KALYMED IMPEX SRL
CUI 28535292 · J2011000370345
KALYMED IMPEX SRL are CUI 28535292, nr. de înregistrare J2011000370345, înmatriculată pe 24.05.2011. Sediul social e în Municipiul Roşiori de Vede, jud. Teleorman. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8621. În 2025: cifră de afaceri 1.480.035 lei, profit net 621.397 lei, 6 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-01-05 | S.C. URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L | Servicii de medicina muncii (Rev.2) | 6 mii lei |
| 2023-11-24 | SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU | Servicii de medicina muncii (Rev.2) | 4 mii lei |
| 2023-10-23 | Liceul Tehnologic Anghel Saligny | Servicii de medicina muncii (Rev.2) | 5 mii lei |
| 2023-10-04 | Liceul Tehnologic Virgil Madgearu | Servicii de medicina muncii (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2023-10-04 | CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA | Servicii de medicina muncii (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2023-10-03 | Scoala Gimnaziala "Zaharia Stancu" | Servicii de medicina muncii (Rev.2) | 3 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,5 mil lei · mediana 220 mii lei | 674% din mediană |
| Profit net | 621 mii lei · mediana 40 mii lei | de 15× mediana |
| Salariați | 6 · mediana 1 | 600% din mediană |
| Marjă netă | 42% · mediana 22.2% | 189% din mediană |
| Cifră pe salariat | 247 mii lei · mediana 202 mii lei | 122% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.480.035 | 1.381.727 | 1.226.156 | 1.140.296 | 1.019.678 | 731.139 | 657.904 | 602.640 | 489.700 | 410.569 | 361.440 | 171.358 | 0 |
| Venituri totale | 1.495.820 | 1.398.036 | 1.246.744 | 1.160.920 | 1.026.758 | 866.776 | 831.041 | 916.738 | 494.616 | 410.842 | 361.626 | 172.059 | 0 |
| Cheltuieli totale | 756.778 | 742.407 | 597.397 | 624.897 | 486.009 | 496.394 | 542.626 | 529.463 | 326.207 | 242.713 | 182.949 | 67.811 | 0 |
| Profit / pierdere brută | 739.042 | 655.629 | 649.347 | 536.023 | 540.749 | 370.382 | 288.415 | 387.275 | 168.409 | 168.129 | 178.677 | 104.248 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 621.397 | 615.000 | 638.924 | 524.848 | 531.385 | 365.534 | 281.825 | 381.254 | 163.500 | 164.020 | 167.829 | 99.086 | 0 |
| Active imobilizate | 332.121 | 368.170 | 365.873 | 360.838 | 420.138 | 231.032 | 105.660 | 60.954 | 66.909 | 4.143 | — | — | — |
| Active circulante | 758.322 | 476.330 | 856.951 | 924.034 | 304.737 | 298.502 | 411.300 | 890.662 | 669.040 | 441.686 | 281.035 | 109.426 | 200 |
| Stocuri | — | — | — | 285 | — | — | — | — | 10.924 | — | 5.925 | 3.480 | — |
| Creanțe | 203.638 | 246.020 | 212.570 | 647.975 | 26.977 | 26.043 | 346.381 | 498.086 | 584.893 | 45.270 | 50.337 | 29.461 | — |
| Casa și conturi la bănci | 554.684 | 230.310 | 644.381 | 275.774 | 277.760 | 272.459 | 64.919 | 392.576 | 73.223 | 396.416 | 224.772 | 76.485 | 200 |
| Cheltuieli în avans | 315 | 88 | 1.452 | — | 759 | 518 | 528 | 972 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 243.855 | 136.102 | 331.312 | 737.046 | 128.386 | 51.632 | 76.607 | 76.676 | 71.226 | 14.694 | 13.920 | 10.140 | 0 |
| Venituri în avans | 225.266 | 93.246 | 109.336 | 22.738 | 29.806 | 36.875 | 158.856 | 330.958 | 501.023 | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 621.637 | 615.240 | 783.628 | 525.088 | 567.442 | 441.545 | 282.025 | 544.954 | 163.700 | 431.135 | 267.115 | 99.286 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 5 | 6 | 5 | 5 | 7 | 8 | 7 | 6 | 5 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.05.2011 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede |
| CAEN principal | 8621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KALYMED IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000370345 |
| EUID | ROONRC.J2011000370345 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-05-24 |
| Sediu social | Str. Republicii, 31, Nr. cadastral 21608-C4-U1 și 21608-C4-U2, Mun. Roşiori de Vede, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, STR. REPUBLICII, NR.31, NR. CADASTRAL 21608-C4-U1 ȘI 21608-C4-U2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CULMED CLINIC SRL | aceeași clădire |
| URBIS SERVCONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| SILLACO NATURALL SRL | 107 m |
| CRIDOR IMOBILIARA SRL | 124 m |
| EMIVA COM SRL inactiv | 126 m |
| CONRAD PLUS SRL inactiv | 149 m |
| VIV DONUTS&MORE BOUTIQUE S.R.L. | 149 m |
| LUVI COMPANY SRL | 192 m |
| NICULESCU SERVCOM SRL | 192 m |
| FEED RISELLO PROD S.R.L. | 195 m |
| BOGDY COMIMPEX SRL inactiv | 202 m |
| GESICA IMPEX SRL | 203 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8621 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Teleorman
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25