E-STUDIO OPS S.R.L.
CUI 28403100 · J40/5242/2011
E-STUDIO OPS S.R.L. are CUI 28403100, nr. de înregistrare J40/5242/2011, înmatriculată pe 28.04.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6311. În 2023: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -141 lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 0 | — | — | — | — | — | 0 | 113 | 54.018 | 49.952 | 96.175 | 0 | 7.024 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 | 54.018 | 49.952 | 96.175 | 0 | 7.024 |
| Cheltuieli totale | 141 | — | 0 | — | — | — | 1.141 | 1.218 | 2.151 | 2.051 | 28.452 | 60.408 | 88.826 | — | 17.390 |
| Profit / pierdere brută | -141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1.141 | -1.218 | -2.151 | -1.998 | 25.566 | -10.456 | 7.349 | 0 | -10.366 |
| Profit / pierdere netă | -141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1.141 | -1.218 | -2.151 | -1.998 | 22.971 | -10.456 | 6.173 | 0 | -10.372 |
| Active circulante | 49.780 | 50.208 | 50.208 | 54.810 | 54.810 | 54.810 | 54.810 | 55.944 | 58.808 | 60.271 | 66.341 | 52.338 | 35.070 | 19.864 | 19.864 |
| Creanțe | 72 | 72 | 72 | 72 | 72 | 72 | 72 | 72 | 72 | 95 | 1.579 | 1.554 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 49.708 | 50.136 | 50.136 | 54.738 | 54.738 | 54.738 | 54.738 | 55.872 | 58.736 | 60.176 | 64.762 | 50.784 | 35.070 | 19.864 | 19.864 |
| Datorii | 38.804 | 39.091 | 39.091 | 43.693 | 43.693 | 43.693 | 43.693 | 43.686 | 45.332 | 44.644 | 48.717 | 57.685 | 39.060 | 30.026 | 30.026 |
| Capitaluri proprii | 10.976 | 11.117 | 11.117 | 11.117 | 11.117 | 11.117 | 11.117 | 12.258 | 13.476 | 15.627 | 17.624 | -5.347 | -3.990 | -10.162 | -10.162 |
| Capital subscris vărsat | 210 | 210 | — | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.04.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | E-STUDIO OPS SRL |
| Nr. reg. com. | J40/5242/2011 |
| EUID | ROONRC.J40/5242/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-04-28 |
| Sediu social | Str. FREDERIC JOLIOT CURIE, 7, demisol, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. FREDERIC JOLIOT CURIE, NR.7, DEMISOL |
| Telefon | 0735377844 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SCOUT SRL inactiv | aceeași clădire |
| LEFAS SRL inactiv | 17 m |
| IMCS INNOVATIVE MANAGEMENT CONSULTING SERVICES SRL | 24 m |
| DIE GARAGE KAFFEE UND WEINHAUS S.R.L. | 79 m |
| DIGITIX MEDIA SRL | 79 m |
| MAAHS DIGITAL SRL | 79 m |
| LIMONCELLO CLUB S.R.L. | 99 m |
| ORIGINAL GH3 DISTRIBUTION SRL inactiv | 99 m |
| C & C EXCHANGE SRL | 100 m |
| TRAMAR DESIGN CONSTRUCT SRL inactiv | 106 m |
| AEC ENERGY SOLUTIONS RO S.R.L. inactiv | 121 m |
| DENT ART EVENT SRL | 121 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 6311 | 2023 – 2025 |
| 6201 | 2018 – 2022 |
| 6311 | 2014 – 2017 |
| 6201 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Bucureşti
| 30192 | CRISANDU IMPEX SRL |
| 377966 | ARECO PRIMEX SRL |
| 1552690 | CICOOP SRL |
| 3004007 | EVICONT SRL |
| 3209037 | INCONST BUCURESTI SRL |
| 3740240 | DANVIO COM IMPEX SRL |
| 3743867 | BIT EXIM SRL |
| 3804000 | SALAMANDRA 93 IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25