HĂLOIU CONS SRL
CUI 28522772 · J2011000292382
HĂLOIU CONS SRL are CUI 28522772, nr. de înregistrare J2011000292382, înmatriculată pe 20.05.2011. Sediul social e în Sat Iacovile, Comuna Mădulari, jud. Vâlcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2593. În 2025: cifră de afaceri 153.428 lei, profit net 20.788 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 153 mii lei · mediana 254 mii lei | 60% din mediană |
| Profit net | 21 mii lei · mediana 7 mii lei | 278% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 13.5% · mediana 3% | 450% din mediană |
| Cifră pe salariat | 153 mii lei · mediana 162 mii lei | 95% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 153.428 | 77.907 | 80.476 | 59.754 | 28.780 | 24.760 | — | — | — | — | 0 | 8.800 | 16.218 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 154.426 | 90.993 | 80.476 | 59.754 | 28.780 | 24.760 | 0 | 249 | 0 | 143 | 0 | 8.800 | 16.218 | 1 | 4 |
| Cheltuieli totale | 129.772 | 83.234 | 73.606 | 43.547 | 16.302 | -19.143 | 0 | 395 | 682 | 1.045 | 4.482 | 31.724 | 28.156 | 13.025 | 5.962 |
| Profit / pierdere brută | 24.654 | 7.759 | 6.870 | 16.207 | 12.478 | 43.903 | 0 | -146 | -682 | -902 | -4.482 | -22.924 | -11.938 | -13.024 | -5.958 |
| Profit / pierdere netă | 20.788 | 6.518 | 6.065 | 15.310 | 12.190 | 43.175 | 0 | -146 | -682 | -902 | -4.482 | -23.188 | -12.425 | -13.024 | -6.050 |
| Active imobilizate | 2.032 | 2.328 | — | — | — | 0 | 20.925 | 20.925 | 20.925 | 20.925 | 20.925 | 21.161 | 30.461 | 472 | 664 |
| Active circulante | 80.371 | 58.141 | 73.136 | 65.565 | 35.668 | 19.843 | 0 | 2.496 | 2.642 | 2.323 | 2.552 | 7.525 | 7.863 | 699 | 5.345 |
| Stocuri | 1.463 | 20.043 | 7.077 | 16.351 | 4.013 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 48.968 | 19.458 | 17.567 | 37.468 | 26.337 | 6.273 | — | — | — | — | 0 | 6.618 | 6.618 | — | 127 |
| Casa și conturi la bănci | 29.940 | 18.640 | 48.492 | 11.746 | 5.318 | 13.570 | 0 | 2.496 | 2.642 | 2.323 | 2.552 | 907 | 1.245 | 699 | 5.218 |
| Datorii | 17.005 | 15.859 | 35.044 | 52.787 | 38.200 | 34.566 | 78.823 | 81.319 | 81.319 | 80.319 | 79.646 | 80.373 | 66.823 | 17.245 | 9.059 |
| Capitaluri proprii | 65.398 | 44.610 | 38.092 | 12.778 | -2.532 | -14.723 | -57.898 | -57.898 | -57.752 | -57.071 | -56.169 | -51.687 | -28.499 | -16.074 | -3.050 |
| Capital subscris vărsat | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Nov 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.05.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani |
| CAEN principal | 2593 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HĂLOIU CONS SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000292382 |
| EUID | ROONRC.J2011000292382 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-05-20 |
| Sediu social | , 85, Sat Iacovile Com. Mădulari, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, SAT IACOVILE COM. MĂDULARI, , NR.85 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 2593 | 2025 |
| 4312 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Vâlcea
| 6051267 | COM STAR SRL |
| 16425865 | GIRON PRODUCT SRL |
| 37521393 | IRIDIUM WORKS S.R.L.-D. |
| 40404385 | IRON NET PROD S.R.L. |
| 52145152 | AMETALA S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25