HABARESCU S.R.L.
CUI 28410035 · J12/1159/2011
HABARESCU S.R.L. are CUI 28410035, nr. de înregistrare J12/1159/2011, înmatriculată pe 29.04.2011. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 139.261 lei, profit net 6.294 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 139 mii lei · mediana 66 mii lei | 210% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 2 mii lei | 373% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 4.5% · mediana 3.7% | 122% din mediană |
| Cifră pe salariat | 70 mii lei · mediana 83 mii lei | 84% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 139.261 | 147.290 | 153.383 | 98.174 | 105.001 | 87.221 | 127.393 | 106.416 | 49.218 | 28.050 | 31.748 | 22.524 | 17.431 | 16.940 | 7.884 |
| Venituri totale | 139.261 | 147.290 | 153.383 | 98.174 | 105.001 | 87.221 | 127.393 | 106.416 | 49.218 | 28.050 | 31.748 | 22.524 | 17.431 | 16.940 | 7.884 |
| Cheltuieli totale | 131.869 | 138.563 | 153.785 | 98.498 | 70.892 | 77.252 | 129.755 | 115.245 | 51.847 | 27.909 | 30.465 | 22.876 | 16.785 | 17.766 | 8.684 |
| Profit / pierdere brută | 7.392 | 8.727 | -402 | -324 | 34.109 | 9.969 | -2.362 | -8.829 | -2.629 | 141 | 1.283 | -352 | 646 | -826 | -800 |
| Profit / pierdere netă | 6.294 | 7.254 | -1.936 | -1.286 | 33.059 | 9.096 | -3.636 | -9.893 | -3.195 | -349 | 331 | -1.028 | 123 | -1.334 | -1.037 |
| Active circulante | 49.167 | 36.388 | 33.849 | 34.346 | 29.493 | 4.437 | 7.535 | 6.256 | 3.417 | 1.569 | 2.566 | 1.542 | 2.146 | 1.847 | 2.701 |
| Creanțe | 558 | 558 | 558 | 558 | 558 | — | 2.144 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 48.609 | 35.830 | 33.291 | 33.788 | 28.935 | 4.437 | 5.391 | 6.256 | 3.417 | 1.569 | 2.566 | 1.542 | 2.146 | 1.847 | 2.701 |
| Datorii | 16.504 | 10.019 | 14.733 | 13.294 | 7.155 | 15.158 | 27.352 | 22.437 | 9.706 | 4.663 | 5.310 | 4.617 | 4.193 | 4.018 | 3.538 |
| Capitaluri proprii | 32.663 | 26.369 | 19.116 | 21.052 | 22.338 | -10.721 | -19.817 | -16.181 | -6.289 | -3.094 | -2.744 | -3.075 | -2.047 | -2.171 | -837 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 4 | 3 | 2 | 3 | 5 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.04.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HABARESCU SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1159/2011 |
| EUID | ROONRC.J12/1159/2011 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-04-29 |
| Sediu social | Str. Teleorman, 63, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TELEORMAN, NR.63 |
| Telefon | 0752553734 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADI LINES SRL | 32 m |
| CHS CLEANING S.R.L. | 34 m |
| INVICTUS SKY S.R.L. | 34 m |
| PICO ADMIN S.R.L. | 34 m |
| PICO EXPERT ADMIN S.R.L. | 34 m |
| RBK CLEANING S.R.L. | 34 m |
| SYNAPTIFY S.R.L. | 34 m |
| AMB ARHITECTURĂ ŞI CONSULTANŢĂ SRL | 35 m |
| OXIDOS AUTOMOTIVE S.R.L. | 35 m |
| PROIECT INVEST AMB SRL | 35 m |
| PROIECT INVEST CONSTRUCT SRL | 35 m |
| BEB RIDESHARE S.R.L. | 55 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25