HARRY VISION SRL
CUI 28441740 · J2017001171408
HARRY VISION SRL are CUI 28441740, nr. de înregistrare J2017001171408, înmatriculată pe 08.02.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7010. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 149.808 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 89 mii lei · mediana 31 mii lei | 284% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 200.000 |
| Venituri totale | 165.690 | 153.688 | 1.000.997 | 0 | 0 | 0 | 78.227 | 1.019.682 | 0 | 0 | 0 | 155.252 | 25.858 | 74 | 216.571 |
| Cheltuieli totale | 76.328 | 20.111 | 19.492 | 16.389 | 46.026 | 48.024 | 82.675 | 14.169 | 360.647 | 31.465 | 27.490 | 786 | 59.244 | 289.614 | 652.786 |
| Profit / pierdere brută | 89.362 | 133.577 | 981.505 | -16.389 | -46.026 | -48.024 | -4.448 | 1.005.513 | -360.647 | -31.465 | -27.490 | 154.466 | -33.386 | -289.540 | -436.215 |
| Profit / pierdere netă | 89.362 | 133.577 | 981.505 | -16.389 | -46.026 | -48.024 | -6.795 | 974.923 | -360.647 | -31.465 | -27.490 | 149.808 | -33.386 | -289.540 | -436.215 |
| Active imobilizate | 98.657 | 134.351 | 500 | 500 | 500 | 500 | 1.582.020 | 1.582.020 | 1.581.520 | 1.581.520 | 1.581.520 | 1.581.520 | 1.581.520 | 1.582.957 | 3.591 |
| Active circulante | 1.747.383 | 1.589.507 | 1.583.457 | 1.587.679 | 1.586.558 | 1.595.235 | 28.429 | 536.903 | 1.849 | 289.830 | 325.559 | 325.189 | 169.713 | 193.888 | 257.870 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 75.000 | 75.000 | 75.000 | — | — | — |
| Creanțe | 1.747.210 | 1.581.520 | 1.581.520 | 1.581.520 | 1.581.520 | 1.581.520 | 0 | — | — | 201.824 | 238.518 | 238.374 | 157.978 | 180.777 | 242.128 |
| Casa și conturi la bănci | 173 | 7.987 | 1.937 | 6.159 | 5.038 | 13.715 | 28.429 | 536.903 | 1.849 | 13.006 | 12.041 | 11.815 | 11.735 | 13.111 | 15.742 |
| Datorii | 802.841 | 770.021 | 763.697 | 1.749.425 | 1.731.915 | 1.694.566 | 1.661.256 | 2.162.936 | 2.602.305 | 2.529.638 | 2.533.902 | 2.506.042 | 2.500.374 | 2.492.600 | 687.676 |
| Capitaluri proprii | 1.043.199 | 953.837 | 820.260 | -161.246 | -144.857 | -98.831 | -50.807 | -44.013 | -1.018.936 | -658.288 | -626.823 | -599.333 | -749.141 | -715.755 | -426.215 |
| Capital subscris vărsat | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri May 01 2026 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 08.02.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7010 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HARRY VISION SRL |
| Nr. reg. com. | J2017001171408 |
| EUID | ROONRC.J2017001171408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-02-08 |
| Sediu social | Şos. Străuleşti, 76-86, CAMERA NR. 16, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS STRĂULEŞTI, NR.76-86, CAMERA NR. 16, ET.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALKA FMCG DISTRIBUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| ALKA TRADING CO SRL | aceeași clădire |
| FASHION COM SRL | aceeași clădire |
| GLOBE HENRY DEVELOPMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOBE HENRY PROPERTIES S.R.L. | aceeași clădire |
| HERITAGE AUTO SRL | aceeași clădire |
| STRAULESTI HOMEPLACE S.R.L. | aceeași clădire |
| STRETTO COFFEE ROASTERS S.R.L. | aceeași clădire |
| STRETTO PLUG IN S.R.L. | aceeași clădire |
| ACTIVE AVIATION S.R.L. | 49 m |
| ALEX QUEEN SRL inactiv | 49 m |
| ALFLORAL PRO SRL | 49 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7010 | 2025 |
| 6420 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 41469862 | STRETTO COFFEE ROASTERS S.R.L. |
| 43450823 | STRETTO PLUG IN S.R.L. |
| 46742130 | ALKA FMCG DISTRIBUTION S.R.L. |
| 47707360 | STRAULESTI HOMEPLACE S.R.L. |
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25