VITOSDENT SRL
CUI 28174678 · J2011000162399
VITOSDENT SRL are CUI 28174678, nr. de înregistrare J2011000162399, înmatriculată pe 14.03.2011. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 107.900 lei, profit net 4.509 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 108 mii lei · mediana 220 mii lei | 49% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 40 mii lei | 11% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 4.2% · mediana 22.2% | 19% din mediană |
| Cifră pe salariat | 108 mii lei · mediana 202 mii lei | 53% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 107.900 | 126.660 | 124.900 | 118.170 | 109.060 | 94.068 | 82.834 | 65.120 | 39.040 | 66.681 | 53.938 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 115.627 | 126.660 | 124.900 | 145.170 | 109.060 | 94.069 | 82.834 | 65.120 | 39.040 | 66.681 | 53.938 | 77 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 107.494 | 125.086 | 72.749 | 169.777 | 81.700 | 82.976 | 73.421 | 38.091 | 29.748 | 50.250 | 52.345 | 29.391 | 10.938 | 1.986 |
| Profit / pierdere brută | 8.133 | 1.574 | 52.151 | -24.607 | 27.360 | 11.093 | 9.413 | 27.029 | 9.292 | 16.431 | 1.593 | -29.314 | -10.938 | -1.986 |
| Profit / pierdere netă | 4.509 | -1.656 | 50.257 | -25.647 | 26.606 | 10.152 | 8.584 | 25.517 | 8.120 | 14.431 | -25 | -29.316 | -10.938 | -1.986 |
| Active imobilizate | 21.418 | 1.997 | 4.176 | 5.265 | 105.526 | 115.055 | 120.083 | 119.990 | 128.429 | 136.868 | 145.307 | 142.364 | 8.441 | — |
| Active circulante | 200.470 | 300.439 | 139.611 | 56.876 | 91.155 | 87.938 | 22.782 | 30.373 | 11.524 | 13.882 | 8.706 | 13.032 | 1.214 | 200 |
| Stocuri | 5.872 | 5.872 | 5.872 | 5.872 | 5.872 | 5.872 | 5.872 | 8.807 | 8.339 | 8.099 | 2.504 | 11.703 | — | — |
| Creanțe | 149.660 | 249.667 | 51.934 | 18.936 | 2.590 | 22.795 | 5.257 | 7.599 | 2.063 | 2.953 | 3.930 | 241 | 435 | — |
| Casa și conturi la bănci | 44.938 | 44.900 | 81.805 | 32.068 | 82.693 | 59.271 | 11.653 | 13.967 | 1.122 | 2.830 | 2.272 | 1.088 | 779 | 200 |
| Cheltuieli în avans | 3.190 | 3.190 | 3.190 | — | -2.000 | -2.000 | — | 4.550 | 4.550 | 4.550 | 4.550 | 4.500 | — | — |
| Datorii | 41.541 | 126.597 | 70.741 | 36.162 | 143.055 | 175.973 | 127.997 | 148.629 | 163.737 | 182.654 | 200.348 | 201.736 | 22.179 | 1.986 |
| Capitaluri proprii | 183.537 | 179.029 | 76.236 | 25.979 | 51.626 | 25.020 | 14.868 | 6.284 | -19.234 | -27.354 | -41.785 | -41.840 | -12.524 | -1.786 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.03.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VITOSDENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000162399 |
| EUID | ROONRC.J2011000162399 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-03-14 |
| Sediu social | Str. Constituţiei, 3, Mun. Focşani, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. CONSTITUŢIEI, NR.3, BL.3, SC.1, ET.P, AP.1 |
| Telefon | 0749204996 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GREEN CIRCLE CONNECT S.R.L. inactiv | 23 m |
| DENT EXCEL SRL | 31 m |
| LABORATOR EXCEL S.R.L. | 31 m |
| SANLEXPUB SRL | 31 m |
| SHOCK SRL | 31 m |
| STARCOMET ELECTRO SRL inactiv | 31 m |
| BALANDIS S.R.L. | 36 m |
| DENT LAND SRL | 36 m |
| ENERA GARDEN S.R.L. | 36 m |
| ERA.EVERDENE SRL | 36 m |
| A.M.M. MED STAR SRL | 37 m |
| DUCANMED CLINIC SRL | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vrancea
| 1440883 | OCTAVIDENT SRL |
| 1441277 | DENTOSAN STANCU SRL |
| 1441676 | SANODENT SRL |
| 1442922 | TRIDENTA SRL |
| 1448968 | MATEUTA SNC |
| 1452950 | STOMFARM SRL |
| 1455752 | MODENT SRL |
| 4141606 | CABINET STOMATOLOGIC CAMELDENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25