Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

LAURA CLUB SRL

CUI 28337996 · J40/4530/2011

cu contul HoReCaOS, sau pe email

LAURA CLUB SRL are CUI 28337996, nr. de înregistrare J40/4530/2011, înmatriculată pe 12.04.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2016: cifră de afaceri 536.264 lei, pierdere netă 38.848 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
+1 Activă de 15 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 1 mii lei 0% din mediană
Salariați 0 · mediana 2 0% din mediană

Comparat cu 55.520 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 536 mii lei
2011: 202 mii lei 112012: 283 mii lei 122013: 376 mii lei 132014: 479 mii lei 142015: 665 mii lei 152016: 536 mii lei 16
Profit net 0 lei
2011: 2 mii lei 112012: -63 mii lei 122013: -116 mii lei 132014: -12 mii lei 142015: 39 mii lei 152016: -39 mii lei 162017: 0 lei 17
Salariați 0
2011: 7 112012: 8 122013: 9 132014: 7 142015: 6 152016: 5 162017: 0 17
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2017201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă—536.264665.092478.831375.514283.123202.427
Venituri totale0536.961665.314479.071375.558283.123202.449
Cheltuieli totale—575.809626.181491.251483.894346.427199.961
Profit / pierdere brută0-38.84839.133-12.180-108.336-63.3042.488
Profit / pierdere netă0-38.84839.133-12.180-116.257-63.3042.090
Active imobilizate30.32930.32946.9528.62142.87755.07485.891
Active circulante297.908297.908269.552216.897202.401106.35561.579
Stocuri273.275273.275257.105196.725159.42581.93940.898
Creanțe14.44514.4458.67514.93236.27719.81917.715
Casa și conturi la bănci10.18810.1883.7725.2406.6994.5972.966
Datorii519.453519.453468.872417.019424.599224.493145.180
Capitaluri proprii-191.216-191.216-152.368-191.501-179.321-63.0642.290
Capital subscris vărsat200200200200200200200
Număr mediu de salariați0567987

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 12.04.2011
Organ fiscalAdministraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
CAEN principal5630
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCLAURA CLUB SRL
Nr. reg. com.J40/4530/2011
EUIDROONRC.J40/4530/2011
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2011-04-12
Sediu socialBld. Eroii Sanitari, 35, SUBSOL, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, B-DUL EROII SANITARI, NR.35, SUBSOL
Telefon0213221313
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
MARA CAFE CLUB SRL aceeași clădire
PRAXIS CONSULTING MANAGEMENT SRL aceeași clădire
REFLEXX&VLMEDIA SRTL S.R.L. inactiv aceeași clădire
AB REIT SOLUTIONS S.R.L. 20 m
GOLDEN CHEF SRL 20 m
SAM REIT SOLUTIONS S.R.L. 20 m
SIMPLE REIT HOLDINGS S.R.L. 20 m
FRAICOM SRL 48 m
ARTVENTURE SRL 55 m
B.N. INNOV S.R.L. inactiv 64 m
CERTO INOVAŢII S.R.L. inactiv 64 m
DIGISINERGY S.R.L. 64 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

56302011 – 2017

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

25536170 CONCHI-PARIS ION PERSOANA FIZICA AUTORIZATA

CAEN autorizat (1)

5630

Alte firme din Bucureşti

10810 MONDOBUSY SRL
33300 CLARELI COMTUR SRL
34402 TERASA FOISOR ALIMENTATIE PUBLICA SRL
324007 ANGIPO COM PROD SRL
328254 BLACK SPIRIT SRL
328289 GE-CHI IMPEX SRL
331713 PASOCO SRL
332824 MAD COMIMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12