ILMAD-CENTRUL MEDICAL ANTISTRES SRL
CUI 28402008 · J2011000804167
ILMAD-CENTRUL MEDICAL ANTISTRES SRL are CUI 28402008, nr. de înregistrare J2011000804167, înmatriculată pe 28.04.2011. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 77.419 lei, pierdere netă 2.480 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 77 mii lei · mediana 220 mii lei | 35% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -3.2% · mediana 22.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 77 mii lei · mediana 202 mii lei | 38% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 77.419 | 81.857 | 53.307 | 43.617 | 27.409 | 33.830 | 51.116 | 50.074 | 61.468 | 45.599 | 8.695 | 0 | 720 | 540 | 0 |
| Venituri totale | 77.420 | 81.858 | 53.308 | 43.618 | 27.409 | 33.839 | 51.117 | 50.079 | 61.470 | 45.602 | 8.695 | 0 | 720 | 540 | 0 |
| Cheltuieli totale | 77.577 | 70.639 | 54.099 | 39.478 | 37.290 | 36.474 | 39.512 | 29.749 | 30.861 | 30.198 | 22.464 | 8.902 | 10.081 | 5.204 | 465 |
| Profit / pierdere brută | -157 | 11.219 | -791 | 4.140 | -9.881 | -2.635 | 11.605 | 20.330 | 30.609 | 15.404 | -13.769 | -8.902 | -9.361 | -4.664 | -465 |
| Profit / pierdere netă | -2.480 | 8.763 | -1.324 | 3.704 | -10.155 | -2.974 | 11.094 | 19.830 | 29.994 | 14.492 | -14.030 | -8.902 | -9.383 | -4.664 | -465 |
| Active imobilizate | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 95 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Active circulante | 4.721 | 5.248 | 14.199 | 5.838 | 1.905 | 1.137 | 35.072 | 23.265 | 18.950 | 12.478 | 8.401 | 1.271 | 392 | 346 | 735 |
| Creanțe | 4.659 | 0 | 9.893 | 2.709 | 545 | 3 | 27.300 | 4.139 | 6.397 | 5.536 | 3.344 | 0 | 0 | 0 | — |
| Casa și conturi la bănci | 62 | 5.248 | 4.306 | 3.129 | 1.360 | 1.134 | 7.772 | 19.126 | 12.553 | 6.942 | 5.057 | 1.271 | 392 | 346 | 735 |
| Datorii | 7.913 | 6.034 | 23.748 | 14.063 | 13.834 | 2.911 | 3.043 | 2.318 | 10.909 | 34.432 | 44.846 | 23.686 | 13.905 | 4.476 | 1.000 |
| Capitaluri proprii | -3.192 | -786 | -9.549 | -8.225 | -11.929 | -1.774 | 32.124 | 21.030 | 8.041 | -21.954 | -36.445 | -22.415 | -13.513 | -4.130 | -265 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.04.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ILMAD-CENTRUL MEDICAL ANTISTRES SRL |
| Nr. reg. com. | J16/804/2011 |
| EUID | ROONRC.J2011000804167 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-04-28 |
| Sediu social | Str. Theodor Aman, 4, Mun. Craiova, DOLJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. THEODOR AMAN, NR.4 |
| Telefon | 0724834084 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BELIEVE & BECOME SRL | 28 m |
| DRIVERADAM S.R.L. | 28 m |
| ANTONELA IMOBILIARE SRL | 31 m |
| CAPITAL MONTRESOR S.R.L. inactiv | 31 m |
| HARMONIES S.R.L. | 31 m |
| PROGET-NAONAT S.R.L. | 31 m |
| ARISS-2016 SRL inactiv | 33 m |
| ATM EVENTS S.R.L. | 33 m |
| BASEL JH S.R.L. | 33 m |
| DALLAS-COM SRL | 33 m |
| DENTTYLIS S.R.L. | 33 m |
| ELECTROCLEANING TRADING S.R.L. | 33 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Dolj
| 2301204 | MEDA SRL |
| 2315544 | SABEDO SRL |
| 4517655 | MENYCOR MED S.R.L. |
| 4940654 | GINEMIR SAN SRL |
| 7991962 | HIT-MED SRL |
| 8142655 | D & P MEDICAL CENTER SRL |
| 9285696 | DAXIELA IMPEX SRL |
| 9684948 | TOP MED BUNA VESTIRE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08