ALL AUTO TRANS S.R.L.
CUI 28388752 · J04/522/2011
ALL AUTO TRANS S.R.L. are CUI 28388752, nr. de înregistrare J04/522/2011, înmatriculată pe 22.04.2011. Sediul social e în Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, jud. Bacău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5320. În 2025: cifră de afaceri 1.166.678 lei, profit net 86.045 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 158 mii lei | 737% din mediană |
| Profit net | 86 mii lei · mediana 5 mii lei | de 16× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 7.4% · mediana 3.2% | 231% din mediană |
| Cifră pe salariat | 1,2 mil lei · mediana 175 mii lei | 668% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.166.678 | 1.228.985 | 1.219.881 | 1.068.545 | 1.019.481 | 857.774 | 974.041 | 994.543 | 889.143 | 754.108 | 608.159 | 384.337 | 385.792 | 215.935 | 2.891 |
| Venituri totale | 1.170.424 | 1.231.625 | 1.219.881 | 1.068.545 | 1.019.481 | 857.774 | 974.041 | 994.543 | 889.166 | 754.108 | 608.159 | 384.339 | 385.793 | 215.935 | 2.891 |
| Cheltuieli totale | 1.068.097 | 1.093.971 | 1.086.593 | 984.094 | 945.801 | 791.190 | 871.816 | 891.635 | 784.308 | 659.158 | 550.349 | 340.743 | 350.279 | 210.824 | 34.766 |
| Profit / pierdere brută | 102.327 | 137.654 | 133.288 | 84.451 | 73.680 | 66.584 | 102.225 | 102.908 | 104.858 | 94.950 | 57.810 | 43.596 | 35.514 | 5.111 | -31.875 |
| Profit / pierdere netă | 86.045 | 118.984 | 120.825 | 73.994 | 63.560 | 58.314 | 92.380 | 92.915 | 95.751 | 79.758 | 48.559 | 36.620 | 35.238 | 5.111 | -31.875 |
| Active imobilizate | 108.524 | 122.759 | 137.496 | 152.928 | 192.790 | 56.162 | 85.780 | 118.575 | 952 | 1.276 | 1.600 | 1.924 | 2.248 | 2.572 | 0 |
| Active circulante | 704.524 | 628.486 | 566.863 | 414.051 | 311.936 | 294.792 | 280.881 | 92.659 | 339.986 | 241.560 | 159.136 | 107.366 | 60.023 | 35.161 | 14.471 |
| Stocuri | 64.974 | 58.992 | 48.566 | 51.952 | 52.857 | 43.859 | 73.459 | 40.036 | 71.683 | 51.290 | 25.355 | 25.530 | 20.374 | 34.264 | 13.244 |
| Creanțe | 44.784 | 37.595 | 31.953 | 19.924 | 20.447 | 18.192 | 23.654 | 24.183 | 3.045 | 7.267 | 7.243 | 8.126 | 13.510 | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 594.766 | 531.899 | 486.344 | 342.175 | 238.632 | 232.741 | 183.768 | 28.440 | 265.258 | 183.003 | 126.538 | 73.710 | 26.139 | 897 | 1.227 |
| Datorii | 622.242 | 135.804 | 152.466 | 135.911 | 147.653 | 57.441 | 131.462 | 68.415 | 71.576 | 69.225 | 66.883 | 63.996 | 53.597 | 64.297 | 46.146 |
| Capitaluri proprii | 190.806 | 615.441 | 551.893 | 431.068 | 357.073 | 293.513 | 235.199 | 142.819 | 269.362 | 173.611 | 93.853 | 45.294 | 8.674 | -26.564 | -31.675 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.04.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti |
| CAEN principal | 5320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ALL AUTO TRANS SRL |
| Nr. reg. com. | J04/522/2011 |
| EUID | ROONRC.J04/522/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-04-22 |
| Sediu social | Str. Ştefan cel Mare, Orş. Comăneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, BL.E1, ET.P, AP.1 |
| Telefon | 0745612294 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADVANTAGE FLAWER S.R.L. | aceeași clădire |
| AKTION4AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| ALLAUTO CARGO S.R.L. | aceeași clădire |
| BARBICAN SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| CHUDEX INVESTMENT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CONSTANTIN FORAJ 2021 S.R.L. | aceeași clădire |
| DANI CHUDEX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DENTORES CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| DIGITAL COMPLET SRL | aceeași clădire |
| FERARU FOREST SRL inactiv | aceeași clădire |
| FERMIERUL CAO S.R.L. | aceeași clădire |
| HORAIZING SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4532 | 2015 – 2025 |
| 5320 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bacău
| 975641 | SERVIC SRL |
| 15238800 | VIP DELIVERY SRL |
| 16297847 | POSTEXPRESS SRL |
| 17415223 | SPIDO TOUR SRL |
| 17665467 | MIHAION TRANS SRL |
| 17844101 | BIMACOM SRL |
| 18691243 | VANGALIX SRL |
| 23353362 | CHL SERVFIN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25