MRF AVA GROUP S.R.L.
CUI 28286906 · J2023006328235
MRF AVA GROUP S.R.L. are CUI 28286906, nr. de înregistrare J2023006328235, înmatriculată pe 28.09.2023. Sediul social e în Sat Jilava, Comuna Jilava, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 146.344 lei, pierdere netă 85.562 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 146 mii lei · mediana 129 mii lei | 113% din mediană |
| Profit net | -86 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -58.5% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 146 mii lei · mediana 112 mii lei | 131% din mediană |
Comparat cu 30.787 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 146.344 | 33.500 | 11.250 | 33.139 | 103.341 | 81.316 | 115.809 | 161.755 | 227.084 | 95.959 | 90.476 | 98.789 | 109.942 | 152.947 | 53.445 |
| Venituri totale | 298.426 | 33.500 | 13.091 | 33.139 | 105.079 | 81.316 | 115.809 | 161.755 | 227.085 | 96.569 | 90.476 | 98.789 | 109.942 | 152.947 | 53.445 |
| Cheltuieli totale | 380.968 | 20.675 | 256.499 | 100.111 | 74.298 | 94.509 | 192.376 | 158.760 | 139.786 | 110.987 | 147.575 | 241.455 | 196.812 | 193.343 | 77.642 |
| Profit / pierdere brută | -82.542 | 12.825 | -243.408 | -66.972 | 30.781 | -13.193 | -76.567 | 2.995 | 87.299 | -14.418 | -57.099 | -142.666 | -86.870 | -40.396 | -24.197 |
| Profit / pierdere netă | -85.562 | 12.488 | -243.539 | -67.911 | 29.730 | -14.598 | -77.725 | 1.378 | 85.027 | -15.378 | -59.813 | -145.630 | -89.897 | -40.396 | -24.197 |
| Active imobilizate | 1.577.114 | 1.781.784 | 1.624.311 | 1.190.221 | 989.355 | — | — | — | — | — | — | — | 77 | 309 | 541 |
| Active circulante | 111.670 | 99.669 | 229.625 | 158.974 | 381.843 | 1.156 | 13.984 | 33.953 | 33.883 | 23.947 | 22.439 | 35.911 | 20.525 | 15.726 | 2.243 |
| Stocuri | 20.725 | 17.077 | — | — | 438 | 1.156 | 12.984 | 16.473 | 12.905 | 14.899 | 13.314 | 11.150 | 9.937 | 12.073 | 468 |
| Creanțe | 83.876 | 78.588 | 77.347 | — | 242 | — | 1.000 | 13.720 | 8.891 | 1.304 | 1.455 | 4.472 | 302 | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 7.069 | 4.004 | 152.278 | 158.974 | 381.163 | — | — | 3.760 | 12.087 | 7.744 | 7.670 | 20.289 | 10.286 | 3.653 | 1.775 |
| Datorii | 2.424.436 | 2.530.979 | 2.515.950 | 1.767.670 | 1.721.762 | 381.450 | 378.839 | 322.577 | 323.967 | 399.058 | 382.172 | 335.830 | 174.891 | 80.428 | 26.781 |
| Capitaluri proprii | -735.652 | -649.526 | -662.014 | -418.475 | -350.564 | -380.294 | -364.855 | -288.624 | -290.084 | -375.111 | -359.733 | -299.919 | -154.289 | -64.393 | -23.997 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 4 | 3 | 10 | 25 | 11 | 11 | 7 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 27.09.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MRF AVA GROUP S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2023006328235 |
| EUID | ROONRC.J2023006328235 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2023-09-28 |
| Sediu social | Str. Gării, 161, Sat Jilava Com. Jilava, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, SAT JILAVA COM. JILAVA, STR. GĂRII, NR.161, BL.B1, ET.1, AP.10 |
| Telefon | 0741609181 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & LONDRA BAGS SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGA REAL DISTRIBUTIE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALL SERVICE UPDATE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALL SUPORT RSVTI.E S.R.L. | aceeași clădire |
| ALMAR PRESTSERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMBIENT IUCO SRL | aceeași clădire |
| ARTIMEX HEALTH & NUTRITION SRL | aceeași clădire |
| ARTIMEX PLAY SRL | aceeași clădire |
| ASPIRE DINERO SRL inactiv | aceeași clădire |
| BABOIERU FISH S.R.L. | aceeași clădire |
| BENGY AUTO TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| BLUESTONE PROJECTS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (52)
Sunt 52 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (42)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25