SANA NOBILIS SRL
CUI 28353673 · J2011000387242
SANA NOBILIS SRL are CUI 28353673, nr. de înregistrare J2011000387242, înmatriculată pe 14.04.2011. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8696. În 2025: cifră de afaceri 386.677 lei, profit net 303.834 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 387 mii lei · mediana 220 mii lei | 176% din mediană |
| Profit net | 304 mii lei · mediana 40 mii lei | 757% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 78.6% · mediana 22.2% | 354% din mediană |
| Cifră pe salariat | 387 mii lei · mediana 202 mii lei | 191% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 386.677 | 296.314 | 297.232 | 83.877 | 65.353 | 28.152 | 70.925 | 95.939 | 104.352 | 88.134 | 69.173 | 38.275 | 14.141 | 12.351 | 60.484 |
| Venituri totale | 386.759 | 296.381 | 297.232 | 83.877 | 65.354 | 39.402 | 86.808 | 98.349 | 105.024 | 88.134 | 86.773 | 44.534 | 26.782 | 18.442 | 60.484 |
| Cheltuieli totale | 72.713 | 106.777 | 119.270 | 78.340 | 74.445 | 73.635 | 106.323 | 120.572 | 126.354 | 129.621 | 125.110 | 96.151 | 42.872 | 37.114 | 3.811 |
| Profit / pierdere brută | 314.046 | 189.604 | 177.962 | 5.537 | -9.091 | -34.233 | -19.515 | -22.223 | -21.330 | -41.487 | -38.337 | -51.617 | -16.090 | -18.672 | 56.673 |
| Profit / pierdere netă | 303.834 | 180.712 | 174.892 | 4.284 | -11.051 | -34.661 | -20.224 | -23.334 | -22.381 | -42.379 | -40.458 | -52.765 | -16.456 | -18.672 | 47.616 |
| Active imobilizate | 37.037 | 38.347 | 39.567 | 42.210 | 39.210 | 40.517 | 41.824 | 43.131 | 37.181 | 59.284 | 75.649 | 62.469 | 51.400 | 52.764 | 54.129 |
| Active circulante | 352.711 | 140.364 | 128.617 | 58.559 | 33.155 | 6.273 | 20.279 | 25.959 | 28.698 | 53.468 | 55.659 | 56.624 | 44.441 | 11.615 | 6.263 |
| Stocuri | 3.248 | 3.245 | 3.245 | 748 | 748 | 748 | 8.201 | 11.788 | 21.013 | 39.910 | 36.587 | 39.617 | 35.033 | 9.155 | — |
| Creanțe | 106.537 | 102.079 | 1.203 | 3.015 | 4.575 | 1.077 | 6.377 | 10.671 | 7.669 | 13.144 | 15.422 | 13.231 | 9.024 | 1.213 | — |
| Casa și conturi la bănci | 242.926 | 35.040 | 124.169 | 54.796 | 27.832 | 4.448 | 5.701 | 3.500 | 16 | 414 | 3.650 | 3.776 | 384 | 1.247 | 6.263 |
| Cheltuieli în avans | 307 | 32 | 64 | — | — | 6.836 | 6.836 | 6.835 | 6.835 | 6.854 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 36.589 | 47.111 | 217.418 | 323.524 | 299.404 | 269.614 | 250.266 | 237.028 | 221.879 | 245.025 | 211.580 | 158.907 | 83.157 | 35.239 | 12.576 |
| Capitaluri proprii | 353.466 | 131.632 | -49.170 | -222.755 | -227.039 | -215.988 | -181.327 | -161.103 | -149.165 | -125.419 | -80.272 | -39.814 | 12.684 | 29.140 | 47.816 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.04.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 8696 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SANA NOBILIS SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000387242 |
| EUID | ROONRC.J2011000387242 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-04-14 |
| Sediu social | Pţa. Revoluţiei, 3, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, PŢA. REVOLUŢIEI, NR.3, AP.26 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CASA DRAGOŞ SRL inactiv | aceeași clădire |
| DACICA FEL DE FEL S.R.L. | aceeași clădire |
| EUMM CREATIV 2018 S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EURO CONECTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROPAEUS FARM SRL inactiv | aceeași clădire |
| G.B. CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| KANDATHAM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LIMINAL DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| MATTEO EMMA COMERŢ S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NUX DACICA SRL | aceeași clădire |
| OCAZIE PREŢIOASĂ SRL inactiv | aceeași clădire |
| QUADRA OPTIC SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8690 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Maramureş
| 6792392 | TFM-TRADE SRL |
| 20329696 | EDUCAŢIE ESENŢIALĂ S.R.L. |
| 40216969 | BIOCRIOMED S.R.L. |
| 43240759 | OCEANIC NORD MED S.R.L. |
| 50196753 | RELEXAZONE S.R.L. |
| 51814330 | NEURO SYNC S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25