VIO DELISS SRL
CUI 28388019 · J2011000297017
VIO DELISS SRL are CUI 28388019, nr. de înregistrare J2011000297017, înmatriculată pe 22.04.2011. Sediul social e în Sat Lupşa, Comuna Lupşa, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1072. În 2025: cifră de afaceri 97.524 lei, pierdere netă 38.126 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 98 mii lei · mediana 254 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | -38 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -39.1% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 98 mii lei · mediana 162 mii lei | 60% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 97.524 | 20.285 | 139.567 | 26.935 | 46.952 | 39.487 | 87.754 | 126.408 | 27.341 | 23.469 | 21.609 | 14.478 | 16.827 | 5.570 |
| Venituri totale | 97.524 | 20.285 | 139.567 | 26.935 | 46.952 | 39.487 | 87.755 | 126.408 | 27.341 | 25.065 | 21.609 | 14.478 | 16.827 | 5.570 |
| Cheltuieli totale | 135.650 | 51.455 | 185.854 | 19.434 | 25.781 | 41.233 | 51.581 | 68.218 | 23.198 | 27.164 | 20.744 | 7.500 | 10.744 | 6.427 |
| Profit / pierdere brută | -38.126 | -31.170 | -46.287 | 7.501 | 21.171 | -1.746 | 36.174 | 58.190 | 4.143 | -2.099 | 865 | 6.978 | 6.083 | -857 |
| Profit / pierdere netă | -38.126 | -31.170 | -47.639 | 6.799 | 20.391 | -2.206 | 35.291 | 56.142 | 3.869 | -2.724 | 217 | 6.543 | 5.709 | -857 |
| Active imobilizate | 56.517 | 72.289 | 88.424 | 846 | 1.329 | 1.812 | 2.296 | 2.779 | — | — | — | — | — | 125 |
| Active circulante | 40.966 | 50.802 | 64.399 | 138.691 | 128.585 | 117.645 | 124.994 | 98.637 | 105.082 | 73.188 | 65.991 | 47.839 | 28.326 | 13.714 |
| Stocuri | 23.471 | 41.771 | 54.717 | 132.180 | 116.830 | 89.861 | 94.472 | 81.685 | 85.997 | 72.747 | 60.264 | 44.594 | 21.036 | 12.783 |
| Creanțe | 260 | 260 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 536 | 200 | 200 | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 17.235 | 8.771 | 9.482 | 6.311 | 11.555 | 27.584 | 30.322 | 16.752 | 18.885 | 241 | 5.191 | 3.045 | 7.090 | 731 |
| Datorii | 85.042 | 72.524 | 71.086 | 10.161 | 7.338 | 17.272 | 22.899 | 32.316 | 92.124 | 64.099 | 54.178 | 36.244 | 23.274 | 14.496 |
| Capitaluri proprii | 12.441 | 50.567 | 81.737 | 129.376 | 122.576 | 102.185 | 104.391 | 69.100 | 12.958 | 9.089 | 11.813 | 11.595 | 5.052 | -657 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.04.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni |
| CAEN principal | 1072 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VIO DELISS SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000297017 |
| EUID | ROONRC.J2011000297017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-04-22 |
| Sediu social | , 164, Sat Lupşa Com. Lupşa, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, SAT LUPŞA COM. LUPŞA, , NR.164 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1072 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Alba
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25