PRIVACY SOLUTIONS LAB S.R.L.
CUI 28226548 · J2011000691127
PRIVACY SOLUTIONS LAB S.R.L. are CUI 28226548, nr. de înregistrare J2011000691127, înmatriculată pe 23.03.2011. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6220. În 2025: cifră de afaceri 316.457 lei, profit net 30.685 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 316 mii lei · mediana 286 mii lei | 111% din mediană |
| Profit net | 31 mii lei · mediana 113 mii lei | 27% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 9.7% · mediana 45.2% | 21% din mediană |
| Cifră pe salariat | 316 mii lei · mediana 297 mii lei | 107% din mediană |
Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 316.457 | 313.843 | 147.463 | 115.123 | 193.242 | 181.687 | 100.307 | 21.638 | 1.317 | 27.800 | 5.850 | 16.563 | 12.000 | 22.000 | 2.500 |
| Venituri totale | 367.134 | 314.141 | 147.471 | 115.152 | 193.252 | 191.366 | 101.624 | 21.638 | 1.317 | 29.034 | 7.167 | 16.563 | 13.317 | 22.000 | 2.500 |
| Cheltuieli totale | 332.303 | 62.061 | 31.288 | 12.531 | 59.811 | 53.365 | 58.031 | 6.877 | 4.332 | 8.310 | 17.792 | 25.988 | 32.711 | 21.596 | 2.275 |
| Profit / pierdere brută | 34.831 | 252.080 | 116.183 | 102.621 | 133.441 | 138.001 | 43.593 | 14.761 | -3.015 | 20.724 | -10.625 | -9.425 | -19.394 | 404 | 225 |
| Profit / pierdere netă | 30.685 | 212.156 | 99.825 | 99.235 | 128.374 | 133.009 | 40.583 | 14.151 | -3.015 | 20.724 | -10.625 | -9.425 | -19.394 | 339 | 189 |
| Active imobilizate | 130.147 | 54.424 | 55.054 | 58.164 | 61.274 | 58.509 | 62.925 | 65.715 | 68.940 | 72.309 | 75.679 | 79.048 | 83.717 | 83.600 | — |
| Active circulante | 130.767 | 221.058 | 175.259 | 81.141 | 232.285 | 113.388 | 20.084 | 5.769 | 7 | 7 | 2.308 | 2.281 | 2.860 | 4.207 | 2.316 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 55 | — | — | 2.280 | 2.280 | 2.591 | 3.757 | 1.957 |
| Creanțe | 73.259 | 52.964 | 43.287 | 29.194 | 62.722 | 42.907 | 10.465 | 500 | — | — | — | — | — | 63 | — |
| Casa și conturi la bănci | 57.508 | 168.094 | 131.972 | 51.947 | 169.563 | 70.481 | 9.619 | 5.214 | 7 | 7 | 28 | 1 | 269 | 387 | 359 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 711 | — |
| Datorii | 130.550 | 36.980 | 2.652 | 8.836 | 2.326 | 7.722 | 17.085 | 44.846 | 55.143 | 54.180 | 79.341 | 70.742 | 65.248 | 46.584 | 1.927 |
| Venituri în avans | — | 25.490 | 26.805 | 29.438 | 29.438 | 30.754 | 32.071 | 33.388 | 34.705 | 36.022 | 37.257 | 38.573 | 39.890 | 41.206 | — |
| Capitaluri proprii | 130.364 | 213.012 | 200.856 | 101.031 | 261.795 | 133.421 | 33.853 | -6.750 | -20.901 | -17.886 | -38.611 | -27.986 | -18.561 | 728 | 389 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 3 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.03.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 6220 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PRIVACY SOLUTIONS LAB S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2011000691127 |
| EUID | ROONRC.J2011000691127 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-03-23 |
| Sediu social | Str. Albac, 8, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ALBAC, NR.8, SC.4, ET.III, AP.26 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALIANIS AMD CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| AMC GRAM SRL | aceeași clădire |
| BELETAGE S.R.L. | aceeași clădire |
| CELESTINA IMPORT EXPORT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CUBITRON S.R.L. | aceeași clădire |
| FDL INVEST BROKER S.R.L. | aceeași clădire |
| FERTIG BAU SRL inactiv | aceeași clădire |
| IRISH LAND SRL | aceeași clădire |
| LOTUS KENDAMAS S.R.L. | aceeași clădire |
| MARDO COMIMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| MILIGRAM SRL inactiv | aceeași clădire |
| PUBCRAWL SRL-D inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6220 | 2025 |
| 7022 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25