FABYALINA SRL
CUI 28579191 · J2011000415154
FABYALINA SRL are CUI 28579191, nr. de înregistrare J2011000415154, înmatriculată pe 01.06.2011. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4721. În 2025: cifră de afaceri 965.327 lei, profit net 20.222 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 965 mii lei · mediana 199 mii lei | 486% din mediană |
| Profit net | 20 mii lei · mediana 3 mii lei | 714% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 2.1% · mediana 1.6% | 131% din mediană |
| Cifră pe salariat | 483 mii lei · mediana 224 mii lei | 216% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 965.327 | 1.326.475 | 1.253.422 | 639.869 | 634.448 | 615.224 | 652.721 | 541.216 | 460.672 | 455.066 | 329.663 | 155.723 | 147.929 | 166.089 | 77.936 |
| Venituri totale | 1.031.022 | 1.354.636 | 1.274.028 | 695.440 | 634.449 | 628.727 | 666.221 | 541.219 | 461.932 | 455.066 | 329.663 | 155.723 | 147.929 | 166.089 | 77.936 |
| Cheltuieli totale | 1.006.948 | 1.342.093 | 1.247.044 | 690.205 | 663.234 | 707.342 | 685.879 | 537.483 | 458.232 | 451.078 | 322.331 | 161.817 | 153.978 | 165.578 | 79.875 |
| Profit / pierdere brută | 24.074 | 12.543 | 26.984 | 5.235 | -28.785 | -78.615 | -19.658 | 3.736 | 3.700 | 3.988 | 7.332 | -6.094 | -6.049 | 511 | -1.939 |
| Profit / pierdere netă | 20.222 | 10.536 | 25.621 | 5.235 | -28.785 | -78.615 | -19.658 | 2.003 | 2.714 | -132 | -2.585 | -10.767 | -10.066 | 429 | -4.277 |
| Active imobilizate | 6.417 | 6.613 | 6.809 | 6.302 | 6.302 | 6.302 | 6.160 | 6.160 | 6.169 | 6.277 | 6.385 | 334 | 443 | 552 | 715 |
| Active circulante | 63.026 | 78.206 | 76.525 | 56.912 | 41.104 | 51.105 | 69.915 | 43.313 | 47.431 | 51.474 | 45.395 | 23.239 | 26.632 | 22.110 | 15.650 |
| Stocuri | 41.491 | 49.496 | 50.333 | 42.454 | 32.369 | 39.124 | 45.390 | 29.457 | 37.481 | 26.538 | 29.449 | 21.139 | 25.612 | 17.730 | 13.457 |
| Creanțe | 7.517 | 20.937 | 5.601 | 12.333 | 1.857 | 1.550 | 5.599 | 1.349 | 892 | 442 | 920 | 1 | — | 353 | — |
| Casa și conturi la bănci | 14.018 | 7.773 | 20.591 | 2.125 | 6.878 | 10.431 | 18.926 | 12.507 | 9.058 | 24.494 | 15.026 | 2.099 | 1.020 | 4.027 | 2.193 |
| Datorii | 110.976 | 146.574 | 155.626 | 161.126 | 150.553 | 132.994 | 73.048 | 26.954 | 33.085 | 84.950 | 78.847 | 48.055 | 40.789 | 26.310 | 20.442 |
| Capitaluri proprii | -41.533 | -61.755 | -72.292 | -97.912 | -103.147 | -75.587 | 3.027 | 22.519 | 20.515 | -27.199 | -27.067 | -24.482 | -13.714 | -3.648 | -4.077 |
| Capital subscris vărsat | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 6 | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.06.2011 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa |
| CAEN principal | 4721 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FABYALINA SRL |
| Nr. reg. com. | J2011000415154 |
| EUID | ROONRC.J2011000415154 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2011-06-01 |
| Sediu social | Str. Ecoului, 7, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. ECOULUI, NR.7 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AKY DATA SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BIOKINETICA SRL | aceeași clădire |
| CLARSTEF AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| CONTAB BOLD SRL | aceeași clădire |
| DIGITAL VISION TECHNOLOGIES S.R.L. | aceeași clădire |
| INTONACI SRL inactiv | aceeași clădire |
| REDLINE SOLUTION SRL | aceeași clădire |
| SALCO SRL | aceeași clădire |
| SIATEHNIC S.R.L. | aceeași clădire |
| T-REX INVEST SRL inactiv | aceeași clădire |
| UNIVERSALSKYRENT S.R.L. | aceeași clădire |
| APEX MATRIX S.R.L. inactiv | 133 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4721 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Dâmboviţa
| 903017 | MALIBU SRL |
| 8150739 | JOITA PROD COM SRL |
| 9641777 | AVIV COM SRL |
| 15813400 | LA FRUCTI SRL |
| 19088500 | MARIART SERV SRL |
| 21565458 | ALTERO SRL |
| 22066936 | DORI COM SRL |
| 22471564 | GRACE COMPANY SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25