SERVICE STAR OAS S.R.L.
CUI 28339601 · J30/323/2011
SERVICE STAR OAS S.R.L. are CUI 28339601, nr. de înregistrare J30/323/2011, înmatriculată pe 12.04.2011. Sediul social e în Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 923.437 lei, profit net 10.220 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 923 mii lei · mediana 199 mii lei | 465% din mediană |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 3 mii lei | 361% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 1.1% · mediana 1.6% | 69% din mediană |
| Cifră pe salariat | 308 mii lei · mediana 224 mii lei | 138% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 923.437 | 793.341 | 708.263 | 285.561 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 938.140 | 809.091 | 720.837 | 285.668 | 3.000 | 7.000 | 44.135 | 100 | 9.642 | 310 | 3.900 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 906.480 | 785.304 | 713.074 | 282.087 | — | — | — | — | 8.780 | 263 | 3.575 | 0 | 1.331 | 17.209 | 13.767 |
| Profit / pierdere brută | 31.660 | 23.787 | 7.763 | 3.581 | 3.000 | 7.000 | 44.135 | 100 | 862 | 47 | 325 | 0 | -1.331 | -17.209 | -13.767 |
| Profit / pierdere netă | 10.220 | 6.266 | 1.347 | 858 | 3.000 | 7.000 | 43.711 | 97 | 573 | 38 | 208 | 0 | -1.331 | -17.209 | -13.767 |
| Active imobilizate | 25.425 | 36.152 | 46.881 | 37.609 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 384.889 | 345.382 | 170.053 | 279.670 | 40.000 | 37.000 | 30.003 | 3 | 2 | 9.091 | 8.781 | 11.936 | 11.936 | 11.937 | 11.832 |
| Stocuri | 220.154 | 107.614 | 54.038 | 142.839 | 40.000 | 37.000 | 30.000 | — | — | 8.780 | 8.780 | 11.779 | 11.780 | 11.780 | 11.780 |
| Creanțe | 143.058 | 207.473 | 78.462 | 128.251 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 21.677 | 30.295 | 37.553 | 8.580 | — | — | 3 | 3 | 2 | 311 | 1 | 157 | 156 | 157 | 52 |
| Datorii | 369.102 | 350.542 | 192.208 | 293.900 | 17.479 | 17.479 | 17.483 | 31.193 | 31.289 | 40.951 | 40.679 | 44.043 | 44.043 | 42.713 | 25.399 |
| Capitaluri proprii | 41.212 | 30.992 | 24.726 | 23.379 | 22.521 | 19.521 | 12.520 | -31.190 | -31.287 | -31.860 | -31.898 | -32.107 | -32.107 | -30.776 | -13.567 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.04.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SERVICE STAR OAS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J30/323/2011 |
| EUID | ROONRC.J30/323/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-04-12 |
| Sediu social | Str. Moţilor, 19, Orş. Negreşti-Oaş, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. MOŢILOR, NR.19 |
| Telefon | 0745330908 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GS ONLINE CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| LA CICEU S.R.L. | 17 m |
| ADALIA DRAGOS S.R.L. | 74 m |
| L.A. ENTIRE BUILDING S.R.L. | 78 m |
| SARA PROPERTY HOMES S.R.L. | 78 m |
| KISS MAGIC SRL | 87 m |
| MODERN RO SRL inactiv | 111 m |
| CASTRUM RESIDENCE S.R.L. | 112 m |
| AMBABIODEGRA BAGS S.R.L. inactiv | 119 m |
| GENARDINIO PROD SRL inactiv | 119 m |
| SFINX COM SRL | 130 m |
| COZMA FARM SRL | 137 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4520 | 2022 – 2025 |
| 149 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Satu Mare
| 640972 | AUTO PREST COM SRL |
| 643073 | ROL DETAILING S.R.L. |
| 649696 | MONA R SNC |
| 660180 | AUTO SERVICE SZUCS SRL |
| 663593 | FEDOX SRL |
| 668230 | ALFRED SRL |
| 3357270 | DELTA STAR SRL |
| 3568138 | CUTH SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25