 397.297 | 465.395 | 430.104 | 307.126 | 205.389 | 80.892 | 124.219 | 402.493 | 85.534 | 0 |
| Cheltuieli totale | 446.503 | 368.236 | 455.833 | 361.902 | 359.320 | 210.190 | 406.229 | 358.646 | 198.851 | 147.405 | 79.050 | 101.838 | 160.095 | 77.165 | 1.214 |
| Profit / pierdere brută | 68.517 | 127.344 | 33.178 | 99.012 | 200.312 | 187.107 | 59.166 | 71.458 | 108.275 | 57.984 | 1.842 | 22.381 | 242.398 | 8.369 | -1.214 |
| Profit / pierdere netă | 58.390 | 117.628 | 28.681 | 95.048 | 195.332 | 183.216 | 54.513 | 67.157 | 105.204 | 55.376 | 1.547 | 18.800 | 203.596 | 7.224 | -1.214 |
| Active imobilizate | 154.029 | 208.769 | 234.789 | 214.863 | 178.179 | 191.662 | 205.377 | 219.113 | 200.927 | 202.885 | 190.497 | 193.112 | 199.725 | 158.174 | 2.000 |
| Active circulante | 605.414 | 734.322 | 609.590 | 688.836 | 747.843 | 630.690 | 351.011 | 275.560 | 313.754 | 236.812 | 180.131 | 147.483 | 119.233 | 31.566 | 365 |
| Stocuri | 46.696 | 84.909 | 116.301 | 39.108 | 42.501 | 68.237 | 15.269 | 64.374 | 40.108 | 19.915 | 8.508 | 5.941 | 21.615 | 2.212 | — |
| Creanțe | 186.646 | 163.510 | 153.862 | 101.581 | 101.581 | 135.693 | 119.102 | 133.008 | 144.218 | 211.179 | 71.903 | 57.389 | 45.685 | 19.978 | 157 |
| Casa și conturi la bănci | 372.072 | 485.903 | 339.427 | 548.147 | 603.761 | 426.760 | 216.640 | 78.178 | 129.428 | 5.718 | 99.720 | 84.153 | 51.933 | 9.376 | 208 |
| Datorii | 112.277 | 148.685 | 149.700 | 237.700 | 255.071 | 246.733 | 163.985 | 156.784 | 123.949 | 154.169 | 140.476 | 111.990 | 109.153 | 183.531 | 3.379 |
| Capitaluri proprii | 647.166 | 794.406 | 694.679 | 665.999 | 670.951 | 575.619 | 392.403 | 337.889 | 390.732 | 285.528 | 230.152 | 228.605 | 209.805 | 6.209 | -1.014 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 4 | 2 | 3 | 3 | 6 | 5 | 2 | 3 | 4 | 3 | 5 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 14.03.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 147 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AVIS D'OR ECOLOGIC SRL |
| Nr. reg. com. | J40/3223/2014 |
| EUID | ROONRC.J40/3223/2014 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2014-03-17 |
| Sediu social | Str. Zambilelor, 78, Biroul nr.5, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. ZAMBILELOR, NR.78, AP.BIR 5 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AE CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| BUNGET INVEST SRL | aceeași clădire |
| DON CALOGERO TRADING SRL | aceeași clădire |
| VAIPRO TEAM SERVICES S.R.L. | 18 m |
| BUILD360 S.R.L. | 23 m |
| FOOD SECTOR CENTER SRL | 23 m |
| GLAD ALPIN SRL inactiv | 23 m |
| GLOBAL REAL ESTATE S.R.L. | 23 m |
| KARINA PROD MOBILIER S.R.L. inactiv | 23 m |
| PERFECT HEAT SOLUTIONS SRL inactiv | 23 m |
| VIKAR DESIGN S.R.L. | 23 m |
| BĂNCUŢA DE LA STRADĂ S.R.L. | 28 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 3811 | 2018 – 2025 |
| 147 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25