ARTSMART DEVELOPMENT SRL
CUI 28414711 · J2011005354409
ARTSMART DEVELOPMENT SRL are CUI 28414711, nr. de înregistrare J2011005354409, înmatriculată pe 02.05.2011. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7412. În 2025: cifră de afaceri 840 lei, pierdere netă 1.048 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 840 lei · mediana 172 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -1 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -124.8% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 840 | 8.520 | 2.192 | — | 490 | 3.458 | 6.177 | 4.769 | 5.012 | 3.341 | 1.324 | 3.291 | 1.806 | 23.893 |
| Venituri totale | 871 | 8.520 | 2.192 | 0 | 490 | 3.458 | 6.185 | 4.769 | 5.012 | 3.341 | 1.324 | 3.291 | 1.806 | 23.893 |
| Cheltuieli totale | 1.919 | 1.805 | 1.516 | 2.026 | 2.750 | 2.354 | 3.133 | 3.975 | 3.194 | 3.167 | 947 | 5.083 | 8.843 | 12.338 |
| Profit / pierdere brută | -1.048 | 6.715 | 676 | -2.026 | -2.260 | 1.104 | 3.052 | 794 | 1.818 | 174 | 377 | -1.792 | -7.037 | 11.555 |
| Profit / pierdere netă | -1.048 | 5.671 | 570 | -2.026 | -2.275 | 1.000 | 2.866 | 652 | 1.668 | 73 | 337 | -1.890 | -7.091 | 9.706 |
| Active imobilizate | — | 45 | — | 174 | 869 | 1.565 | 2.260 | — | — | — | — | — | 51 | 175 |
| Active circulante | 596 | 9.282 | 2.964 | 2.533 | 3.964 | 5.699 | 4.042 | 3.280 | 3.502 | 2.415 | 1.482 | 1.615 | 1.454 | 19.822 |
| Creanțe | 176 | — | 95 | 118 | 100 | — | — | 300 | 698 | 2.163 | 1.356 | 1.612 | 1.434 | — |
| Casa și conturi la bănci | 420 | 9.282 | 2.869 | 2.415 | 3.864 | 5.699 | 4.042 | 2.980 | 2.804 | 252 | 126 | 3 | 20 | 19.822 |
| Cheltuieli în avans | 167 | 239 | 313 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.411 | 3.495 | 1.298 | 1.298 | 1.398 | 1.554 | 1.592 | 1.436 | 2.309 | 2.890 | 2.030 | 2.500 | 500 | 11.902 |
| Capitaluri proprii | -648 | 6.071 | 1.979 | 1.409 | 3.435 | 5.710 | 4.710 | 1.844 | 1.193 | -475 | -548 | -885 | 1.005 | 8.095 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.05.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7412 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARTSMART DEVELOPMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2011005354409 |
| EUID | ROONRC.J2011005354409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-05-02 |
| Sediu social | Aleea ISTRU, 2, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALEEA ISTRU, NR.2, BL.A13, SC.A, ET.3, AP.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDY & ANDREEA COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ECONOMIC & BUSINESS RESEARCH CENTER SRL inactiv | aceeași clădire |
| FASHION BEAUTY CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| GAUDIA UBERTAS SRL | aceeași clădire |
| IUVENTA IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| NEWAVE CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| QUATTRO SRL inactiv | aceeași clădire |
| S B G SRL inactiv | aceeași clădire |
| S.CENIC SCENERY SRL inactiv | aceeași clădire |
| SARA TRADING PROD SRL inactiv | aceeași clădire |
| SPOT MULTIMEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| VLADAO IMAGE STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2012 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25