MOLVET S.R.L.
CUI 28359382 · J2011000338305
MOLVET S.R.L. are CUI 28359382, nr. de înregistrare J2011000338305, înmatriculată pe 15.04.2011. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7500. În 2025: cifră de afaceri 343.262 lei, profit net 67.712 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 343 mii lei · mediana 172 mii lei | 199% din mediană |
| Profit net | 68 mii lei · mediana 31 mii lei | 215% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 19.7% · mediana 23.7% | 83% din mediană |
| Cifră pe salariat | 343 mii lei · mediana 176 mii lei | 195% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 343.262 | 296.483 | 253.916 | 234.565 | 234.870 | 435.954 | 292.628 | 284.572 | 195.996 | 150.153 | 113.553 | 65.406 | 94.379 | 93.692 | 44.743 |
| Venituri totale | 343.263 | 348.673 | 293.122 | 262.916 | 256.075 | 450.541 | 306.875 | 296.521 | 195.996 | 150.153 | 113.553 | 65.406 | 94.379 | 101.322 | 55.155 |
| Cheltuieli totale | 270.187 | 316.284 | 272.649 | 216.578 | 226.352 | 211.751 | 180.997 | 226.576 | 218.849 | 170.621 | 133.778 | 98.462 | 116.878 | 121.273 | 56.345 |
| Profit / pierdere brută | 73.076 | 32.389 | 20.473 | 46.338 | 29.723 | 238.790 | 125.878 | 69.945 | -22.853 | -20.468 | -20.225 | -33.056 | -22.499 | -19.951 | -1.190 |
| Profit / pierdere netă | 67.712 | 28.415 | 18.243 | 44.085 | 27.439 | 235.462 | 122.809 | 66.980 | -24.835 | -23.472 | -23.724 | -35.017 | -25.159 | -19.951 | -1.190 |
| Active imobilizate | 11.847 | 58.224 | 66.210 | 4.575 | 6.340 | 3.070 | 4.433 | 5.797 | 7.275 | 4.135 | 7.358 | 10.582 | 13.806 | 2.945 | — |
| Active circulante | 166.852 | 81.825 | 76.035 | 71.737 | 25.564 | 212.303 | 60.873 | 44.770 | 71.054 | 112.324 | 123.836 | 110.444 | 78.626 | 64.102 | 74.680 |
| Stocuri | 117.799 | 74.039 | 66.139 | 46.990 | 14.174 | 39.299 | 42.485 | 32.936 | 64.667 | 104.079 | 121.573 | 104.940 | 78.125 | 61.660 | 54.748 |
| Creanțe | 2.660 | — | — | — | 98 | — | — | 265 | — | — | — | 5.299 | — | 137 | 19.120 |
| Casa și conturi la bănci | 46.393 | 7.786 | 9.896 | 24.747 | 11.292 | 173.004 | 18.388 | 11.569 | 6.387 | 8.245 | 2.263 | 205 | 501 | 2.305 | 812 |
| Cheltuieli în avans | 151 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 105.517 | 30.565 | 61.171 | 13.481 | 13.158 | 5.804 | 23.386 | 131.456 | 226.198 | 244.772 | 236.035 | 202.143 | 138.532 | 87.988 | 75.670 |
| Capitaluri proprii | 73.333 | 109.484 | 81.074 | 62.831 | 18.746 | 209.569 | 41.920 | -80.889 | -147.869 | -128.313 | -104.841 | -81.117 | -46.100 | -20.941 | -990 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.04.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 7500 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MOLVET S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2011000338305 |
| EUID | ROONRC.J2011000338305 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-04-15 |
| Sediu social | Str. Gavril Lazăr de Purcăreţi, 5, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. GAVRIL LAZĂR DE PURCĂREŢI, NR.5 |
| Telefon | 0745317223 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SEVERALIS SRL | 15 m |
| CHILL NATURE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 43 m |
| TEHNOTERRA SRL inactiv | 43 m |
| SAS 360 S.R.L. | 46 m |
| AUTO REFLEX DRIVER S.R.L. | 94 m |
| AUTO REFLEX SRL | 94 m |
| VARIOTECH SERV SRL | 99 m |
| CREATIV STUDIO SRL | 108 m |
| ZORACOM SRL inactiv | 108 m |
| AI LEARNING CREATIVE CENTER S.R.L. | 111 m |
| AZALEEA LEARNING CENTER S.R.L. | 111 m |
| INVEST CONSULTING SRL | 111 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7500 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Satu Mare
| 663143 | DORIN LIA SRL |
| 5586947 | DR. CRIŞAN MEDVET S.R.L. |
| 7971035 | TERAURDA SRL |
| 9143349 | SANODENT SRL |
| 9678920 | ANI VET SRL |
| 10871044 | FA DAN ADI SRL |
| 11359086 | RIEBEL VET SRL |
| 11548735 | NIMROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25